Україна понад усе!• 07 июля 2023
До скільки років жінкам доречно носити короткі шорти?
От, наприклад такі як в прикладі. Знайома, якій 39 років, може такі вдягнути і поїхати в місто. Фігура в неї, не сказала б, що спортивна, але і не виглядає повною, 72 кг при зрості 168. І Але якось в неї вся вага сконцентрувалася в руках і спині, і талії немає. Хоча ходить не танці на пілоні і тренажерний зал. Але при всій повазі, з шортами вона виглядає так, ніби вона жіночка, яка молодиться і хоче щоб навколо неї плелась аура сексуальності. І вважає, що тим, кому не подобається такий одяг, то їх просто заздрість бере, по погана фігура, або невистачає сміливості одягнутися в такий розкутий панк-стиль. В мене теж непогана фігура, але я вважаю, шо вже недоречно ляжками своїми крутити в подібних шортах. Буду виглядати і відчувати себе як та "дєвочка-пріпєвочка".
А ви що думаєте? До якого віку подібне можна носити?
Хоча питання більше не тільки про цей екземляр, що в прикладі, а і саму довжину шорт, яку може дозволити собі жінка у свій вік.
Результат:
вже голосів:
421 (46.57%)
Завжди (якщо гарна фігура)
251 (27.77%)
Завжди (не зважаючи на фігуру)
85 (9.4%)
До 30
58 (6.42%)
До 35
56 (6.19%)
До 25
33 (3.65%)
До 40
Вкуси мене• 07 июля 2023
Ответ дляА я з косою
А якщо в 50 фігура краща, ніж 20 річний холодець?
Считается, что в 50 женщина должна одеваться элегантно
Міряю від одиниці• 07 июля 2023
Ответ дляНесу пургу
А что такое только на отдыхе? Я на работу в шортах на хожу, а все остальне время- очень даже. У меня же отдых. Отлично вам в шортах
Спасибо ) имела в виду в курортных местах. В Киеве не рискну уже. Хотя когда возвращаюсь с моря загорелая, то и в Киеве хожу. Но уже стало смущать повышенное внимание
Калинові вуста• 07 июля 2023
Ответ дляА я з косою
Так по мнению автора мне запрещено шорты носить, я и спрашиваю разрешения
Пс -рюшки удлинят, особенно если несколько рядов до пола
о!будет как у мексиканских модников))
Вкуси мене• 07 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І? Це якось вам заважало? Чи цицькі в неї гарніли ніж в вас і просто заздрість 🤣
То есть повести ребенка в 1 класс, надев на себя то, из чего вываливаются сиськи - это нормально?
Україна понад усе!
• 07 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Як вас круто перекрутило, від коротких шорт до спотворення обличчя пласитикою🤦🏻♀️
Тут фокус на ’виглядати молодше’
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
Цитата:’Суровая правда такова: ’аморальные’ одежда и аксессуары существуют столько же, сколько существует мода. ’
Угу. Сьогодні носить Адідас, а завтра родіну продасть»
Оце звідти «аморальний одяг» і пішов.
Калинові вуста• 07 июля 2023
Ответ дляА я з косою
то вы развлекаетесь,а вопрос был не о таких шортах как у вас ,а совсем о других,с почти что голой ж...
повыскакивали 20 человек и показали свои шорты(((
кто просил,если у вас не такие как в теме?
А я з косою• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Тут фокус на ’виглядати молодше’
А можна питання-ви ходите в московський патріархат?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Якщо їй норм, то чого вам заважає?
А я з косою• 07 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
Так автор писала, що всі шорти де коліна видно)))
Не тільки за шорти -пояс
Калинові вуста• 07 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Откуда взята эта цитата?
с сайта о моде.вы не согласны?или не по-вашему?
Україна понад усе!
• 07 июля 2023
Ответ дляА я з косою
Я не набожна, більше агностик, і за науково-просвітницький розвиток в гармонії гуманітарною освітою, але без фанатизму. І не волію ні до чого рашистського.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Тут фокус на ’виглядати молодше’
НІт. Тут фокус саме на спотворення.
Ви чогось такого фото не виклали. Це також пластика омолодження
Україна понад усе!
• 07 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
НІт. Тут фокус саме на спотворення.
Це адекватна пластика, окрім успєнської. Я не проти такого, а от коли в 50 років надувають губи або силікон в груди чи куди ще, щоб бути типа сексі, це вже якось, як кітч якийсь сприймається.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Головне емодзі сміху у кінці поставити, щоб було зрозуміло, що це щось смішненьке. хіхіхіх
Так мені дійсно з таких як ви смішно. Дякую Богу, що вимираючий, навіть в Україні, вид. Молодь більш розкута і не опирається вже на «шо люди скажуть»
Калинові вуста• 07 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Удалено администрацией...
Синди Кроуфорд• 07 июля 2023
Да будет так• 07 июля 2023
Не знаю автор в чём вопрос, сказать что именно эти шорты красивые -нет, испортят даже идеальную фигуру, сказать что они удобные, тоже нет, сексуальные-нет однозначно. Поэтому возраст видимо не при чём, поэтому и вопрос возник. И ещё вопрос: до скольки лет мужчине можно быть в таких шортах? 🤣😂Для женщин примерно аналогично
Україна понад усе!
• 07 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви дякуєте Богу, і при тому смієтесь з людей. Я не релігійна. Але бачу тут у вас протеріччя, як у людини, яка славить Бога. (дозволяю написати, що це фразеологічний, саркастичний прийом)
Калинові вуста• 07 июля 2023
Ответ дляА я з косою
Не тільки за шорти -пояс
щас выберу комменты автора и почитаю внимательней,а то я не видела такого.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так Успенської і є фрік. Більшість артистів фрікі. Це їх заробіток і хліб. Чим епатажніше вони виглядають, тим більші доходи.
А взагалі, ну накачала губи, наклеїла вії, вставила нові цицькі. Вам то що від цього? Чого таких як ви тригерить постійно? Їй подобається- супер. Це її зовнішність, її житті, не ваше. Чи заздрісно, бо ви не можете так впевнено щось зробити зі своєю зовнішньостю, навіть в одязі?
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
Удалено администрацией...
Це ви та жіночка, що написала скаргу на вчительку, що посиділа в фейсбіці викласти фото в купальнику?
Вкуси мене• 07 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Якщо їй норм, то чого вам заважає?
Для меня это ненормально
МАМА НИКИТКИ-2• 07 июля 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Капець, ви обмежена🤣🤣🤣
Вкуси мене• 07 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
Не согласна
Україна понад усе!
• 07 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну ви таку риторику обрали. Що вас дуже легко дзеркалити і ловити на протиріччях.
От вам навіщо щось тут відписувати? Ну от така от я, вам то що до цього? Люди різні. Хтось такий, хтось сякий. Ну написала як тут про шорти, і написала. Чого вас так це трігерить? Що ви аж кожне моє повідомлення проінспектували, хвалю за таку спритність.
Вкуси мене• 07 июля 2023
Ответ дляКалинові вуста
Удалено администрацией...
Ник советчицы, которая это писала - Мама Никитки-2
Україна понад усе!
• 07 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Капець, ви обмежена🤣🤣🤣
Я можу бути яка завгодно у вашій викревленій бульбашці сприйняття світу. Ставте ще більше емодзі, так би мовити ’щоб не плакать, я сміялась’
Калинові вуста• 07 июля 2023
Ответ дляА я з косою
Не тільки за шорти -пояс
’що такі шорти носити недоречно жінкам, яким... ’
имелось в виду ’такі ’, а не все подряд.
больше искать не хочу...