ЗновЗдоров• 07 июля 2023
Хочу купити каляску для новонароджених
Доброго дня! Хочу купити каляску для новонароджених. У кого яка, яку порадили? Подобається Карелло Альфа але чула , що вигоряє колір, чи це так?
60 метрів сметани• 07 июля 2023
Да у любой коляски выгорит цвет, она же 365 дней в году в любую погоду будет на улице
БлинчикБезСметанки• 07 июля 2023
Мабуть з вигорілих кольорів виглядає найгірше чорний чи темний. Це з тих що я бачила. А так то у всіх колясках вигорають мабуть
Поторописька• 07 июля 2023
У мене колись були Чікко, у доньки- червона, у сина- синя, колір не вигорів, ні в одної каляски
Попа как у Кардашьян• 07 июля 2023
У мене карелло альфа. Сіра. Ну люлька просто як нова залишилась
В прогулянці більше півроку їздить мала-аж передивилась, колір не змінився.
Візок - просто любов.
До якого боно в сина була чіко, а ще до цього abc в старшої.
Якщо ви не в селі чи іншому глухому бездоріжжі-навіть не сумнівайтесь.
Легенька, маневрена, продумана, міцна, стильна.
Візок - просто любов.