В шоколаде• 07 июля 2023
Чужа дитина критикує їжу - ваше ставлення.
До нас на свято прийшли родичі.
Дитина 6 років - нічого не їсть окрім кабаносів.
За столом, коли мама умовляла поїсти хоть щось нормальне у відповідь: " ФЕ" "БУЕ".
Умовляння закінчилися, а БУЕ залишилося.
Дитя розповідало досить тривалий час, що їжа відвратна і як взагалі таке можна їсти.
Ресторанна їжа : запечена дорадо, морепродукти, м´ясо, салати .
Я не витримала і зробила суворе зауваження, що так поводити себе за столом геть негарно.
Що ти можеш взагалі нічого не їсти, а сидіти і розповідати, що ми їмо "буе" нам не треба - так робити негарно.
Мама дуже на мене образилася.
Залишився осад після свята.
Як би ви поставилися до того?
З родичами невеликий конфлік
Мама дуже на мене образилася.
Залишився осад після свята.
Як би ви поставилися до того?
З родичами невеликий конфлік
Чупа-чупс• 07 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Поведінка дитини в такому віці говорить про неправильне виховання. Тому претензії тільки до батьків. Дитина в даному випадку не винна. Ви не мали права робити їй зауваження.
У вас 14 дизлайков,видно много здесь мамок,которые не воспитывают своих детей и разрешают им ляпать что попало
Клин_Кляйн• 07 июля 2023
Я б вообще не реагировала на этого ребёнка, ну фукает и ладно. Тоже мне проблема.
И замечание уж точно делать не стала.
Фиктивная• 07 июля 2023
Мабуть, дитина звикла картошку пюре, кашку , супчик ’без нічого’ їсти!
Може, ацетонник.
Але батьки дійсно трішки не пояснили.
Або дитина вперше була в гостях у свідомому віці
Може, ацетонник.
Але батьки дійсно трішки не пояснили.
После 18• 07 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Сидит то малое и при всех : рыба буэ, мясо буээээ
А автор так культурно: Татьяна сделай замечание своему Сереженьке, что нам его поведение не нравится за столом.
Извините, Татьяна глухая и слепая и не видит как ребенок себя ведёт? Ребенок может не есть, но критиковать блюда на общем столе это уже отсутствие воспитания как у матери, так и у ребенка.
Фиктивная• 07 июля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Возможно, им не понравилась ситуация, типа досадная, а не позиция автора.
Или типа что автор вынесла это на общее обсуждение.
У каждого свои мысли
В шоколаде
• 07 июля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Мало хто з дітей любить рибу чи морепродукти. Пам´ятаю себе в цьому віці - обмежувалася канапками і солодким. Інша справа, що баттки мали б дати зрозуміти, що такі коментарі за столом нечемні.
Можна мовчки не їсти, я не наполягала
Та і взагалі ніхто вже не наполягав, а дитя вирішило довести всім свою цінну думку про свій ’тонкий смак’
Клин_Кляйн• 07 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Тобто я мала сидіти і слухати яке буе я їла?
А у вас столик на 4 был?
Чупа-чупс• 07 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Прочитайте ще раз мою відповідь. Я не говорю мовчати. За столом сиділа мама дитини, ви мали б їй зробити зауваження.
Мамка детятки ещё больше бы обЫделась бы)
Клин_Кляйн• 07 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Согласна
Сметчица• 07 июля 2023
Ответ дляФиктивная
Може, ацетонник.
Але батьки дійсно трішки не пояснили.
Може, ацетонник.
Але батьки дійсно трішки не пояснили.
А тут злобная тетка нарычала на нее ) а мама не защитила ) бедняжечка
Мороженная курица• 07 июля 2023
Ответ дляСемицветка
Вы правы. Я бы тоже не удержалась от замечания невоспитанному дитяти.
А я с чужими детьми не вступаю в такие разговоры. Их поведение это головная боль из родителей, не моя. Оно мне надо)
После 18• 07 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Ви вважаєте , що мама не образилась би, якщо би я звернулась до неї ’Оксана поясни будь ласка своїй дитині, що казати гадості за столом на їжу, яку ми їмо- це не ввічливо і негарно’?
Жена брата ?
Хочу в БАНю• 07 июля 2023
Ответ дляTammy21
Дитина не має зрілі мізки, ну от прям фізично не може все розуміти та фіксити. Усі спірні ситуації треба вирішувати через батьків.
Нет никаких спорных ситуаций у автора темы. Дала дитятке реакцию на гадостные слова. И мозги, как вы выразились, у ребёнка в состоянии понять, каково гадости слушать окружающим.
Плекаю думи• 07 июля 2023
Все из семьи. У меня племянница такая. Подвезла ее на машине - машина не такая; то невкусно, это не так. С детства такая была. Но там и мама мисс бестактность.
Ответ дляВ шоколаде
Піцца була, дитині не зайшла.
Дитятко їло фрі і окрім фрі більше ні нащо не зголосилося.
Мама наполягала, дитя - протестувало.
Наполягання скінчилося, а протестувати виявилось прикольним.
Мама наполягала, дитя - протестувало.
Я к такому отношусь иначе, проще. Меня бы скорее рассмешило. Естественно ребёнку буэ)
Я помню как мама меня пыталась лет в 5-6 кормить чёрной икрой, я её иначе как гадИстью не называла. Вспоминаем иногда, смеёмся
Гадаю_По_шнуркам• 07 июля 2023
Ответ дляПосле 18
автор же переживает, что вышел конфликт, ей рассказывают, как его можно было избежать.
А так можно было взять за ухо и выволочить негодяя в коридор, че уж там))
В шоколаде
• 07 июля 2023
Ответ дляTammy21
Ну тепер може собі затямить.
Я не кричала і не ображала нікого. Сказала, що так невічливо.
Вредняжка• 07 июля 2023
Ответ дляSo_so
Когда у меня в гостях дети, то я беру пиццу и то, что они обычно любят. Это всё упрощает.
+100, для чого якесь буе дітям пропонувати?
Чупа-чупс• 07 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Ах как красиво,надо записать себе)
Ответ дляКлептоманка
Не выдумывайте.
Автор,пофиг на дмтятеу и обижанную мамашу. Пусть все это гребут дома.
Малявка ще та• 07 июля 2023
Ответ дляМороженная курица
С шестилеткой я бы точно не ругалась, фу да и фу)
Никто и не ругался, ему просто сделали абсолютно логичное замечание.
Ребенок 6 лет не равен по развитию одноклеточному, и такое свое поведение он прекрасно понимает. Как и многое другое.
Клептоманка• 07 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Якщо мама має хоча б трішки мізків, то звісно- ні. Дорослі люди мають вирішувати ситуації обговорюючи їх. Але якщо б образилась, то невелика втрата.
Клин_Кляйн• 07 июля 2023
Ответ дляПосле 18
Ну да, ребёнок впринципе не должен иметь свое мнение.
В шоколаде
• 07 июля 2023
Ответ дляМороженная курица
Я і не сварилася. Сказала, що так негарно. І мені це неприємно. Хіба це сварка?
Борець за гаманець• 07 июля 2023
Тут справа в батьках, вони ж знають, що їсть їхня дитина. В мене дитина, яка в гостях їсть тільки хліб, я їй і нічого не пхаю, годую перед тим. Якби намагалась нагодувати в гостях теж би було таке бекання, і всім було б незручно. Моїй 8, якщо що, і навіть коли вона йде на дні народження до діток без мене, я одразу батьків попереджаю, що вона швидше за все їсти не буде, щоб не наполягали.
Чудо в декрете• 07 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Може і не винна, але росте конченою!!!!
Авторе, не переймайтесь, вони самі винні, нехай виховують