В шоколаде• 07 июля 2023

Чужа дитина критикує їжу - ваше ставлення.

До нас на свято прийшли родичі.
Дитина 6 років - нічого не їсть окрім кабаносів.
За столом, коли мама умовляла поїсти хоть щось нормальне у відповідь: " ФЕ" "БУЕ".
Умовляння закінчилися, а БУЕ залишилося.
Дитя розповідало досить тривалий час, що їжа відвратна і як взагалі таке можна їсти.
Ресторанна їжа : запечена дорадо, морепродукти, м´ясо, салати .
Я не витримала і зробила суворе зауваження, що так поводити себе за столом геть негарно.
Що ти можеш взагалі нічого не їсти, а сидіти і розповідати, що ми їмо "буе" нам не треба - так робити негарно.
Мама дуже на мене образилася.
Залишився осад після свята.
Як би ви поставилися до того?
З родичами невеликий конфлік
Tammy21• 07 июля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Ребёнок не в изоляции, а среди людей и должен понимать реакцию на его слова и действия.
Дитина не має зрілі мізки, ну от прям фізично не може все розуміти та фіксити. Усі спірні ситуації треба вирішувати через батьків.

Чупа-чупс• 07 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Поведінка дитини в такому віці говорить про неправильне виховання. Тому претензії тільки до батьків. Дитина в даному випадку не винна. Ви не мали права робити їй зауваження.
У вас 14 дизлайков,видно много здесь мамок,которые не воспитывают своих детей и разрешают им ляпать что попало
Клин_Кляйн• 07 июля 2023
Я б вообще не реагировала на этого ребёнка, ну фукает и ладно. Тоже мне проблема.
И замечание уж точно делать не стала.
Фиктивная• 07 июля 2023
Мабуть, дитина звикла картошку пюре, кашку , супчик ’без нічого’ їсти!
Може, ацетонник.
Але батьки дійсно трішки не пояснили.
Або дитина вперше була в гостях у свідомому віці
После 18• 07 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Сидит то малое и при всех : рыба буэ, мясо буээээ
А автор так культурно: Татьяна сделай замечание своему Сереженьке, что нам его поведение не нравится за столом.

Извините, Татьяна глухая и слепая и не видит как ребенок себя ведёт? Ребенок может не есть, но критиковать блюда на общем столе это уже отсутствие воспитания как у матери, так и у ребенка.
Мороженная курица• 07 июля 2023
С шестилеткой я бы точно не ругалась, фу да и фу)
Фиктивная• 07 июля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Возможно, им не понравилась ситуация, типа досадная, а не позиция автора.
Или типа что автор вынесла это на общее обсуждение.
У каждого свои мысли

автор В шоколаде • 07 июля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Мало хто з дітей любить рибу чи морепродукти. Пам´ятаю себе в цьому віці - обмежувалася канапками і солодким. Інша справа, що баттки мали б дати зрозуміти, що такі коментарі за столом нечемні.
Можна мовчки не їсти, я не наполягала
Та і взагалі ніхто вже не наполягав, а дитя вирішило довести всім свою цінну думку про свій ’тонкий смак’
Клин_Кляйн• 07 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Тобто я мала сидіти і слухати яке буе я їла?
А у вас столик на 4 был?
Чупа-чупс• 07 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Прочитайте ще раз мою відповідь. Я не говорю мовчати. За столом сиділа мама дитини, ви мали б їй зробити зауваження.
Мамка детятки ещё больше бы обЫделась бы)
Клин_Кляйн• 07 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Согласна
Сметчица• 07 июля 2023
Ответ дляФиктивная
Може, ацетонник.
Але батьки дійсно трішки не пояснили.
А тут злобная тетка нарычала на нее ) а мама не защитила ) бедняжечка
Лизочек• 07 июля 2023
Говорим: ’Васенька, можешь не кушать это ’фе’, нам больше достанется’. И празднуем дальше, не обращая больше внимания
Tammy21• 07 июля 2023
Зірки... Тільки звернула увагу, що дитині шість. Авторка, ви не менше дитина аніж та.
Мороженная курица• 07 июля 2023
Ответ дляСемицветка
Вы правы. Я бы тоже не удержалась от замечания невоспитанному дитяти.
А я с чужими детьми не вступаю в такие разговоры. Их поведение это головная боль из родителей, не моя. Оно мне надо)
После 18• 07 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Ви вважаєте , що мама не образилась би, якщо би я звернулась до неї ’Оксана поясни будь ласка своїй дитині, що казати гадості за столом на їжу, яку ми їмо- це не ввічливо і негарно’?
Жена брата ?
Хочу в БАНю• 07 июля 2023
Ответ дляTammy21
Нет никаких спорных ситуаций у автора темы. Дала дитятке реакцию на гадостные слова. И мозги, как вы выразились, у ребёнка в состоянии понять, каково гадости слушать окружающим.
Плекаю думи• 07 июля 2023
Все из семьи. У меня племянница такая. Подвезла ее на машине - машина не такая; то невкусно, это не так. С детства такая была. Но там и мама мисс бестактность.
So_so• 07 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Піцца була, дитині не зайшла.
Дитятко їло фрі і окрім фрі більше ні нащо не зголосилося.
Мама наполягала, дитя - протестувало.
Наполягання скінчилося, а протестувати виявилось прикольним.
Я к такому отношусь иначе, проще. Меня бы скорее рассмешило. Естественно ребёнку буэ)
Я помню как мама меня пыталась лет в 5-6 кормить чёрной икрой, я её иначе как гадИстью не называла. Вспоминаем иногда, смеёмся

Гадаю_По_шнуркам• 07 июля 2023
Ответ дляПосле 18

автор же переживает, что вышел конфликт, ей рассказывают, как его можно было избежать.
А так можно было взять за ухо и выволочить негодяя в коридор, че уж там))
автор В шоколаде • 07 июля 2023
Ответ дляTammy21
Ну тепер може собі затямить.
Я не кричала і не ображала нікого. Сказала, що так невічливо.
Вредняжка• 07 июля 2023
Ответ дляSo_so
Когда у меня в гостях дети, то я беру пиццу и то, что они обычно любят. Это всё упрощает.
+100, для чого якесь буе дітям пропонувати?
Чупа-чупс• 07 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Ах как красиво,надо записать себе)
ТайТаке• 07 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Не выдумывайте.
Автор,пофиг на дмтятеу и обижанную мамашу. Пусть все это гребут дома.
Малявка ще та• 07 июля 2023
Ответ дляМороженная курица
Никто и не ругался, ему просто сделали абсолютно логичное замечание.
Ребенок 6 лет не равен по развитию одноклеточному, и такое свое поведение он прекрасно понимает. Как и многое другое.
Клептоманка• 07 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Якщо мама має хоча б трішки мізків, то звісно- ні. Дорослі люди мають вирішувати ситуації обговорюючи їх. Але якщо б образилась, то невелика втрата.
Клин_Кляйн• 07 июля 2023
Ответ дляПосле 18

Ну да, ребёнок впринципе не должен иметь свое мнение.
автор В шоколаде • 07 июля 2023
Ответ дляМороженная курица
Я і не сварилася. Сказала, що так негарно. І мені це неприємно. Хіба це сварка?
Борець за гаманець• 07 июля 2023
Тут справа в батьках, вони ж знають, що їсть їхня дитина. В мене дитина, яка в гостях їсть тільки хліб, я їй і нічого не пхаю, годую перед тим. Якби намагалась нагодувати в гостях теж би було таке бекання, і всім було б незручно. Моїй 8, якщо що, і навіть коли вона йде на дні народження до діток без мене, я одразу батьків попереджаю, що вона швидше за все їсти не буде, щоб не наполягали.
Чудо в декрете• 07 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Може і не винна, але росте конченою!!!!
Авторе, не переймайтесь, вони самі винні, нехай виховують