В шоколаде• 07 июля 2023
Чужа дитина критикує їжу - ваше ставлення.
До нас на свято прийшли родичі.
Дитина 6 років - нічого не їсть окрім кабаносів.
За столом, коли мама умовляла поїсти хоть щось нормальне у відповідь: " ФЕ" "БУЕ".
Умовляння закінчилися, а БУЕ залишилося.
Дитя розповідало досить тривалий час, що їжа відвратна і як взагалі таке можна їсти.
Ресторанна їжа : запечена дорадо, морепродукти, м´ясо, салати .
Я не витримала і зробила суворе зауваження, що так поводити себе за столом геть негарно.
Що ти можеш взагалі нічого не їсти, а сидіти і розповідати, що ми їмо "буе" нам не треба - так робити негарно.
Мама дуже на мене образилася.
Залишився осад після свята.
Як би ви поставилися до того?
З родичами невеликий конфлік
Мама дуже на мене образилася.
Залишився осад після свята.
Як би ви поставилися до того?
З родичами невеликий конфлік
Клептоманка• 07 июля 2023
Поведінка дитини в такому віці говорить про неправильне виховання. Тому претензії тільки до батьків. Дитина в даному випадку не винна. Ви не мали права робити їй зауваження.
Единорог помог• 07 июля 2023
Вы сделали верно, если мама его не учит, будут учить посторонние. Но сейчас тут вам наваляют яжемамки.
Пушка заряджена• 07 июля 2023
Все вірно ви сказали та й взагалі треба було пересадити до «дитячого столу»
В шоколаде
• 07 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Тобто я мала сидіти і слухати яке буе я їла?
После 18• 07 июля 2023
Все правильно сказали. Гамно малое сидит фекает - я б тоже сказала, если мамка примороженная и не понимает, что ее ребенок ведёт за общим столом отвратительно.
Я не в теме• 07 июля 2023
Реально автор просто чхати, у мене тільки своїх бажань, що я таке пускаю мимо вух)
Клептоманка• 07 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Прочитайте ще раз мою відповідь. Я не говорю мовчати. За столом сиділа мама дитини, ви мали б їй зробити зауваження.
Мона_Лиса• 07 июля 2023
Больше бы мамку с дитятком не приглашала. У меня всё просто: мой личный дзен превыше всякой родни
После 18• 07 июля 2023
Не вы первая и не вы последняя, кто этой мамаше выговаривает за ее отпрыска.
Молчавочка• 07 июля 2023
помню как в детстве пошли в гости к знакомым, и там была окрошка на сыроватке, боже как я рыгала потом хахаха но ни слова не сказала.
мне лет 8 былл
Сливочная пенка• 07 июля 2023
Сказала б щось типу ’то гівна наїжся’ і більше не звертала б на них уваги.
Кашка-маняшка• 07 июля 2023
Ответ дляСметчица
Масянька маленькая, ну бе ей было ну что ж поделать
Масянька стане велика і буде так само бекати.
В шоколаде
• 07 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Ви вважаєте , що мама не образилась би, якщо би я звернулась до неї ’Оксана поясни будь ласка своїй дитині, що казати гадості за столом на їжу, яку ми їмо- це не ввічливо і негарно’?
Непогодка• 07 июля 2023
Сразу бы сказала, что может ничего не есть, но комментировать не нужно. Еще бы и у мамы того ребенка спросила, считает ли она нормальным такое поведение
Малявка ще та• 07 июля 2023
Ответ дляКлептоманка
Знаете, как в Америке перегибают с толерантностью в фильмах, так у нас перегибают с ’не обращайтесь к чужому ребенку, у него есть родители’. Если у родителей нет мозгов, раз их ребенок позволяет себе такое поведение, и они при этом сами же и присутствуют, но ничего не делают, то мало им всем ещё высказали.
Хочу в БАНю• 07 июля 2023
Ответ дляTammy21
Ви мали звертатися до батьків.
Ребёнок не в изоляции, а среди людей и должен понимать реакцию на его слова и действия.
фан L.O.S.T.• 07 июля 2023
Ответ дляСметчица
На голову одеть
ПотеряласЯ Я...• 07 июля 2023
Мало хто з дітей любить рибу чи морепродукти. Пам´ятаю себе в цьому віці - обмежувалася канапками і солодким. Інша справа, що баттки мали б дати зрозуміти, що такі коментарі за столом нечемні.
Кашка-маняшка• 07 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Мені цікаво, а Оксана не соображає зробити зауваження своїй дитині.
Біток чи ефір?• 07 июля 2023
Все ви правильно зробили. Якщо дитина не вміє себе поводити за столом, то немає чого брати її на загальне застілля. І так, якщо дитину не виховують батьки, то її будуть виховувати оточуючі.
Гадаю_По_шнуркам• 07 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
можна сказать по-другому: ’мені неприємно чути такі коментарі, попроси будь ласка Олю/Сашу так не робити’
В шоколаде
• 07 июля 2023
Ответ дляSo_so
Когда у меня в гостях дети, то я беру пиццу и то, что они обычно любят. Это всё упрощает.
Піцца була, дитині не зайшла.
Дитятко їло фрі і окрім фрі більше ні нащо не зголосилося.
Мама наполягала, дитя - протестувало.
Наполягання скінчилося, а протестувати виявилось прикольним.
Мама наполягала, дитя - протестувало.
Семицветка• 07 июля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Вы правы. Я бы тоже не удержалась от замечания невоспитанному дитяти.