дамаАмстердама• 08 июля 2023

Відпочинок у Карпатах

Хочемо поїхати вдвох з донькою (18 років). У Карпатах не були ні разу. Цікавить наявність басейну, можливо, якоїсь водойми, щоб можна було купатись і загоряти, катання на квадрокоптерах, під´йомник, щоб побачити краєвиди. Можливо, ще щось цікаве. Порадьте якісь цікаві місця
Телефон Рубика• 08 июля 2023
Щось у вас зі словом квадро не вийшло
Я шалунья• 08 июля 2023
Мигово
Туристичний комплекс
Там дуже гарно тихо спокійно
автор дамаАмстердама • 08 июля 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Щось у вас зі словом квадро не вийшло
😆🤣 ну добре, на квадроциклах 🤣Це ж треба таке
Каляка маляка• 08 июля 2023
Водойми в Карпатах-гірські річки по щіколотку.
А по темі,раджу Поляну.
Там багато готелів з басейном.
Ми були в Континенті,сподобалось.
Він стоїть осторонь від усіх інших,ми так і обирали для себе-де менше двіжу.Підйомник біля входу в готель.
Якщо хочете двіжу-дивіться центр,Квітка Закарпаття ,наприклад або інші ,вони там достатньо скупчено.
В центрі кожен день пропонують екскурсії,куди душа бажає-і в термальні басейни,і в чани,і в гори,і шопінг одноденний за кордон(там км 40 їхати)
осень харашо• 08 июля 2023
Ответ дляЯ шалунья
Мигово
Туристичний комплекс
Там дуже гарно тихо спокійно
Але під´йомник не працює, чи то нам не пощастило. Ви давно були?
Квадоракоптери є там точно?
Я шалунья• 08 июля 2023
Ответ дляосень харашо
Квадоракоптери є там точно?
Рік тому була
В цей час
Працював витяг до гойдалки вверху
Є квадрокоптери
осень харашо• 08 июля 2023
Ответ дляЯ шалунья
Рік тому була
В цей час
Працював витяг до гойдалки вверху
Є квадрокоптери
Аа, ну я в цьому була, рази три з початку літа. Ми живемо поруч... жодного разу ще не працював, ремонт там чи що.
Я шалунья• 08 июля 2023
Ответ дляосень харашо
Ой як я заздрю вам по білому
Там райські місця
Прекрасні спогади - рік тому літо там жили 🙏💝
Yana1915• 08 июля 2023
Готель коруна гарні краєвиди , басейн , тенісний корт , чани , і тд , можна їздити в Буковель там є і підйомники , і піднятися на Говерлу можна , варіантів багато
peti• 08 июля 2023
Ответ дляКаляка маляка
А по темі,раджу Поляну.
Там багато готелів з басейном.
Ми були в Континенті,сподобалось.
Підскажіть, щодо підйомника, він і літом працює? Зараз в Поляна і хотіли б піднятися, то кажуть що треба їхати в Міжгір´я
побольшомусекретику• 08 июля 2023
Ответ дляЯ шалунья
Рік тому була
В цей час
Працював витяг до гойдалки вверху
Є квадрокоптери
Надеюсь если там и были квадрокоптеры, то вы на них не летали?
Каляка маляка• 08 июля 2023
Ответ дляpeti
Зараз не знаю.Ми були восени,не сезон.Але коли збиралася група бажаючих -включали ,працював.
Треба було записуватись .
peti• 08 июля 2023
Ответ дляКаляка маляка
Треба було записуватись .
Щиро дякую Вам. Підйомники не працюють, але ми піднялися туда пішки, то там такі шикарні краєвиди. Чоловік сказав, що найкраще, що ми бачили тут.