Коржик• 08 июля 2023
Альтернативний варіант вступу України до НАТО?
⚡️Після закінчення війни США будуть готові надати Україні гарантії безпеки на кшталт Ізраїлю, — Байден
Ізраїльська модель безпеки передбачає широку військову підтримку, в рамках якої союзники могли б надати Україні гарантії на надання зброї та передових технологій, але без участі у війні.
Такий варіант стане альтернативним вступу України до НАТО.
@smolii_ukraine
Результат:
вже голосів:
563 (51.04%)
Не приймуть ніколи
312 (28.29%)
Приймуть після війни
168 (15.23%)
Не треба нам та НАТА
60 (5.44%)
Приймуть ще до закінчення війн
Свисток ля-минор• 08 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Торги йдуть, вчора в новинах читала.
Может и война скоро закончится?
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляSanechko
Готова. Але ніхто не хоче встрявати у війну.
Яка саме з країн НАТО?
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Репарації бувають лише після війни. У нас війни нема і з 2014 року не було
Да ви що?!
Море_море_я_скучаю• 08 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Удалено администрацией...
я на все згодна, хоч би всі ці втрати і все це було не дарма. і все території відвоювали. але щодалі, тим менш надії.
а до корабля посадіть усіх продажних депутатів та еліту, яка розкрадає многомільярдну допомогу. бо вона в нас недоторканна.
Тут как тут• 08 июля 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
і що робити? яке правильне розумне рішення?
А від нас щось залежить? Ми можемо лише спостерігати і робити висновки.
А що таке?• 08 июля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Цур вам на язика
так в нього така сама ’ображена’ риторика
Блиск думки• 08 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Яка саме з країн НАТО?
Британія і може Польща, а більше точно ніхто.
Банка з медом• 08 июля 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
чого, ще ж він недавно марихуану легалізував. чи подав на розглядання. дуже важливе питання сьогодення
Тепер у вр офіційно обдовбані депутати прийматимуть закони
Море_море_я_скучаю• 08 июля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Експерди повилазили
це не експерти, це ті, у кого болить за Україну. але не знають що робити далі. от і висловлюємо думки.
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляSanechko
Давайте сформулюю по іншому: НАТО буде захищати свої території! А Україна, на жаль, поза межами
А ще не забувайте про статтю 5 НАТО. Якщо туди примуть Україну, то при будь - яку нападі з боку рф НАТО має втрутитися у конфлікт. А цього ніколи не буде
сЛАдКОежКА• 08 июля 2023
Ответ дляБанка з медом
З таким бардаком,корупцією і з таким препездентом звісно,що не візьмуть.
От був би петюнька, точно взяли би...😂
Коржик
• 08 июля 2023
Ответ дляПоследний вагон
Зато зачем то мы покупаем у Болгарии реактор на атомную станцию. Это важнее оружия, разрушенных домов.
Ну як будете сидіти взимку без світла, то зрозумієте навіщо.
Море_море_я_скучаю• 08 июля 2023
Ответ дляБанка з медом
нє нє, це для військових, благоє діло. не якісні обезболюючі, а ромашка, подорожник і маріхуана. і так багато мемів і жартів про нашого президента й наркотики (навіть Арестович це підтвердив, мовляв йому морально важко, йому можна). ще й ця фігня. ай, хай йому грець
Наизнанку• 08 июля 2023
Не приймуть, не потрібно нам. Прийде інша влада і налагодять стосунки з сусідами
Чашечка кофе• 08 июля 2023
Ответ дляVeselka28
Так під рф і без війни можна й зараз жити. Квиток на раісу в один кінець і все. Так нє ж, лізуть сюди і лізуть колотить
Це можна було зробити ще з 2014 року, але ждуни чомусь сидять
Некомильфо• 08 июля 2023
Нам нужен альянс с Великобританией, Польшей, странами Балтии.
НАТО сильно переоценено. Пусть чсе страны НАТО посмотрят другими глазами на этот альянс и США.
Я на хвилинку• 08 июля 2023
Ответ дляпьЯНА
После нашей перемоги над 2 армией, нас будут все бояться и обходить другой дорогой.
Як ми можемо перемогти країну у 10 раз більшу за нашу ?
Ви глядачка марафону ?
Ми фізично і фінансово не зможемо перемолоти весь гній, який педерація безтурботно завозить нам (
Нам треба і як скоріше реальна допомога, гарантії і захист назавжди - і це може гарантувати тільки НАТО (
Ви глядачка марафону ?
Некомильфо• 08 июля 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
подякуйте що хоть щось діють щоб оборонятися. і слідкують за цим з попкорном. неприємно. брешуть обіцянками. але що поробиш
здається, що доля України їх ніяк не турбує. ми лише привід насолити усім ненависній країні.
Они это делают со своим интересом. Конечно, им плевать на нас.
Тут как тут• 08 июля 2023
Ответ дляVeselka28
От і про це, відкрили б кордони чоловікам, всі б невдоволені виїхали, залигилися б тільки патріоти і воювали б без проблем і все було б одностайно і злагоджено.
Затишне кубло• 08 июля 2023
Ответ дляБлиск думки
а, страны прибалтики?
Блиск думки• 08 июля 2023
Ответ дляНаизнанку
З москалями ні за що. москаль то споконвіків виродок і його треба ненавидіти і знищувати навіки і безперестанно. Моя бабуся завжди казала, шо москаль в сто разів гірший за німців.
Некомильфо• 08 июля 2023
Ответ дляБанка з медом
Удалено администрацией...
Вы такая наивная. Нас не за непорядок и коррупцию не берут, а потому, что не хотят ща нас воевать и погибать.
В Венгрии, к примеру, порядок? Орбан вам ок? Но это не помешало их взять в НАТО.