Коржик• 08 июля 2023

Альтернативний варіант вступу України до НАТО?

⚡️Після закінчення війни США будуть готові надати Україні гарантії безпеки на кшталт Ізраїлю, — Байден

Ізраїльська модель безпеки передбачає широку військову підтримку, в рамках якої союзники могли б надати Україні гарантії на надання зброї та передових технологій, але без участі у війні.

Такий варіант стане альтернативним вступу України до НАТО.

@smolii_ukraine
Результат:
вже голосів: 1103
563 (51.04%) Не приймуть ніколи
312 (28.29%) Приймуть після війни
168 (15.23%) Не треба нам та НАТА
60 (5.44%) Приймуть ще до закінчення війн
Снегопадка• 08 июля 2023
Та кому ми треба
Помогалочка• 08 июля 2023
На порадниці дуже важливе опитування
Блиск думки• 08 июля 2023
В єс тоже. І репарацій від раші не буде.
Сиамская сороконожка• 08 июля 2023
Після закінчення війни

А коли це станеться ?
автор Коржик • 08 июля 2023
Ответ дляБлиск думки
Чому так думаєте?
автор Коржик • 08 июля 2023
Мені здається ця заява не просто так. Можливо з пуйлом якісь торги йдуть непублічні, і США дала сигнал, що НАТО не розширюватиметься за рпхунок України…
пьЯНА• 08 июля 2023
После нашей перемоги над 2 армией, нас будут все бояться и обходить другой дорогой.
Крихітка на всі• 08 июля 2023
Ответ дляБлиск думки
Як же мені буд відремонтувати ?
Прийшли нагадили розбили і пішли (((
Вилосипедниця• 08 июля 2023
А чому після закінчення війни, а не зараз ?
Фрекен бок• 08 июля 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Як же мені буд відремонтувати ?
Прийшли нагадили розбили і пішли (((
Ви ще не зрозуміли цього? Ніхто нічого не буде компенсувати, ви як маленька
Коко На Страже• 08 июля 2023
Ну тоді час повертати ядерну зброю. Ядерні реактори є, там і до збагачення урану та виробництва плутонію можна дійти.
Мира всем• 08 июля 2023
Крім умов вступу,є ще обов´язки країн,що в альянсі.
Чи зможемо ми їх виконувати?
Сумніваюсь.
От тому,велика вірогідність,що не будемо ми в НАТО.
Лялькодзьоб• 08 июля 2023
Не розумію чого ж так?
Чого нас футболять і не вважвють гідними і перспективними?!
Ми ж будемо з найбільшим сучвсним воєнним досвідом.

І загалом я от дивилася цикл передач про українців. І поо Ярослава Мудрого. Щось задумалась. ТОДІ киїіська Русь була такою міцною і вагомою в світі, що навіть Париж, куди звміж віддав Ярослав свою дочку Анну, був як село. Чогось мене це так вразило.
Як можна було все так просрать....обідно
Свисток ля-минор• 08 июля 2023
Ответ дляБлиск думки
В ес может и примут
Вилосипедниця• 08 июля 2023
Ответ дляКоко На Страже
І що то дасть ? Ізраіль має ядерну зброю, і це їм ніяк не допомогло, їх постійно обстрілюють.
Блиск думки• 08 июля 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Як же мені буд відремонтувати ?
Прийшли нагадили розбили і пішли (((
До влади і привладних перше спитайте. Країні помагають досить багато, але вони все розкрадають. Якби так неймовірно не крали, то щось би і змінилось. А так, нажаль…
Банка з медом• 08 июля 2023
З таким бардаком,корупцією і з таким препездентом звісно,що не візьмуть.
Лялькодзьоб• 08 июля 2023
Ответ дляФрекен бок
Я не втрачаю надію.
А як же сосія? Нам не виплатить репарацій? А хіба так можна?
Чим вони обгрунтують ?
Бавовнятко• 08 июля 2023
Ответ дляКоко На Страже
Нам не дадуть цього зробити, накладуть купу санкцій, а Україна дуже залежить від підтримки Сша і ЄС
Последний вагон• 08 июля 2023
Зато зачем то мы покупаем у Болгарии реактор на атомную станцию. Это важнее оружия, разрушенных домов.
Коко На Страже• 08 июля 2023
Ответ дляВилосипедниця
Терористи обстрілюють, а жодна армія ні.
Вилосипедниця• 08 июля 2023
Ответ дляБанка з медом
Так, Байден так і сказав, що через корупцію.
Сиджу тихенько• 08 июля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Не розумію чого ж так?

Так Єгипет теж просрав і Римська імперія . І багато таких історичних прикладів. Ми просрали після 1991. Треба було швидко все робити, але партійна номенклатура Кравчук та Кучма робили своє. Один став найбільшим лантифундистом, а інший корупцію розвів з олігархами.
А що таке?• 08 июля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Не розумію чого ж так?

ой-ой, вас ніби Путін покусав
Лялькодзьоб• 08 июля 2023
Ответ дляА що таке?
ой-ой, вас ніби Путін покусав
Цур вам на язика
Банка з медом• 08 июля 2023
Ответ дляВилосипедниця
Удалено администрацией...
Море_море_я_скучаю• 08 июля 2023
подякуйте що хоть щось діють щоб оборонятися. і слідкують за цим з попкорном. неприємно. брешуть обіцянками. але що поробиш
здається, що доля України їх ніяк не турбує. ми лише привід насолити усім ненависній країні.
Polser• 08 июля 2023
Из за огромной коррупции и мародерства власти конечно никуда не примут, и Байден давно уже об этом намекнул. Они прекрасно видят и яйца по 17 грн. и барабаны и кучу всего остального.
Дюймовочка• 08 июля 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Я не втрачаю надію.
Чим вони обгрунтують ?
Потому что невозможно заставить выплачивать репарации того, кто не признает свою неправоту, мягко говоря. Это ж не Германия с её капитуляцией, рф не капитулирует.
Море_море_я_скучаю• 08 июля 2023
Ответ дляБанка з медом
Удалено администрацией...
чого, ще ж він недавно марихуану легалізував. чи подав на розглядання. дуже важливе питання сьогодення