Аноним НаВсеГда• 08 июля 2023
В домашніх тапках вибігла з дому. У вас таке бувало?
І смішно, і сором.
Дітей треба було вести на спорт секцію. Задурили мені голову перед виходом, то носки не можу знайти, то шнурки не розв´язуються і ми дуже поспішали.
Дощ, грязь і зранку бігала в кроксах вуличних домашніх в город. Мало того, що вони брудні та ще й старі і страшні, з відірваною шлейкою ззаду на одному. І ще й біла стрічка на іншому надірвана.
Сижу така жду дітей на трибуні, купа людей і знайомих навколо. Опускаю очі і "о Ужас".
Не знаю куди очі тепер діть і саме головне НОГИ 🤣🤣🤣
Треба сказвти, що зі мною це не вперше, але якось помічала конфуз при виході з двору, а не як сьогодні
Аноним НаВсеГда
• 08 июля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Часто в комнатных тапках выхожу) как-то выкинула пакет с одеждой в мусорку вместо мусора и поехала на работу.
Тут была тоже тема, советчица напялила разные сапоги и поехала на работу. И ещё одна советчица писала, что забыла выкинуть мусор, села с ним в маршрутку, и все про себя возмущалась, что воняет, пока не поняла, что у неё мусор в руках
Згадала, як була тема пожалітись, коли чоловік замість сміття викинув пакет з новими сапогами. Типу спішив і не розібрався
Дама_с_караваем• 08 июля 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Вспомнила. То ладно я сама выкинула пакет с вещами, а не мусор, так было ещё что шли с мужем с озера, жарили шашлык, собрали там мусор, а по пути назад выкинули мангал вместо пакета с мусором. Пришли домой, поняли, что произошло, и пошли назад. Муж лазил по баку, искал мангал
Ермолайчик• 08 июля 2023
Ну ніхто ж не зняв? Нехай це буде Вашою найбільшою проблемою))) я півдня колись у бахілах ходила, ще й норкову шубу в них купляла. Не знаю правда навіщо))
Директор Пляжу• 08 июля 2023
Ответ дляВсе і одразу
ой автор, я якось вискочила в старих трохи рваних кедах в атб, по дорозі зумтріла купу знайомих, а в магазині бувшого кавалєра, якого не бачила років 10😂
А воно так завжди, будеш весь час гарна і нікого не зустрінеш, але як тільки хоть один раз вийдеш як чушка, то обов´язково всих зустрінеш і одразу😆
Tanusha 78• 08 июля 2023
Мы с сестрой в молодости ездили как то с папой на море на машине. Выезжали в 5 утра, сонные. Отьехали от дома где-то километр, я смотрю на ноги, а на мне старые рваные домашние шлепки 🤪 я начинаю причитать, сестра сменя ржёт, потом смотрит на свои ноги и кричит ’я тоже в домашних’ 🤣. Главное, что папа категорично заявил, что возвращаться не будет))
Все і одразу• 08 июля 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
цікаво, чи він вижив 😂
Аноним НаВсеГда
• 08 июля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Я теж колись в бахілах вагітною приїхала аж додому з лікарні. За животом не видно було, а ще плаття в труси ззаду зпрравилось і я гуляла по місту така натхненна.
І ніхто ж блін не сказав.
Гормони вагітні взяли своє і я, коли побачила те плаття в трусах, весь вечір плакала і уявляла як з мене всі прохожі ржуть і мовчать
І ніхто ж блін не сказав.
Кнопус• 08 июля 2023
Бувало таке і у мене і у мами) Вона ще якось спідницю забула вдягнути, але то взимку і куртка довга, тому вишло щось по типу бабусі в міні))
Raffaello mommy• 09 июля 2023
Ответ дляБілка в колесі
Ну вам же было норм пока не увидели?)) ну вот просто измените отношение к этому и пусть дальше будет норм)
+
Raffaello mommy• 09 июля 2023
А у вас мало цікавих моментів у житті, що ви на таке звернули особливу увагу?
Raffaello mommy• 09 июля 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ну така критична ситуація і в мене була, я теж в чому була стрибнула в швидку
З дитиною)?
Raffaello mommy• 09 июля 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я схожу тему бачила про доньку