Блакитне небо• 08 июля 2023
Порадьте, до кого звернутися із психосоматикою
Може, Ви до когось зверталися? Дякую!
Сонячний зайчик• 08 июля 2023
Спочатку до невролога, а потім залежно від ситуації до психотерапевта чи психіатра. Що саме у вас? Може, щось підкажу?
Блакитне небо
• 08 июля 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Гінекологія, можливо урологія. Досвід пошуку проблеми: 7 років
Сонячний зайчик• 08 июля 2023
Ответ дляБлакитне небо
Ви напишіть коротенько про симптоми. Взагалі в жінок найчастіше психосоматичні порушення якраз і впливають на репродуктивну систему. В мене теж схожа ситуація, проблеми почалися після першого викидня, але причина була не фізіологічна, а саме на рівні переживань і стресу.
Блакитне небо
• 08 июля 2023
Ответ дляСонячний зайчик
У мене почались проблеми після початку статевого життя. Постійно щось свербить ’там’, інколи щось знаходять, але навіть після лікування свербіж залишається. Я вже починаю думати, що то не гінекологія, а урологія, бо свербіж ближче до уретри, але уролог мене теж оглядав. Урологу навіть ’пред´явити’ немає що - інколи болить під час сечовипускання, але не дуже
Сонячний зайчик• 08 июля 2023
Ответ дляБлакитне небо
Вибачте, спитаю відверто -- партнер один і той самий? І ще -- чи не було грубості, насилля тощо?
Блакитне небо
• 08 июля 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Ваше питання - то вишенька на торті. Бо з першим я розійшлася практично відразу, як переспали. Не витримав, що я йому нила на цю тему, напевне.
Потім через 2 роки після того намагалася знову побудувати стосунки. Завершилося ще плачевніше - у мене просто щоразу цистит з кров´ю після інтиму був.
Вже 4 роки нікого до тіла не пускаю.
Сонячний зайчик• 08 июля 2023
Ответ дляБлакитне небо
Вже 4 роки нікого до тіла не пускаю.
Розумію вас. У мене викидень вперше стався саме на фоні грубості чоловіка. Тобто організм був цілком здоровий, але от так відреагував на стрес. Минуло вже багато років, а рана на душі лишилася і болить.
Я вам раджу з досвіду піти до психотерапевта. Гінеколог тут нічим не допоможе, знаю по собі.
Блакитне небо
• 08 июля 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Я намагалася, рік попрацювали - толку нуль. Думаю, може змінити підхід, але я не надто у цьому розбираюся.
Перепрошую, Ви народили після того?
Сонячний зайчик• 08 июля 2023
Ответ дляБлакитне небо
Перепрошую, Ви народили після того?
Шукайте іншого фахівця.
Я розлучилася, вдруге вийшла заміж, народила. Але досі боляче, коли згадую те, що було колись. Намагаюся все стерти з пам´яті, тільки це дуже важко.