Слобожаночка• 08 июля 2023

Красиво всё. А вам как?

Меряю линейкой• 08 июля 2023
Ответ дляк.Буланова
Не вижу ’жизни’ на фото.
Какое-то напряжение, причем напряжено и лицо , и тело.
Купальник жуткий.
Фигура вроде норм, но в реале прошла бы мимо.
І я це бачу, хоча мої фото такі ж (
Не знаю, не вмію фотографуватися …
автор Слобожаночка • 08 июля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Маю доньку 19 років, завжди вчила не робити для соцмереж фото в купальнику в такому вигляді. Якщо верх відкритий, то надягати шорти, легкі широкі палаццо, спідницю, якщо низ купальника відкрито - топ, сорочку, футболку. Й навіть є фото у купальнику й піджаку, на фоні схід сонця над морем. Такі світлини найкращі🤍
Не всіх навчили турботливі матусі Але інфа цікава, дякую що написали)))
Угги в горошек• 08 июля 2023
Ответ дляМой_ужин
покажіть ссилку бо не вірю що такий жах дизайнери розробили.
чиє фото,/.,?
Вот купальник из этой же серии VS, только с другим верхом.
Всех анонимов аноним• 08 июля 2023
купальник выглядит как белье, не нравится
Одна_на_всей_планете• 08 июля 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Какие 45? Нормальная фигура у женщины, но зачем врать? Видно же, что под руками «пися», ноги не худые, бедра из трусиков вылазят, на талии норм жирка.
А шо должно под руками быть? Член на 25 см торчать ?
автор Слобожаночка • 08 июля 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Вони різні, якщо ви бачили і те і те. Купальники з іншої тканини та з шимером
к.Буланова• 08 июля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Ну було б цікаво якщо б жінка зупинилась біля іншої )))
Дійсно красива жінка притягує до себе погляди не тільки чоловіків, а і жінок.

А на фото звичайна жінка, сильно напружена, без вогню.
Завжди з рушником• 08 июля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Дівчина 45 кг. Де зайве?)
Какие 45? Или она гном? Фигура так себе, не страх, но спорт зал по ней плачет
Всех анонимов аноним• 08 июля 2023
Ответ дляСлобожаночка
знаю, видела такой в магазине у нас, не стала даже примерять. У них последние коллекции не очень
Зам. зав. Анонима• 08 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Чего бы ему не плакать, если денежки мимо уходят))
автор Слобожаночка • 08 июля 2023
Ответ дляк.Буланова

Але я була приємно вражена як до неї відноситься чоловік, а інші з вогнем по 33 вульгарних фото завантажують і вільні. Мабуть не це головне
Винник• 08 июля 2023
Наче фігура і норм, але ви не сексі якась. Купальні ні, соррі.
Завжди з рушником• 08 июля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
А мне купальник очень нравится
Закос под VS? Ну такое...
автор Слобожаночка • 08 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
165 см, ми одного зросту, вже писала
Стильна штучка• 08 июля 2023
Че то сразу вспомнила
черная мамба• 08 июля 2023
Автор, дівчина чудова. Усе, що на ній, справа смаку.
А вона знає, що Ви розмістили її фотографії на поталу місцевому серпентарію?
автор Слобожаночка • 08 июля 2023
Ответ длячерная мамба
Я без обличчя розмістила. Фото з соц мережі
автор Слобожаночка • 08 июля 2023
Ответ дляВинник
Покажіть якусь сексі дівчину на ваш смак)
автор Слобожаночка • 08 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Закос под VS? Ну такое...
Колекція 2023 року)Який закос?
черная мамба• 08 июля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Головне, їй цю тему не показуйте. Не знищуйте людині самооцінку.
автор Слобожаночка • 08 июля 2023
Ответ длячерная мамба
В неї все добре з самооцінкою) Життя вдалося
Раз одела не бу• 08 июля 2023
Мне ужасно некрасиво. Талии и груди нет, антисекс
Винник• 08 июля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Ви молода, видно до 30 років напевно, але мало спорту в житті мабуть. Наче і фігура гарна, але не то шось у позі, не можу пояснити толком, я вас не хочу)
автор Слобожаночка • 08 июля 2023
Ответ дляВинник
Це не я, але і слава Богу)))
автор Слобожаночка • 08 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
2 розмір це немає? Що тоді говорити тим дівчатам у яких реально немає Чи всім на імпланти бігти?))
к.Буланова• 08 июля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Відношення чоловіка, коли є почуття, не залежить від зовнішності жінки .
Є багато некрасивих жінок, яких кружляють чоловіки.
На фото явно не ’місс всесвіт’, а звичайна середньостатистична жінка. Та судячи з обраного купальнику почуття гарного смаку відсутнє.
Ніколи не збрешу• 08 июля 2023
Ответ дляДай подивлюся
Коменти просто насмішили.
Фирура-чудова. Решта - справа смаку, але виглядає вцілому органічно.
Хоч я б ні купальник такий не вбрала, ні пупок не проколювала. Бо я 40 річна жіночка з зайвою вагою😁
Бачу, тут більшість таких.
ага, это точно. при 165 весит 45, толстая... даже не смешно.
Раз одела не бу• 08 июля 2023
Ответ дляСлобожаночка
Там все плоско и фигуры нет, у вас так же поэтому беситесь?
к.Буланова• 08 июля 2023
Авторе,ви такі подробиці пишете про іншу жінку, що складно уявити,що це не ваше фото.

Наприклад я не знаю таких подробиць про своїх подруг та знайомих- не знаю їхньої точної ваги, розміру грудей... А ви знаєте про жінку на фото до дрібниць....
автор Слобожаночка • 08 июля 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Так а що зробити якщо генетично худа? Імпланти 5 розміру груді робити чи попу?