Аноним НаВсеГда• 08 июля 2023
Хто працює в 3 лікарні чи робив там колоноскопію у Молнар, як потрапити?
Потрібно в понеділок зробити колоно під седацією.Банато хто радить лікаря Молнар в 3 лікарні.Можлмво хтось працює там чи був у лікаря,чи реально потрапити?
Аноним НаВсеГда
• 08 июля 2023
Ответ дляЛеска
Хоч місто напишіть
Київ.Лікарня #3 на П.Запорожця
Единорог_помог• 08 июля 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Київ.Лікарня #3 на П.Запорожця
Мне давал его телефон проктолог в поликлинике на Луначарского. Записалась через смс. Телефона нет, сейчас заграницей, сломался к сожалению.