Суть вопроса, чем занимаются украинцы, которые были вынуждены покинуть Украину. Работаете? Живете на пособие? И если работаете, то какого уровня работу вы нашли? Никого не хотела обидеть, если что
Ответ дляnata.ant
Я незнаю,як вам вистачає 1500 на трьох чоловік,мені не вистачає
На що саме не вистачає? М´ясо по 15 злотих, нам іде 5 кг. Раз на місяць ще купуємо цілу качку, часто на неї акція і вона 13.99 в Лідлі. Іноді стегенця чи крила. Вчора взяла в Лідлі 3 рибини лосося по 18 зл/кг. Мраморну телятину не купую, вина звичайну їжу нам вистачає 1500 цілком. М´ясо -риба на місяць в ходить до 500 грн. Решта крупи, молочка, фрукти, овочі .
Ответ дляКокоСина
Так це все теж коштує грошей,я вчора зоставила сотню і практично нічого не купила,купила фаршу 500 грм одну морквину,цибулину,молоко,2 кг картошки, хліб,дитині морозиво,два десятки яець,пару помідорів ,творог,пачку масла і все вже стуви немає.Те що готувала,вже сьогодні все з´їли,і знову йдеш в магазин .Так в місяць і набігає кругла сумма.Алкоголь не вживаю,і не курю.
Ответ дляOdna Takaya
500 злотых? Их хватает на уплату гос.сада. Но в него ни так и просто попасть.
Я же пишу мои дети школьники, сад нам не нужен
Ответ дляnata.ant
Автор,самій в Польщі буде тяжко,бо житло дуже дороге.Краще іншу країну дивіться
Це Яку? Якщо вже в Польщі дороге житло, то я не знаю де дешевше
Odna Takaya• 09 июля 2023
Ответ дляЛюдмила-1976
Это как пример, что это ни такие большие деньги.
Odna Takaya• 09 июля 2023
Ответ дляnata.ant
Так і є, нічого не взяв,100 не має.