Шкварочка• 08 июля 2023
Что подарить девочке 7лет (ДР), бюджет до 1500грн?
Апрель Ивановна• 08 июля 2023
Скетчбук та скетч маркери, можна альбом з трафаретами (принцеса, моделі, гардероб для дівчаток)
Якщо є якесь захоплення то щось для цього (ручка для випалювання по дереву) це те що ми купували на замовлення для дівчинки що цим захоплюється.
Три Д ручка також цікавий варіант.
Але все ж таки намагайтеся взнати про те чим захоплення дівчинки
Три Д ручка також цікавий варіант.
Шкварочка
• 08 июля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Три Д ручка також цікавий варіант.
Маркери дарували разом з с.буком...
Захоплень конкретних немає
Наизнанку• 08 июля 2023
А батьки що кажуть? Купіть колонку для музики, може в неї ще немає, моїй 9 років ’зайшло’.
Шкварочка
• 08 июля 2023
Ответ дляНаизнанку
Дякую.
Батьки мовчать)))
Апрель Ивановна• 08 июля 2023
Ответ дляШкварочка
Дякую.
Батьки мовчать)))
Як варіант докімакура з улюбленими персонажами мультфільму чи аніме.