Кусюче сонечко• 08 июля 2023
Туалетна вода дівчинці підлітку
Порадьте будь ласка туалетну воду дівчинці 12 р .
Ліміт до 1000 грн
Маргарита и Мастер• 08 июля 2023
Той жовтий, але він трохи дорожчий за ваш бюджет. Або міст від ВС
Глаза_в_3_карата• 08 июля 2023
Britney Spears Midnight Fantasy
Достаточно универсальная девичья водичка, нравится почти всем. Ну и флакончик мимимишный.
P. Halliwell• 09 июля 2023
Lanvin Éclat, Jennifer Lopez Live Lux, Shakira Dance, Beyonce Heat, Escada - любые
Инфотуфелька• 09 июля 2023
Моїй 12. Вибрала собі такий - Juicy Couture Viva la Juicy Gold Couture. Їй дуже подобається.
На мейкапі є 30 мл якраз до 1000грн
Леннон_Жив!• 09 июля 2023
Москино той желтый. Или ай лав лав, этот нравится всем подросткам, в бюджет попадаете. Ну или Мист Виктории сикрет