Воленс-неволенс• 08 июля 2023

Чи вгадають наш вік?)

Просто цікаво, на скільки років виглядаємо?)
Гарнюнька• 09 июля 2023
Веселі дівчатка, видно, що не 20, 35-37 років. Все нормально, головне настрій

Трейдер кріпти• 09 июля 2023
Ответ дляЗубачистка
Я спросила а потом прочитала ответ. Мне девушки будто бы из западных областей, Ужгород, Ивано-Франковск.
Так работают стереотипы)
Зубачистка• 09 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Так работают стереотипы)
Ну есть специфическая внешность, я к примеру армянку от грудинки легко отличу, при том что страны очень маленькие, все намешано но все равно видно кто откуда.
Мона_Лиса• 09 июля 2023
Автор, я не читала все 10 странице как Вас поливают гавеом. Скажу свое мнение: вы три очень милые девушки, сколько лет, думаю той, что посередине и слева 30-35, справа до 40. Встретились, погуляли насмеялись - это главное
Мона_Лиса• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
О, уже увидела ответ. Я почти угадала. Та девушка, что справа пусть не обижается, на фоне двух девушек левее у нее более опытный взгляд, а у остальных такой беззаботный и лёгкий, может у нее детей больше?
Скромняшка• 09 июля 2023
По обличчях 35, по руках 50
Трейдер кріпти• 09 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Шутите? Моложе на лет 10 так точно.
Анекдот про вас. 😄

Трейдер кріпти• 09 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Я свое фото не выставляю, а известных девушек в этом возрасте вы можете погуглить. Вот вам некоторые из них. Сравните себя с ними и увидите разницу.
Это студийные постановочные фото. В отличие от фото автора. Неужели не понимаете разницу? Или спор ради спора?
Пилосмок працює• 09 июля 2023
Дуже приємні дівчатка, я так і подумала,что від 30 до 40 років. Приємно бачити нормальних жінок без губ-вареників, стройненьких і симпатичних.
Пилосмок працює• 09 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Я не бачу, щоб ці жінки, яких ви навели у приклад, виглядали молодшими. Видно, що 30+. У першої взагалі шия жахлива.
Пилосмок працює• 09 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Я как раз и не с собой сравниваю. Но и себя вижу в зеркале. Кожа гладкая без морщин.
Давайте фото, брехушка))) зараз знайдемо ваші зморшки))
Додаю напруги• 09 июля 2023
Гарненькі милі дівчата біля 35 років. Головне, що природньо виглядаєте, живі обличчя.
Автор, Ви знайшли, куди фото виставити. Це ж тераріум змій. Інший світ. Всі мільйонерші, пиво без паспорта нікому не продають і собак люблять більше за дітей.
Пилосмок працює• 09 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Не, 35 лет это такие
Так вони і виглядають так, як дівчата з фото автора, 30+. Ну, точно не на 20. І це фото з фільтрами. Ви зір давно перевіряли?
АяВсёЗнаю• 09 июля 2023
Ответ дляПолБатона
Ви знайшли один одного
И ненакрашенные, и накрашенные....
Пилосмок працює• 09 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Вы адвокат автора? Чего стрелки на меня переводите? Не манипулируйте моей оценкой, попросили обсудить дам с фото, поэтому говорим о них. Я ж вас не прошу свое фото выставлять.
Так це ж ви стверджуєте, що виглядаєте набагато молодше і у вас жодної зморшки немає, то потрібні докази, бо поки що, те, що ви пишите, не відповідає реальності.))
АяВсёЗнаю• 09 июля 2023
Ответ дляБджолина королева
120-130 на трьох.
Ага, не больше 250 на троих.
Залатавая• 09 июля 2023
37 -38 всем троим

О bag тоже выдаёт кстати. Это позавчерашний день уже ее носить
АяВсёЗнаю• 09 июля 2023
Ответ дляСпасу мир
Неправильное освещение, поэтому и фото не совсем удачное, ракурс тоже играет роль в восприятиии. Но поражает женская часть населения, своей тактичностью и воспитанностью…
Я раньше была добрая, тактичная, воспитанная, писала только положительные комментарии. Но после того, как меня тут облаяли и облили помоями , все мои добродетели испаряются при входе на советчицу.
И прям ломит, ломит, если желчь не выпью.
А в жизни я белая, пушистая и добрая.
Кривая спроса• 09 июля 2023
сорок есть всем
хоть и корчите из себя девачек
это уже из серии сзади пионерка спереди пенсионерка

Инста_Богиня• 09 июля 2023
Всім 40+
Грамотний хвіст• 09 июля 2023
Одна другой краше.
Вибачте, але навіщо виставляти це фото, ви думаю в своєму віці вже адекватно себе оцінюєте і все бачите.
автор Воленс-неволенс • 09 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
Автор, а знаєте, чому в більшості така реакція?
На фото жінки нормально виглядають - нормальна зовнішність, гарні фігури. Але все псує абсолютно дібільний підлітковий одяг і взуття. Тут часто пишуть, я вдягаюсь так, що моя донька підліток сама тягає мої речі, в мене гарна фігура можу собі дозволити, в 40 можна вдягати все, що заманеться. А бачте, що по факту виходить, вам же більшість написала некрасиво, а все через дизгармонію. Подивитися на жінку зліва, саме підлітковий одяг робить її на вигляд старшою, мозок спотикається через доросле обличчя і повну невідповідність дитячого одягу.
Не розумію чому одяг підлітковий? Немає недоречних принтів, рюшечок, оголеностей. А чому підлітковість, у зручному взутті?
Сільський ансамбль• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
я теж вважаю, що одяг підлітковий. Хоча не має рюшиків.
Чебураха з перцем• 09 июля 2023
Слева направо: 52, 46, 51.
Напланетянка• 09 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Так сейчас все мои ровесницы выглядят. Не знаю с какого задрюпинска вы, что так рано постарели, от тяжелой работы наверно. Но я с города, у нас все 35летние еще вполне девочки, на фото уставшие, постаревшие дамы с глубокими морщинами и дряблой кожей. Уж как есть..
’С города’ Ох уж эти городские.
Я_и_моя_собака• 09 июля 2023
Ответ дляКривая спроса
сорок есть всем
хоть и корчите из себя девачек
😅людям по 35, на фото нужно было сидеть с вилкой шашлыка и стопарем водки или с тонометром и нимесилом что бы не молодиться?
Фрикаделька• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Тому що підлітки так вдягаються. Вони ж перечисленого вами теж не носять, правда?
На жінках старше хочеться бачити складніші образи, якісніші речі. Заношене біле взуття може і гарно виглядати в 18 років, але в 30+ воно додає неохайності, так само як і розтягнена тканина на джинсах. Дві жінки вищого зросту виглядали б набагато краще в, наприклад, джинсах з міцного деніму класичного блакитного кольору плюс біла сорочка, або брюки-палаццо плюс шовковий топ.
Капуста Маша• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Автор, не звиртайте увагу на змій. Ви з подругами в 35 виглядаєте набагато краще анонімів на форумі та і взагалі середньостатичної жінки в Україні, яка вже встигла розжертися до цього часу. Те, що зустріли одногрупниць - круто. Я розгубила всі зв´язки. І наврядчи коли зустріну знову.
Я инженер, меряю от 1• 09 июля 2023
45-50
Раздражевская• 09 июля 2023