Воленс-неволенс• 08 июля 2023
Чи вгадають наш вік?)
Просто цікаво, на скільки років виглядаємо?)
Коник-стрибунець• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
35, 35, 36) Дівчата-дівчата, що ж ви злюки такі) Виставили, нас, молодих жінок, бабулями з дряблою шкірою, нестильними і стрьомними
Це не дивно, не звертайте уваги.
Тут і фото 20річної дівчини виставиш, нєудовлєтворьонки розкажуть, що їй 50.
Вже багато разів помічала. Деяким хоч би через монітор вкусити когось)
Коник-стрибунець• 09 июля 2023
Ответ дляМиззери
А почему нельзя быть с рюкзаком и в образе девочки если ей комфортно ? Видели бы вы мои рюкзаки 🤣🤣
Тому що бабці з лавки нілєпа.
Який там ваш комфорт)
Ганцю в кєдах• 09 июля 2023
Вам всім десь 35, але одягаєтесь так, що наче молодші, мені такій стайл імпонує
Але реокомендації по доброму, щоб ще гарніше виглядати 🤗
Зліва дівчинка - виглядає як дитячий переросток 😂😂😂 ну перебор трошки та хай не робить такий причисон, стирчать вушка
Дівчинці зправа - порекомендуйте прибрати чолку, вона додає та видає вік
Та одяг змінити на більш актуальний)) стайл то підлітковий, але воно все якесь не гарне та не стильове, я додам свої фотки, щоб показати, що маю на увазі. Мені 38 та також себе почуваю як і ви на 20 😂 фотки з дитиною останні ліфтолуки )))
Коник-стрибунець• 09 июля 2023
Ответ дляТримбулька
Извините, реально на такой возраст не похожи. Я думала всем 40-42. Либо качество фото ужасное, либо жизнь не легкая у всех 🤷🏻♀️
Удалено администрацией...
Коник-стрибунець• 09 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Так сейчас все мои ровесницы выглядят. Не знаю с какого задрюпинска вы, что так рано постарели, от тяжелой работы наверно. Но я с города, у нас все 35летние еще вполне девочки, на фото уставшие, постаревшие дамы с глубокими морщинами и дряблой кожей. Уж как есть..
А з якого ви городу, пробачте?
Картопляного, чи, може, гарбузового?
Коник-стрибунець• 09 июля 2023
Ответ дляЛама_мама
Я в шоке с комментариев !😡
Приятные девушки , видно , что сорока лет и близко нет. Обычно нормально одеты . Здесь змеи такого понаписывали . Для чего ? Чтобы что ???
Половина Украины выехали в чем стояли , без жилья и всего нажитого остались . Здесь, блин , только обгадить могут и самооценку опустить ниже плинтуса . Сидят потом довольные . Хорошо , что Автор относится адекватно к критике и не особо принимает все близко к сердцу .
Конкуренція.
Підсвідоме прагнення знищення всіх, хто може її скласти.
Це й відповідь на питання, чому співаються оди дійсно страшним чи товстим: така собі підтримка, відчувають безпеку, на фоні відчувають свою перевагу.
Взагалі - печальна тенденція, дуже яскраво викриває власне відчуття небезпеки в багатьох і невпевненості в собі.
Брюльтик• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Дякую. Та ось після зустрічі купа емоцій, не бачилися 5 років. Ще й накавувалися, то немає щоб спати влягтися, на форум потягнуло🫣
Я думала вы сестры двоюродные или троюродные. Те девушки, что стоят справа и слева очень похожи между собой - форма глаз, нос, губы и даже зубы ( у обоих клыки крупные и выступают).
А что касается возраста - то думала что 38 -40 из-за глубоких носогубок и мимических морщин у глаз.
Может это из-за того, что вы худые?
Себя только что сфотографировала для сравнения ( мне 41 и 85 кг - есть лишний вес +-25 кг) - у меня таких носогубок нет при улыбке скорее всего из-за веса.
Может это из-за того, что вы худые?
Без комплексів• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Ви всі 1976 року народження
Мої однокласниці
Робот Вертер• 09 июля 2023
Ответ длямаска Ілона
Сори, но тут то чему завидовать? Тут наоборот красивых хейтят, а страшненьким оды поют. На этом фото очень некрасивые, неуходенные, бедные женщины. Разумеется им не 50, но завидовать то чему?
Простите. А не ухоженные это потому, что нет губ, бровей, ресниц? И не когти торчат на метр? Не совсем понимаю что вложено в понятие
Кава з перцем• 09 июля 2023
Ответ дляБез комплексів
Ви всі 1976 року народження
Мої однокласниці
Та Ви шо, автор відписалася вже, що вони не ’бабці’ під 50, а тільки 35-36 рочків
Единорог помог• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Отже, висновок такий: потрібно вільно почувати себе у будь-якому віці і НІКОЛИ не запитувати про це на жіночому форумі🤣😉
Так, згодна))) А знаєте, що саме цікаве? Коли тут створюють тему з загальним питанням (наприклад, чи можна у 45 носити геть короткі шорти) - то всі такі білі-пухнасті, в один голос доказують що можна ходити як заманеться, це нікого не обходить, це лише справа людини що їй надягти, що зараз немає ніяких стереотипів, ми цивілізоване суспільство і т.д.... А тих, хто сміє хоч пікнути, що в 45 напівоголені сідниці трохи не комільфо - відразу хейтять. Але варто лише дати конкретний приклад - і де й поділося те ’цивілізоване суспільство’)))))) На сміливця вивергаються тонни лайна і просто починається змагання на самий віртуозний принизливий коментар. Хоча на фото абсолютно звичайні приємні панянки.
Робот Вертер• 09 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
Автор, а знаєте, чому в більшості така реакція?
На фото жінки нормально виглядають - нормальна зовнішність, гарні фігури. Але все псує абсолютно дібільний підлітковий одяг і взуття. Тут часто пишуть, я вдягаюсь так, що моя донька підліток сама тягає мої речі, в мене гарна фігура можу собі дозволити, в 40 можна вдягати все, що заманеться. А бачте, що по факту виходить, вам же більшість написала некрасиво, а все через дизгармонію. Подивитися на жінку зліва, саме підлітковий одяг робить її на вигляд старшою, мозок спотикається через доросле обличчя і повну невідповідність дитячого одягу.
Так она крошечная. Я уверена, что у нее и найти одежду проблема. Ножка маленькая. Сама маленькая. У меня подруга в детском отделе вынуждена обувь искать. Нога 34 размера
Каяспер• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Вже сказала) 35,35, 36
Может не очень фотогеничные, но по фото 40+++
Без комплексів• 09 июля 2023
Ответ дляКава з перцем
Даааа?
Ну хай
Добре
Що молодші на десять років
Ну хай
Добре
Що молодші на десять років
Без комплексів• 09 июля 2023
Ответ дляКаяспер
Так і є
Виглядають на 45-46 років
Тобто гарні красиві на свій вік
Виглядають на 45-46 років
Тобто гарні красиві на свій вік
После 18• 09 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
Вони вдягнуті як підлітки 10 років тому. Тому такі коменти. Імхо звичайно.
Счастье_же_вот_оно• 09 июля 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Очень классно и современно
Коли мовчу- приємна жінка• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Почему вы считаете, что если кто-то видит возраст старше, то обязательно злюки? Мне показалось, что справа 40-45, посередине около 40, слева около 37-40. Вы задали вопрос, вам ответили, кто как видит🤷♀️
Кривая спроса• 09 июля 2023
Ответ дляРобот Вертер
ногти там как раз торчат, жуткие
а лица неухоженные, кожа просит увлажнения
одежда странная
и у девушки слева явно голова немытая
я кстати благодаря этому фото пересмотрю свои предпочтения в сумках - наверное прийдется отказаться от рюкзака, на фото у девушки слева он очень неуместно и странно смотрится
а ей всего 35
а мне уже 45( и тоже люблю с кожаным рюкзаком ходить
и кстати согласна с комментарием выше - все на этом фото похожи на постаревших детей
постарели а переодеться забыли
одежда странная
и у девушки слева явно голова немытая
а ей всего 35
постарели а переодеться забыли
Смайлик• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Авторе, я подумала, що то мама і дві дочки - от чесно. Справа на фото - мама. По центру - старша дочка, зліва - менша.