Воленс-неволенс• 08 июля 2023
Чи вгадають наш вік?)
Просто цікаво, на скільки років виглядаємо?)
Гигиенишвили• 09 июля 2023
Ответ дляSERG2107
добре...вгадайте цій дамочкі вік? сразу скажу, в неї 2 дорослих сина, дуже дорослих
Думаю, 54-56 років. Цікава зовнішність. В молодості радше була вродливою, у зрілому віці - приваблива пані.
Первоклашка Я• 09 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Шутите? Моложе на лет 10 так точно.
Давайте фото, вас быстро на пенсию отправят.
Кривая спроса• 09 июля 2023
Ответ дляSERG2107
гарно виглядає
я дала б 45 максимум
Добродійка• 09 июля 2023
Ответ дляПервоклашка Я
Ладно, раз настаиваете. Начинайте отправлять)
Добродійка• 09 июля 2023
Ответ дляSERG2107
Этой тоже, как и авторице двацать))
Свекруховна• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Ні, не на дівчаток. Ми всі жінки) Але ж не ’тьоткі’)
Ніякі ви не тьотки. Не слухайте злюк
Гигиенишвили• 09 июля 2023
Ответ дляДобродійка
У вас очевидний типаж пані справа на світлині (блондинки), ви з нею схожі за типажем. Ви симпатичні жіночки, без яскравих зовнішніх акцентів, але досить привабливі. І виглядаєте приблизно на один вік. Читала тему по діагоналі, не знаю скільки насправді цим трьом панянкам років. Гадаю, 34-36 (максимум) років. Вам за 30-ть, це очевидно. Можливо 34-35, не менше.
Гигиенишвили• 09 июля 2023
Ответ дляSERG2107
Ой, нууу дуже хочу почути відповідь від вас. Справді цікаво!)
БоВжеВільна• 09 июля 2023
Ви ж розумієте, що кожен орієнтується на свій вигляд і свій вік?
Як на мене, то 40+/-.
БоВжеВільна• 09 июля 2023
P. S. Фото на мобільний завжди невдалі, тому вибачте, якщо молодші
і нехай це буде комплімент, якщо старші
Гигиенишвили• 09 июля 2023
Ответ дляSERG2107
прошу ,46)
Гадала, що старше, причому на років 7-10-ть) Перепрошую щирезно, якщо то ви)) Ось і приклад того, наскільки фото не інформативні в такому сенсі.
Добродійка• 09 июля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Я ж сказала, 35. А девушки постарше с виду. Но уже хз, я спорить не стану, если они и ровесницы. Все по-разному выглядят. Просто с виду старше на лет 10.
Вічний двигун• 09 июля 2023
Прикольні і веселі ви) теж мрію тусити з подругами) вік від 30 до 40
Vitamina1407• 09 июля 2023
Ответ дляНеваляшкина
Во народ закомплексованный, жесть
В чем? )))) в том что не пытаюсь выглядеть как девочка припевочка с переулочка? Не мой стиль и вкус.
Всех в сад• 10 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
35, 35, 36) Дівчата-дівчата, що ж ви злюки такі) Виставили, нас, молодих жінок, бабулями з дряблою шкірою, нестильними і стрьомними
Тут багато неадекватів ,краще взагалі не питати.
І часто відповіді йдуть не у тому руслі ,залежно від відповідей автора.
Так що закривайте тему і не звертайте увагу.