Воленс-неволенс• 08 июля 2023

Чи вгадають наш вік?)

Просто цікаво, на скільки років виглядаємо?)
автор Воленс-неволенс • 09 июля 2023
Ответ дляСмайлик
Авторе, я подумала, що то мама і дві дочки - от чесно. Справа на фото - мама. По центру - старша дочка, зліва - менша.
Мама, але дитини 8 років)

Смайлик• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Мама, але дитини 8 років)
Просто дуже часто буває, що мама в 40 років з непомітним мейком і дочка у 20 років з мейком по повній програмі виглядають майже однаково :)))
Мій не такий• 09 июля 2023
Я подумала 35+, подружек автор не расстраивайте. Стиль одежды можно пересмотреть.
SERG2107• 09 июля 2023
добре...вгадайте цій дамочкі вік? сразу скажу, в неї 2 дорослих сина, дуже дорослих
Чаклунка-ведунка• 09 июля 2023
всем под 40, а может и больше.
ИзЮмрудная• 09 июля 2023
Я би Вас прибила, якби моє фото на спільній фотографії виставляли на посміховисько
Чаклунка-ведунка• 09 июля 2023
Ответ дляSERG2107
50 с небольшим хвостиком. но фигуре комплиман

Мамина корзиночка• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
35, 35, 36) Дівчата-дівчата, що ж ви злюки такі) Виставили, нас, молодих жінок, бабулями з дряблою шкірою, нестильними і стрьомними
Ну реально мне 35, подруги 40-45 лет выглядят намного лучше. Я думала вам не меньше 40. Вид у всех колхозный, не хватает лоска, стиля, ухоженности. Может поэтому выглядите все гораздо старше.
Капризуля• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
У чому жесть?
мешки под глазами как у 45+ которые регулярно не высыпаются и подбухивают.
Настасья Пицун• 09 июля 2023
Ответ дляДобродійка
Ну в 45 тоже ж еще не старушки. Вот так и выглядят.
Блін, я з якоїсь іншої планети.
Так в 45 виглядать одиниці.
В основному, в звичайному житті всі виглядають в 45 набагато гірше. Працюю в великій компанії, де багато жінок.
Ласкове телятко• 09 июля 2023
а що тут вгадувати?)
старі тітки
Вероятненько• 09 июля 2023
Черкассы, Оскар ?
Вбигудях• 09 июля 2023
Ответ дляВероятненько
Черкассы, Оскар ?
він) в мене теаке саме фото є)
Feel good• 09 июля 2023
Класні.
Можна знімати серіал)
’Кекс і тісто’ )))
Вельми шановна• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Фотки неудачные
WhiteWidow• 09 июля 2023
Вік не вмію вигадувати) але веселі дівчата. Мабуть, полруги
Пешеходик• 09 июля 2023
Автор, супер, что у Вас есть хорошие подруги! Это очень важно!🌷
100pudov• 09 июля 2023
40+

Любимка-анонимка• 09 июля 2023
У вас подруга на галустяна похожа или это он? Плохо видно. По середине тетка в дочкины вещи влезла и сбоку дама чуть лучше предыдущих
Мексиканочка• 09 июля 2023
Дівчата-землячки! Дзеркало в Оскарі )))
І дуже сміливі ) Я на Порадниці вже років 12 і інколи наче й хотілося б запитати про зовнішність, вік, але коли читаю подібні теми, думаю, та ну його нафіг. Засунути самооцінку під плінтус не готова 😄
Мексиканочка• 09 июля 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Конкуренція.
Підсвідоме прагнення знищення всіх, хто може її скласти.
Це й відповідь на питання, чому співаються оди дійсно страшним чи товстим: така собі підтримка, відчувають безпеку, на фоні відчувають свою перевагу.
Взагалі - печальна тенденція, дуже яскраво викриває власне відчуття небезпеки в багатьох і невпевненості в собі.
В точку!!
Мексиканочка• 09 июля 2023
Ответ дляКава з перцем
Та Ви шо, автор відписалася вже, що вони не ’бабці’ під 50, а тільки 35-36 рочків
Ви вважаєте, ці вікові показники поруч? Це як 20 і 35 - є різниця? 😉
Мексиканочка• 09 июля 2023
Ответ дляSERG2107
Близько 55
Сільський ансамбль• 09 июля 2023
Ответ дляSERG2107
за 50
Кава з перцем• 09 июля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А Вы жестокая
Герцогиня• 09 июля 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
я угадала) так и выглядите. Просто часто такие вопросы с подвохом, поэтому называется цифра большая
Герцогиня• 09 июля 2023
все худенькие зато, изящные)
Сільський ансамбль• 09 июля 2023
Ответ дляГерцогиня
все худенькие зато, изящные)
так, фігури на фото гарні. Але, чомусь жінки думають якщо не товста та вдягнеш одяг молодіжний, все - виглядаєш автоматом молодше.
Неваляшкина• 09 июля 2023
Ответ дляVitamina1407
С рюкзаком около 40ка как и остальным, а в образе девочки-припевочки. Нелепо
Во народ закомплексованный, жесть