Тирамісу на терасі• 09 июля 2023

Юлія Верба.

Я набагато старша від неї, але я захоплююсь нею. В такі роки купити таку дорогу машину. Квартири, машини. І фігура гарна. Скажіть, невже то все з блогерства? Там ж якщо подивитись коментарі під фото, то більшість нереальні люди або запрошують в якісь чат активи. Просто цікаво як?
Ms. Сама прямота• 09 июля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Вона має 2 дорогі машини, 2-3 не памʼятаю точно квартири, бізнес. )
Успешность/это не про машины и квартиры🤷‍♀️
Кусачая Я• 09 июля 2023
Блогери вона такий собі… І зовнішність вся перероблена хірургічно і на маркетологів, бездарних, грошей не жалкує😉
vihola• 09 июля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Погоджусь з вами. Але мені здається що вже зараз бо тих блогерів дуже багато вже такого результату не досягнути ніяк…(фінансового).
Так, можливо, була однією з перших і винесло хвилею).
Я ще в 2017 зацікавилась українськими, україномовними блогерами які набирали обертів.
Дівчата торгували секондом, розводили собак, нарощували волосся, пекли кекси, робили макіяж, качали попу, мали маленьких миленьких діток, чи будували гарний дім і першими перейшли з фейсбука в інсту.
Потім обʼєднувались і на гівах набивали підписників.
До Верби заходили посміятись, поглузувати.
Може ще третю?• 09 июля 2023
Не знаю, но именно она чем то отталкивает
Сколько раз попадалась мне, неприятная девушка, не знаю почему так
Лгин• 09 июля 2023
Мені сьогодні відео попалося про проституцію в Кореї. Сутенерка розповідала про блогерок, які типу тревел блоги ведуть. Їздять у Корею, працюють вночі у караоке та готелях, а вдень типу блоги ведуть.
Може й ця так починала, бо не віриться мені, що з відео можна заробити такі дурні гроші
Дама_с_коготками• 09 июля 2023
Хто это?
гуглить не буду
vihola• 09 июля 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Кліп з Вербою в 2020 році був в ютубі на першому місці.
Станом на зараз 28 мільйонів переглядів).
vihola• 09 июля 2023
Ответ дляЛгин
Вона була дитиною коли починала.
Лгин• 09 июля 2023
Ответ для vihola
Вона була дитиною коли починала.
Тоді питання - а батьки хто?))
annetta888• 09 июля 2023
Вперше чую
Шукати не буду
Може ще третю?• 09 июля 2023
Ответ для vihola
А мне эта информация зачем?)
Даже если и 28 млн
Мне она не нравится и все
Неискренняя
Вот есть кик Вика блогер, она реально нормальный искренний добрый человек, ее люблю смотреть, у нее полезный блог
А эта девушка попадается часто в тик ток вообще не ясно какой смысл ее видео кроме как заработок на рекламе, при том реклама всего чего непопадя
vihola• 09 июля 2023
Ответ дляЛгин
Тоді питання - а батьки хто?))
Здається там тільки мама була.
Не знаю точно, звичайна жінка. Яка користувалась з задоволенням тим що дитина заробляла).
vihola• 09 июля 2023
Ответ дляМоже ще третю?
А мне эта информация зачем?)
Даже если и 28 млн
Мне она не нравится и все
Неискренняя
Якщо людина знаходиться в темі про Вербу, пише про Вербу. То можна зробити висновок, що Верба притягує, а не відштовхує).
А шо сталося?• 09 июля 2023
Ответ дляБрюльтик
Для мене це парадокс…
Нічого в житті не робити. Блог веде взагалі ні про що. Зовнішність на любітєля, смаку в одязі немає. А хтось її дивиться і вона отримує шалені за це гроші…
То ви ще Мар‘яну Гутак не бачили
Весняний Марафон• 09 июля 2023
Ответ дляПросто каралева
Страшная, тупая, неприятная особа
Она явно не тупая...
Мастер Пис• 09 июля 2023
То Остапчука чергова баба тут про себе кілька раз теми створювала,тепер ця)))
Попадалочка• 09 июля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Слухайте, вона машину купила я глянула ціну за 125 тисяч доларів… Вона принаймі успішна і це факт. Просто я не розумію як?
Ескорт
ФсеСама• 09 июля 2023
Ти завжди мене верба,та й додому поверта
Помидорина• 09 июля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
тю...
ПАЦАНКА О• 09 июля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
она успешна благодаря вам, хомячкам, какие будут потреблять любой контент. пиарьте ее дальше, купит машину за миллион долларов
Морская свинка• 09 июля 2023
Несколько раз попадалась мне,стремная.Эти когти ,эти ресницы,волосы ,сиськи,губы.В 20 лет вся искусственная,как стужучка.Блоги не о чём.Я на такое не подписана.Только голыми жопами и светят,ну и рекламируют все подряд.
Все блогеры милионники хорошо зарабатывают,пока идут к миллиону,миллионам подписчиков,вкладывают много в блог,все они в розыгрышах спонсорами были,вкладывали ,но отбивают все.
Автор дерзайте,никогда не поздно начать.
fibinika• 09 июля 2023
Люди, объясните, пожалуйста, зачем смотреть за чьей то жизнью в инсте? Неужели интересно слушать: сегодня я проснулась в 9.45 и опять выпила кофе и тд . У вас времени много лишнего? Живите своей жизнью, радуетесь , фоткайтесь)
Просто каралева• 09 июля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Она явно не тупая...
Тупая, у нее тупой взгляд и когда она излагает мысли, то это происходит на элементарном уровне ребёнка 12-15 лет
Евга-9246• 09 июля 2023
Пофіг яка там вона, але після 22 року вона не сказала нічого про війну. Самі реклами.
Vitamina1407• 09 июля 2023
А чого вона така страшнюча? Могла б абгрейдитись, а вона молода виглядає як бабка підтоптана
Ну шо не так?• 09 июля 2023
Фетальний алкогольний синдром усе що можна про неї сказати, і про війну мовчить, таке...
Коренная киевлянка• 09 июля 2023
Кто это
Задолбулька• 09 июля 2023
Может она умница конечно , но внешность …..просто очень сильно неприятная внешность
Сливочная пенка• 09 июля 2023
моя соседка блогер достаточно известный
до того как они купили дорогой дом и дорогую машину я видела ее жизнь,и это постоянные съемки и фотки, с детьми гуляла с телефоном в руках , муж вечно ее снимает
люди вокруг странно смотрят
а теперь по 10 к реклама ) за 30 секунд
Несемо світло разом• 09 июля 2023
А крім ії голої сраки во всіх ракурсах у неї на сторінці хоть якийсь корисний контент є?чи я чогось не розумію в цьому житті?