Тирамісу на терасі• 09 июля 2023

Юлія Верба.

Я набагато старша від неї, але я захоплююсь нею. В такі роки купити таку дорогу машину. Квартири, машини. І фігура гарна. Скажіть, невже то все з блогерства? Там ж якщо подивитись коментарі під фото, то більшість нереальні люди або запрошують в якісь чат активи. Просто цікаво як?
Любви вам!• 09 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
Дивно, але зараз це приносить прибуток таким персонажам. Наглість, невихованість, хамство - усе це чомусь вабить. От навіть на ’ вдову Да Вінчі’ глянути , на львівську помічницю депутата, яка перепусткою хвалилася
То психологи повинні сказати, що людей притягує до таких, може як на фриків дивляться, не знаю
Мені це все неприємно.
Я тут зависла в інсті побачила хлопа зі Львова, який робить опитування скільки коштує ваш look , такий щирий, класний формат і йому таких дівчат попадається багато ))
Часи такі
Прикуси Язика• 09 июля 2023
Люди, особливо автор, ви хоч посилання, чи фото давайте... бо хто,, як я зайшов почитати з ранку новини... і хто не сектант інсти, чи цієі Верби... хз зрозумієш про що це🙄😁
Ms. Сама прямота• 09 июля 2023
Ответ дляДона Ко Ко
вона успішна в своій справі. Бо є супер результат. Хоча вона мені не подобаєтся, але вона успішна. А Ви про які такі високі матерії віщаєте?
Успешному истинно не нужно одобрение масс. Априори. Это если мы про счастливого успешного человека говорим.
Творческий типаж• 09 июля 2023
Ответ дляБрюльтик
Для мене це парадокс…
Нічого в житті не робити. Блог веде взагалі ні про що. Зовнішність на любітєля, смаку в одязі немає. А хтось її дивиться і вона отримує шалені за це гроші…
Аналогічно думаю, не бачу тої краси в неї
из желе я• 09 июля 2023
Загуглила
Моя 8 річна донька дивиться якесь відео часто де мелькало це лице..
Це не дитяча блогерка?

А може то я її в тік тоці бачила.
Блін всі на одне лице
Сама собі лікар• 09 июля 2023
Ответ дляАноним Советчик
Та ні, з простої сім´ї. Пам´ятаю пару років тому вона фотки виставляла , яку машину мамі подарувала, а мама проста жіночка зачухана.
А про тата інформацію маєте? ´З простої сім´ї´, і все сама - то такий імідж))
Весняний Марафон• 09 июля 2023
Ответ дляПросто каралева
Тупая, у нее тупой взгляд и когда она излагает мысли, то это происходит на элементарном уровне ребёнка 12-15 лет
А Вы слушали? Я лично нет, мне не интересно. Но для меня человек который зарабатывает столько, уже не тупой. Это лично мнение, была бы тупой не было у неё всего этого
Ниф_ниф• 09 июля 2023
Взагалі заробляє- молодець, мамі купила машину за 20 тис доларів - молодець
А те, що її дивляться, то не від великого розуму 🤷‍♀️таке суспільство, і на та таких легко заробляти, при чому, у всіх сферах
Просто красавица• 09 июля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Я не вона, але хотілось би, так по чесному))
Кидайте фото или ссылку на иг. Правила форума даже есть даешь ссылку и кратко описываешь. Пока найдешь всех этих новых знаменитостей, не хочется и обсуждать
Анти-анонім• 09 июля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Бачила, і невже то все з реклам? Я в шоці…
Вы как с луны свалились 😂
Малинка• 09 июля 2023
Я її відшукала тільки що. Дівчата але вона ж страшна. Її розумної не назвеш по останнім сторіз🤪
Ну то бренд такий мабуть, чим тупіше тим популярніше. Але згодна з коментами, деградація суспільства на лице... Як таке може приваблювати а ще за нею стежать мої знайомі,в шоці. Ото можна по зробити висновок по підпискам.
Просто каралева• 09 июля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Да, я слушала
Пустышка
НеВРотик• 09 июля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Слухайте, вона машину купила я глянула ціну за 125 тисяч доларів… Вона принаймі успішна і це факт. Просто я не розумію як?
Завдяки Вам і ще тисяч скільки зєвак.
Просто красавица• 09 июля 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Оно такое страшное На рыбу похоже.Захоплюватися нужно умными людьми,а не сосалками
Интересно, налоги платит со всего или все в норку
Радостина• 09 июля 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Не така вже й страшна, як ви пишете, а то я вже боятись ґуґлити))
Аноним Советчик• 09 июля 2023
Ответ дляСама собі лікар
А що, у всіх блогерів багаті батьки ?
Ниф_ниф• 09 июля 2023
Ответ дляМалинка
А хіба обовʼязково бути красивою, щоб заробляти ?
Вона ж не в ескорті ?
Сама собі лікар• 09 июля 2023
Ответ дляАноним Советчик
А що, у всіх блогерів багаті батьки ?
А до чого всі блогери? Тема про Вербу.
Я-ваш шанс• 09 июля 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Успешна, потому что машину купила? Автор, сколько вам лет?
А сколько вам лет и что вы купили за свои заработанные деньги?
Вот она мне не нравится, но второй день в рекомендациях её видео с новой машиной. Купила - молодец! Не украла, как наши депутаты. Сама заработала. Рекламой, да если бы даже насосала! Насосите и вы)) или не у тех сосете? Все сосут, но не всем покупают машины и квартиры. Не понимаю хейта в её сторону. Это говорит только о зависти. А комменты по поводу донатов это вообще вишенка на торте. Депутатам пойдите скажите, куда деньги уходят на машины, виллы, яхты. При чем это не заработанные деньги, а украденные. А тут девочка купила машина, а нет, должна была сотку баксов на зсу отдать. С чего вдруг? Кто из хейтеров отдал бы деньги на зсу вместо покупки машины??? КТО? Правильно. Никто. Все могут отдавать только виртуальные незаработанные «вот если бы у меня было», ну и чужие всегда чужими деньгами легче распоряжаться
Ms. Сама прямота• 09 июля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Вы точно со своей простыней не ошиблись адресатом? 😂 что вас так растрогало то?
У меня была квартира, машина уже в 22. Но я не считаю, что я тогда была успешна. Это все было заработано умом исключительно. Успех к этому не имеет никакого отношения. У нас с вами разные базовые понятия в жизни
Мадам Тю-лю-лю• 09 июля 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Хто это?
гуглить не буду
20-ти летняя долларовая миллионерша из Ивано-Франковска
Удальонка• 09 июля 2023
Ті хто пише молодець, знайдіть спочатку інфо про неї як вона на початку своєї кар´єри і далі обманювала людей розіграшами і подібною махінаціями.
Мне без сахара• 09 июля 2023
Не знаю, хто ця Юля, але спостерігаю за іншими блогерами і розумію, що заробітки там гарні.
Підписана на одну дівчинку, спостерігаю як змінюється її фінансовий стан. Ремонти, машина, відпочинок. Вона не працює, тільки блог.
Зараз свою маму- пенсіонерку зробила блогером. Такі звичайні прості люди, і живуть досить гарно.
Дона Ко Ко• 09 июля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
я теж завжди дивуюсь. Як люди обісцінюють інших. Особливо, реально успішних.
Секретница• 09 июля 2023
24 години сторіс тільки про нове авто. Як цікаво
пицунда• 09 июля 2023
фото так и не нашла не слышала даже про такую
Миссис Буркул• 09 июля 2023
Ответ дляМне без сахара
Таня провізор?
Летюча помилка• 09 июля 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Ваше ’обісцінюють’ - це від слова обісцяти, надіюсь)))
Мне без сахара• 09 июля 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Таня провізор?
Ага
Так непогано стартонула. Враховуючи, що не працює офіційео, тільки блогерство.
Миссис Буркул• 10 июля 2023
Ответ дляМне без сахара
Ага
Я у неї рекламу замовляла.