Фиктивная• 09 июля 2023

Ощадбанк заблокував картку і додаток

Це просто треш !! Я зараз за кордоном , розраховуюсь карткою ощадбанка і вночі він вирішив заблокувати додаток , я тепер не можу в нього зайти , я їм писала вони не відповідають , подзвонити не можу, бо треба поповнити рахунок і як дзвонити до них, якщо я за кордоном ! Я не розумію ((( треба якись код нажимати чи що ??? Їх номер 0800 210 800, як їм подзвонити ?!! У мене паніка , бо гроші тільки на картці ((( бот пише мені дзвоніть га горячі лінію чи приїзжайте в відділення в Україну ((((( допоможіть , що мені робити ??!!
За ким я буду?• 09 июля 2023
Поміняти банк

Пиши-пропало• 09 июля 2023
А яка причина?
Борги за комуналку?
Найщасливіша• 09 июля 2023
По якій причині заблокував? У вас є борги? На самій картці хіба не написано, як зателефонувати з-за кордону?
А шо сталося?• 09 июля 2023
Поищите в Гугле горячую линию для звонков из-за границы
english book• 09 июля 2023
У них есть чат бот в Вайбер.
С ним решаю все проблемы.
https://www.oschadbank.ua/news/osadbank-zapustiv-c...
Даха-сваха• 09 июля 2023
Вайбер
По телефону - разоритесь; там пока вас сто раз переключат на нужного специалиста, все деньги выговорите
Пирожкиня• 09 июля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Заблокували додаток . В мене вчора в чоловіка теж саме було. Пенсійна карта військового . Ніяких боргів . І ще декілтка знайомих теж саме сказали. Питання не вирішили, мурижили, щось розповідали. Поки чоловік їх не послав.
Плету интриги• 09 июля 2023
++ горячая линия
автор Фиктивная • 09 июля 2023
Ответ дляenglish book
У них есть чат бот в Вайбер.
С ним решаю все проблемы.
Так вони не відповідають , я не знаю що робити

Балаболка• 09 июля 2023
Ответ дляПирожкиня
Військову пенсію вже дозволено переводити і в інші банки.
автор Фиктивная • 09 июля 2023
Ответ дляДаха-сваха
Вайбер
Так так в вайбері вони не відповідать ((( пишуть чекайте вам подзвони спеціаліст , а він не дзвоне (((
Балаболка• 09 июля 2023
Ответ дляФиктивная
Автор,я в минулому році дзвонила з мобільного, який прив´язаний до банку ( в мене Київстар і там були хвилини в Україну), але точно пам´ятаю,що не на 0800......, А на міський Києві 044....., Через +380.....Загугліть гарячу лінію з 044....
Цвіпканя• 09 июля 2023
Ответ дляПирожкиня
Співчуваю вам, а автору особливо ,

Вся біда, що фінансова грамотність людей наших рівна НУЛЮ !

тримати кошти, в Ощаді,,, ? а тим паче за кордон їхати, і там оперувати їх картою,,, якби помякше сказати -- вкрай нерозумно!
Приват - майже аналогічно, блокують карти чи рахунки нізащо!
Якби раніше особисто не стикнулась, то ь не повірила, заблокували рахунок за покупку в магазині на 200грн,

Люди, ну ж соображайте хоч трішки, є ж нормальні, адекватні банки
Ще є гугл, форуми фінансові...

Розумію, що щось доводити тут - те саме як тракториста вчити робити операцію хірургічну..)
Але це такі моменти, і стосуються кожного
Покращена• 09 июля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Співчуваю вам, а автору особливо ,

Ще є гугл, форуми фінансові...

Если не повезло вам, это ничего не значит. Я с ощадом и с Приватом отлично жила год за границей. А подружке Аваль заблокировал счет
Цвіпканя• 09 июля 2023
Ответ дляФиктивная
Пробуйте писати, по іншому ніяк
В понеділок, робочий час

А зараз, оформіть з телефону карту Монобанк
Віртуальна буде моментально відкрита і зможете нею зразу користуватись через гугл-пей
Хтось з родичів, зможе одразу її поповнити по номеру
При потребі пластик, зможете на любе відділення НП замовити, зтось з родичів отримає і вам передасть

По ощаду, сподіваюсь вам повезе, розблокують, тут 50/50 , подібні фокуси массові, особливо перекази на картк і оплати за кордоном

Як тільки розблокують, одразу обнуліть карту!!! - перевести гроші на іншу, чи комусь щі знайомих
100pudov• 09 июля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Співчуваю вам, а автору особливо ,

Ще є гугл, форуми фінансові...

То Ви зразу пишіть назви, будь ласка, які банки нормальні, якщо вже прошерстили цю тему.
За свій досвід- Монобанк заблокував перший же переказ, тиждень надавала документи, гроші забрала, більше з ними не працюю.
Аваль-рік нормально, на другий рік закінчили співпрацю.
Правекс-банк не працює зі злотими, конвертація з долара чи євро, мене це не влаштовує.
Балаболка• 09 июля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Співчуваю вам, а автору особливо ,

Ще є гугл, форуми фінансові...

Знаєте, а Ви не нападайте.
Ви знаєте ситуацію кожного?
Я військовий пенсіонер. Отримую пенсію на карту Ощадбанку. На момент мого виїзду за кордон, закон ’ Про пенсійне забезпечення військовослужбовців’ не дозволяв отримувати пенсію в будь-якому іншому банку. Зміни внесли в кінці минулого року. Але онлайн перевести не виходить. Ви мені надалі будете про тракториста розказувати? Бо Ви найрозумніша.
І не один банк не надасть гарантії, що завтра по якійсь причині, не заблокує Вашу картку.
Цвіпканя• 09 июля 2023
Ответ дляПокращена
Аваль те саме пишуть, блокує
Особисто не стикалась, ні в кого нема рахунків в ньому

Ощада теж нема і не було, але багато знайомих влипли з ним, переважно ща кордоном

Форум finance.ua в поміч
Повезло чи не повезло - тут ніях неумісно

А тішити себе фантазіями - нікому не заборонено)
100pudov• 09 июля 2023
Автор, сьогодні поповніть свій номер тел, щоб Ви могли передзвонити в банк. Попросіть родичів, хай поповнять. Включіть роумінг і звоніть. Хто ж його знає, що той банк хоче.

100pudov• 09 июля 2023
Ви в якій країні? Турист чи біженець? Готівка якась у Вас є? Чи все було на карті?
ЖенаАйтишнеГа• 09 июля 2023
У них є номер для дзвінків з-за кордону 044-247-84-18. Я дуже швидко дозвонилась але набирала з фінансового номеру.
По темі маю Райф (Аваль), Ощад, Моно і Приват. Проблеми лише з Приватом. При тому, що і ним і Моно користуюсь по мінімуму
english book• 09 июля 2023
Ответ дляФиктивная
Щось ви не те робите. Зв´язалася за 2 хвилини.
В чаті треба натиснути-надати свій номер. Потім з меню обрати зв´ язок з менеджером. І буде в чаті живий оператор.
Ось я в них запитала про вас.
Пез Году Неделя• 09 июля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Співчуваю вам, а автору особливо ,

Ще є гугл, форуми фінансові...

Шо ви розказуєте? Як це ні за що? Отримання незадекларованих доходів, виконавчі провадження в Україні, борги. Це не ні за що. Ми ж не знаємо який у автора анамнез.
TaFo• 09 июля 2023
Ответ дляЦвіпканя
Співчуваю вам, а автору особливо ,

Ще є гугл, форуми фінансові...

Вы меня извините, но ваш пост это какое-то графоманство. Вы вообще знаете, что такое ’ финансовая грамотность’ ? Ваш наезд и высер не имеет ни олного адекватного аргемента.
Дідова баба• 09 июля 2023
Менять банк. Самый конченный