Закусенец• 09 июля 2023
Ну ось я побувала нарешті в свінгер клубі.
З п´ятницю на суботу в одному з європейських свінгер клубів була вечірка для пар. Були також окремо мужчини і жінки, але в дуже обмеженій кількості. Обмеження за віком до 35, проте були старші. Мені 40. Паспорт ніхто не питав.
Мені було цікаво. Як і що там.
Хоча в моєму житті ніколи не було МЖМ чи ЖМЖ.
І я скажу вам, що мені сподобалось.
І як би це не звучало, тмосфера супер. Всі привітні, що господар закладу, бармени, інші працівники. І відвідувачі також.
Все тільки за згодою.
Мені було цікаво. Як і що там.
І я скажу вам, що мені сподобалось.
Все тільки за згодою.
Закусенец
• 09 июля 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Автор а жжж бвли там?
Були. Там будь які варіяції були
Закусенец
• 09 июля 2023
Ответ дляФедорино Горе
Тьотка.
Тут в Німеччині різного віку приходять. То просто вечірка була для тих, кому до 35.
Закусенец
• 09 июля 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Автор, вы тролль или дрочер?
Ні те, ні інше.
Сама купляю квіти• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Дуже смішно. Труси я не знімала))
А загалом пари мінялися партнерами? Ви для себе розглядаєте таку пропозицію? І ще цікаво чи це не протизаконно?
Закусенец
• 09 июля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Мінялися. Там дозволено все за взаємної згоди.
Ми розглядали, якщо я або він захоче і буде підходяща пара.
Але якщо чесно, то мені цікавіше б було МЖМ, ніж з парою.
Федорино Горе• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Вже нема чого показувати
Закусенец
• 09 июля 2023
Ответ дляФедорино Горе
Вже нема чого показувати
Скільки Вам?
Я просто не була на інших вечірках,але знаю, що там є різні.
Нога на ногу• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Я прийшла в парі
Европеец только заарканил украинку и уже на такие отборные извращения развёл?
Обычно к этому идут долго.
Країна мрій• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
То навіщо ви зайшли в цю тему?
Удалено администрацией...
Залізна тьотя• 09 июля 2023
Ответ дляКраїна мрій
Удалено администрацией...
Это законно. Почему за секс гнобить? Почему секс для вас постыдный?
Борисфенка• 09 июля 2023
Ответ дляКраїна мрій
Удалено администрацией...
Ану цить! Задовбали з вашим обліко морале. Тут ще нудистських пляжів повно, волайте, щоб заборонили. А то я дитя водила на пляж, а поряд з нудистського 60-річні голі бабусі прибігли сміття викидати.
Продаю витрішки• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Ні, ми займалися сексом лише удвох. Він сказав, що я вирішую.
Дорофеева ?
Продаю витрішки• 09 июля 2023
Ответ дляМурзилка
Вам смішно?
А трахатися з двома чоловіками це круто насправді,я без стьоба.
Не больно? Странно..
Ответ дляБорисфенка
Можна подумати в них свого смітника не було, приперло просто старими шмоньками перед дітьми посвітити. Інакше б труси натягнули, коли виходили за межі свого заповідника.
Жертва интернета• 09 июля 2023
Ответ для vihola
8 оленів стояло дивилось, чекали що почнете їх по черзі приймати.
Розчаровані пішли, а останній все не здавався).
Якщо чесно я цього не розумію).
Чого б не набратись там якогось позитивного, творчого досвіду.
Підтримувати чистоту, стати пунктуальним, квіти на балконі вирощувати, гортензію посадити в саду. Українські жінки 20 років тому навчились в Польщі пекти пухкі пампушки, в Італії готувати пасту.
А ви з чим додому приїдете?)
Будете розказувати як німці вас в кутику на рушничку?
Якщо чесно я цього не розумію).
А ви з чим додому приїдете?)
Удалено администрацией...
Борисфенка• 09 июля 2023
Ответ для vihola
Так а що їм скажеш? Лазять всюди, їм пофіг.
Тепличная• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Якщо є питання більш конкретні, задавайте. Відповім
А ви бодік знімали,чи віддвигали його за булочку?І ще питання- там світло яскраве?
Тепличная• 09 июля 2023
Ой,дівки) їду в автобусі вже 9 годину,часу вдосталь.Перечитала всі коменти)))ой наулибалась😁
Лупаю цю скелю• 09 июля 2023
Перечитала половину теми… Для мене це збочення, розлад, я цього ніколи не розуміла і не зрозумію. Якщо в темі є психологи (чи психіатри), от просто цікаво, з медичної точки зору свингерство та от такі оргії рахується нормою, чи все таки збоченням?
Жертва интернета• 09 июля 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Не норма ексгібіционізм-це психічне сексуальне відхилення,як і педофілія і інші види сексуального збочення
Корсет_на_шурупах• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Да, і дівчатам вхід 15 євро. Супер пропозиція за такі гроші.
Еще и от*рахают за 15€
Корсет_на_шурупах• 09 июля 2023
Ответ дляТепличная
Куди їдете, на відпочинок?
Шкідлива молекула• 09 июля 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Якщо розглядати автора, то цікаво знати, в якій сім´ї вона росла, чи був батько і який, чи було насилля у сім´ї. Я думаю, у неї схильність до мазохізму, так як свої потреби вона проектує через потреби партнера і сама себе бачить як об´єкт, їй потрібне постійне підтвердження власної думки. Якби її партнер в тому клубі дозволив іншим чоловікам до неї доторкатися чи мати секс з нею, швидше за все вона б погодилася. Їй пораджу підняти свою самооцінку, якщо так хочеться сексуальних експериментів з чоловіком, про минуле якого і про життя в цілому якого вона нічого не знає, то хоча б намагатися отримати вигоду з цього, а не думати, що якщо за неї заплатили 15 євро (сама жахнулася), то це насправді щось значить.
Тепличная• 09 июля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Куди їдете, на відпочинок?
Так.З Миколаївщини їду на Івано-Франківщину,на 4 дні.Перший раз в житті не буду на морі😢
Країна мрій• 09 июля 2023
Ответ дляЖертва интернета
Я когда смотрела выступление психиатра и он называл это сексуальной девиацией ,т е. извращением