Закусенец• 09 июля 2023

Ну ось я побувала нарешті в свінгер клубі.

З п´ятницю на суботу в одному з європейських свінгер клубів була вечірка для пар. Були також окремо мужчини і жінки, але в дуже обмеженій кількості. Обмеження за віком до 35, проте були старші. Мені 40. Паспорт ніхто не питав.
Мені було цікаво. Як і що там.
Хоча в моєму житті ніколи не було МЖМ чи ЖМЖ.
І я скажу вам, що мені сподобалось.
І як би це не звучало, тмосфера супер. Всі привітні, що господар закладу, бармени, інші працівники. І відвідувачі також.
Все тільки за згодою.
осень харашо• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Не знаю, просто стало цікаво. Ми з ним багато чого спробували.
Я без наезда. Но! Есть обратная сторона. Вам скучно уже обоим.

автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляосень харашо
А качество тел у остальных? Ну, толстые, подтянутые, висит 20 лишних? Про вас я поняла)) подняли самооценку
Різні, і товсті. Там були практично всі молоді, до 35. Мало старших.
Дійсно гарні тіла були мало в кого.
І +20 і більше.
Да,я ловила на собі погляди чоловіків. І мій партнер мені підійняв оцінку, розказуючи як я сексі виглядаю.
А я нівроку• 09 июля 2023
Ответ дляБринзолетта
Ну я видела упражнение крест:
4 мужчины и одна девушка.

Один мужчина с девушкой заниматься традиционным сексом, другому она делает минет, руки зяняты ещё двумя другими мужчинами. После того как минет или секс окончен - мужчины меняются
Выше я писала, что минет с другим мужчиной не допускаю+руками дрочить не люблю/не хочу.
А так да, порно я смотрю и такое видела:)
Пузата Хата• 09 июля 2023
Эх...мне уже 41, апиздала.)
Мона_Лиса• 09 июля 2023
Чи цікавий після цього вам обом звичайний секс друг з другом? Чи не потрібно після таких експериментів для збудження ’підіймати градус’ - пробувати щось нове і нове?
Ясамаякрасивая)• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Якщо є питання більш конкретні, задавайте. Відповім
Коли можна буде подивитись на порнохабі?
Перша леді колгоспу• 09 июля 2023
Как скучно я живу) А они все на немецком говорили? Кричали как в немецком порно- я-я даст ист фантастик?

автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляГерцогиня
а муж немец?
Він просто мій секспартнер.
Незнакомлюся• 09 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Тільки авториця стогнала «Я кінчаю»
А я нівроку• 09 июля 2023
Ответ дляБринзолетта
Когда мы были, практически все красивые девушки были голышом или почти голышом.

Единственное что я заставила своего пойти к девушке с пирсингом языка за минетом.
Язык я проколола на следующей день)
О, расскажите.
Другие ощущения?
Периодически возникает мысль проколоть язык
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляМуркошечка
Вы уже сдавали на сифилис после тех общественных матов и куточков?
Нами стелиш чистий рушник. В куточку стоячи.
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляосень харашо
Ми секспартнери.
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляПузата Хата
Эх...мне уже 41, апиздала.)
Мені майже 41. Не запізнилися.
Шкідлива молекула• 09 июля 2023
Ответ дляБринзолетта
Ну я видела упражнение крест:
4 мужчины и одна девушка.

Наскільки я відстала від життя....це тепер називається ’упражнение’ Коли чиясь хвора фантазія вигадала під впливом певних речовин такі збочення для зйомок в порно, то це не значить, що до цього треба ставитися як до виду спорту. Скажіть, а для вас це також ’упражение’?
Шкідлива молекула• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
В Німеччині
А на мат, на який ви ото лягали з іншою парою...там якась хоч одноразова простиня була чи отак всі голими тілами туди плюхалися? Хто з грибком, хто із іншими захворюваннями шкіри...про інше взагалі промовчу.
Незнакомлюся• 09 июля 2023
Ответ для vihola
По акції гріх було не сходити
АТБ потрібно використати цю ідею. Пропозиція тижня: яйця, сосиски і купон на свінгенпаті
осень харашо• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Дійсно гарні тіла були мало в кого.
І +20 і більше.
Ну, я ж про один бонус сразу написала: самооценку подняли
Ясамаякрасивая)• 09 июля 2023
Ответ дляБринзолетта
Ну я видела упражнение крест:
4 мужчины и одна девушка.

Ну у кого секс, а у кого ударний труд
А я нівроку• 09 июля 2023
Ответ дляКоварная Зая
Не мелите ерунды. При чем тут животные. Это развлечение. Не вижу ничего ужасного. Мужчины и женщины изменяют в браке втихаря, а здесь все открыто и без претензий.
Я не думаю, что лучше ахаться втихаря по углам
Не обращайте внимание
Почитать советчицу, так тут, многим, секс (в миссионерской позе, под одеялом, без света) нужен раз в месяц и при этом все дрожат,что б штаны не ушли налево
Они даже не допускают мысли о разнообразии, которое для них приравнивается к блядству
осень харашо• 09 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
😂😂😂девочки
ОйЙой• 09 июля 2023
Ответ дляБринзолетта

Язык я проколола на следующей день)
І шо без презервативу вона робила?
осень харашо• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Ми секспартнери.
И что?))
Шкідлива молекула• 09 июля 2023
Ответ дляБринзолетта

Язык я проколола на следующей день)
У вас високі почуття з чоловіком...можна лише позаздрити.
vihola• 09 июля 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Пенсіонери те паті рознесуть на молекули.
Ясамаякрасивая)• 09 июля 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
содом какойто.
Срамота, скажіть
Путающаяся• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Ні, ми займалися сексом лише удвох. Він сказав, що я вирішую.
Так, далі не цікаво... А як все починалося з інтригою!
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляМона_Лиса
Ми були лише ось з п´ятниці на суботу. Приїхали вранці в 5 годин.
Явже нічого не хотіла, думала будемо спати. В підсумку був секс ще до 7 годин ранку. Потім поспали і знову. Півдні в суботу.Мені здається, це не вплине ніяк. Але ще не знаю, побачимо.
Ми з ним не живемо разом.
осень харашо• 09 июля 2023
За некоторые комменты 😂😂спасибо
Подвійна веселка• 09 июля 2023
Комментарии 🔥😂
осень харашо• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Ми з ним не живемо разом.
Он немец у вас? Какой неуемный парень