Закусенец• 09 июля 2023

Ну ось я побувала нарешті в свінгер клубі.

З п´ятницю на суботу в одному з європейських свінгер клубів була вечірка для пар. Були також окремо мужчини і жінки, але в дуже обмеженій кількості. Обмеження за віком до 35, проте були старші. Мені 40. Паспорт ніхто не питав.
Мені було цікаво. Як і що там.
Хоча в моєму житті ніколи не було МЖМ чи ЖМЖ.
І я скажу вам, що мені сподобалось.
І як би це не звучало, тмосфера супер. Всі привітні, що господар закладу, бармени, інші працівники. І відвідувачі також.
Все тільки за згодою.
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляbilochko
Яке цікаве ціноутворення
Ось вам і гендерна рівність
Кто виноват, что мужики больше помешан на таком , зачастую так и есть. У них больше тестостерона и таких желаний, поэтому и прости....ок больше чем парней по вызову. Такова природа)

Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляБринзолетта
Можно мастурбировать двоим сразу устроив конкурс.
Выигрывает что дольше продержался
Ахахах
Мона_Лиса• 09 июля 2023
Боін, дівчата, я з вас не можу
Таку тему своїми коментарями іспохабили
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Так, телефони і всі речі залишали в шафі. Тіла різні. Я себе почувала там красоткоґ. Зріст 168, вага 55. Хоча на сідницях в мене целюліт. Я була в боді мереживному, спочатку в ліфчику під ним, потім зняла. Були дівчата в платтячках, хто в сексі білизні. Деякі чоловіки були в брюках і рубашках. Деякі в шортах.
Під кінець дівчата голі зовсім деякі ходили.
Я точно к такому ещё не готова аххаха. Я тоже в европе, в Германии, ещё никто не понравился так чтобы сексом с ним заняться
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляМона_Лиса
Не переживали, що можуть бути відеокамери? Мене б це зупинило, мабуть
Ні. Телефони не дозволяють. Чомусь вірю, що прихованих камер нема. Заклад дбає про репутацію.
Говорили з іншими сказали, що вони були в різнихклубах, але цей їм подобається найбільше.
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляКоварная Зая
Я тоже бывала на свинг пати. Весело, немного стыдновато, но это позволяет разнообразить сексуальную жизнь. Интересно было наблюдать как хлопались шарики мужа на другой женщине))))
Ну я не мазохистка)
Незнакомлюся• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Ганновер
Гоммовер
Шкідлива молекула• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Зараз мене заплюють, але напишу.
Коли ми займалися в кутку, щоб усамітнитися. Підійшло десь 8 чоловіків. Я стояла на ногах, задом до нього.
Вони дивилися на нас і мене це ще більше завело. Я вже кінчила, а вони все стояли. Потім пішли всі, крім одного. Стоїть і каже: ’Гарне шоу.Дякую’
На біс вас не викликали там? Все таки така численна аудиторія в 400 осіб?
Вас мабуть всередині гордість за себе розпирала, що правильного чоловіка в секс партнери вибрали, і довго може, і он навіть інших чоловіків на шоу зібрав, щоб на вас ззаду подивилася. Айяйяй! Ну так же ж не можна своєю удачею хвастатися!
ПазлШредінгера• 09 июля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Точно.
До речі, автор, а чоловіків було більше чи приблизно однаково?

А я нівроку• 09 июля 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Зато стільки порядочних святих мотрон
У которых поголовно #мойнитакой
Бабка-байкерша• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Зараз мене заплюють, але напишу.
о, ось воно-’Даст іст фантастіш!’
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
В Німеччині
Так и поняла. Вообще немецкие мужчины такие милые на улицах, не пристают грубо, не навязываются как арабиши или другие ’горячие’ мужичины. А на самом деле онр ещё те.. ахах
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ для vihola
По акції гріх було не сходити
Это вам не акция в атб))
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляКоварная Зая
При чем тут дочь. Несколько пар уже не молодых, все знакомы, т.к. не животные и сначала пообщались в реале. Потом когда всех все устроило сняли квартиру на сутки и повеселились. Да, интересно смотреть как шарики мужа хлопают о другую. Никакой ревности, просто развлечение.
Наверное уже нет таких чувств. Я когда теряла интерес к мужчине, мне тоже было все равно с кем он и как)
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляbilochko
Точно.
Приблизно однаково, бо була вечірка для пар. Лише обмежена кількість самотніх чоловіків і самотніх дівчат.
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляМурзилка
Вам смішно?
А трахатися з двома чоловіками це круто насправді,я без стьоба.
Так вам никто не запрещает
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляБринзолетта
Когда мы были, практически все красивые девушки были голышом или почти голышом.

Единственное что я заставила своего пойти к девушке с пирсингом языка за минетом.
Язык я проколола на следующей день)
Выслужились)
Тирамісу на терасі• 09 июля 2023
Ви біженка в Німеччині? Є чоловік, діти?
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
До речі,майже всі німецькі були в парах. А самотні майже всі араби чи турки. Але не хотіла б я бути самотнім чоловіком на такій вечірці.
Бігай шукай, чи обломиться тобі щось. Ще один самотній хотів до нас, мій йому сказав, що тут тільки для пар.

Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляКоварная Зая
Не мелите ерунды. При чем тут животные. Это развлечение. Не вижу ничего ужасного. Мужчины и женщины изменяют в браке втихаря, а здесь все открыто и без претензий.
Я не думаю, что лучше ахаться втихаря по углам
Не знаю, я бы не смогла, чтобы у меня на глазах, я не мазохистка, на стороне, я хоть не видела бы. А тут прям передо мной, нее, такое не для меня, не для моей нервной системы
Лучше на стороне .
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляКоварная Зая
Кому как, для меня хуже если при мне кого-то
Шкідлива молекула• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Звичайно дбає! Ніхто із нас у цьому навіть не сумнівається! Напишіть нам, коли вас на вулиці в Ганновері впізнавати будуть, я думаю тут багато хто зрадіє.
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляосень харашо
Я без наезда. Но! Есть обратная сторона. Вам скучно уже обоим.
И так быстро стало скучно
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Так, я приїхала через війну. Але вже рік працюю тут. Діти є.
Тирамісу на терасі• 09 июля 2023
Після 24 лютого зрозуміла, що скільки там того життя...треба ним насолоджуватися тут і зараз. Тому автора не засуджую, вона живе в свій кайф
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Как скучно я живу) А они все на немецком говорили? Кричали как в немецком порно- я-я даст ист фантастик?
🤣
Пузата Хата• 09 июля 2023
Ответ дляКолупалочка
Не знала, что на советчице столько извращенцев.
Не представляете сколько их в жизни вокруг вас.)
Зайдите на сз, удивитесь ещё больше.
Тирамісу на терасі• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
А діти з вами? Чи в Україні?
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляНезнакомлюся
АТБ потрібно використати цю ідею. Пропозиція тижня: яйця, сосиски і купон на свінгенпаті
Ахах
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
А діти з вами? Чи в Україні?
Зі мною.