Закусенец• 09 июля 2023

Ну ось я побувала нарешті в свінгер клубі.

З п´ятницю на суботу в одному з європейських свінгер клубів була вечірка для пар. Були також окремо мужчини і жінки, але в дуже обмеженій кількості. Обмеження за віком до 35, проте були старші. Мені 40. Паспорт ніхто не питав.
Мені було цікаво. Як і що там.
Хоча в моєму житті ніколи не було МЖМ чи ЖМЖ.
І я скажу вам, що мені сподобалось.
І як би це не звучало, тмосфера супер. Всі привітні, що господар закладу, бармени, інші працівники. І відвідувачі також.
Все тільки за згодою.
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Ні. Йому щось не сподобалось.
Жаль(

Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
О, Господи, Іра, Іра😂😂😂😂😂
Борисфенка?
Котомафия• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Є кімнати окремі. Є кімнати, що зачиняються. Є з дзеркальними вікнами. Тобто ти не бачиш зсередини, чи на тебе хтось дивиться. Є великі кімнати з матами, де займаються сексом всі, хто хоче. Є кімната з гінекологічним кріслом, БДСМ.
фууу...ну и антисанитария. я надеюсь, вы к гинекологу и дерматологу очередь заняли? болячки лечить?
Подвійна веселка• 09 июля 2023
Ответ дляМона_Лиса
Не переживали, що можуть бути відеокамери? Мене б це зупинило, мабуть
Ага, снимут видео и потом в лучшем случае на порнхаб сольют, а в худшем - в джобцентр 😂
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Ахахах
Шкідлива молекула• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Один був, який без просу хотів взяти за зад,мій не дозволив.
А всі інші питали дозволу. Я содинираз сказала, вибачте, але ні. Він каже, все норм. Ти не мусиш вибачатися. Потім вже не вибачалася, просто відмовляла
Право розпоряджатися вашим задом у клубі купив ваш секс партнер за 85 євро, а ви думаєте мабуть, що це він такий турботливий:-)
Безлім на все• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Якщо є питання більш конкретні, задавайте. Відповім
Есть вопрос. Зачем эта информация советчицам. Ну потрахались в свингер - клубе с толпой незнакомых вам мужиков и баб. И зачем выносить это на публику ?
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Романтика в отношениях)
Котомафия• 09 июля 2023
Ответ дляБезлім на все
автор ждала восхищенной зависти....ан нет....

автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Я сама розпоряджалася своїм задом. В нас все було домовлено.
І в клубі є правила, тільки запитувати дозволу. Тому так.
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляБезлім на все
То навіщо ви зайшли в цю тему?
Шкідлива молекула• 09 июля 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Вона цього реально не зрозуміла, що її партнер міг її привести і втихаря там зінмали відео. Потім викладуть його в кращому випадку на закритих сайтах, де ще учасники цього всього дійства оплачують членство і передивляються,і власники клубу отримують гроші за перегляди відео. Тільки її туди ніхто не допустить, бо вона всього лише нове тіло для розвг, і ще і безплатне.
Автор, не ганьбіть українок за кордоном!!!!!
Безлім на все• 09 июля 2023
Ответ дляКотомафия
Тут кстати другая советчица писала как она ходила в свингер - клуб .Там все трахаются без презерватива. потому что типа все солидные люди и сдавали анализы. Автор наверное тоже так отдохнула
А я нівроку• 09 июля 2023
Ответ дляПутающаяся
Оля, знову ти?))) тебе вже багато
Люблю темы про секс
Как и сам секс👩‍❤️‍💋‍👨
Надо ж как-то коротать выходные 🤷‍♀️
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Вам детективи писати.
Федорино Горе• 09 июля 2023
Класс, лет 10 назад я о таком мечтала. Но я темень в этих вопросах, думала, что свингеры, обязательно меняются партнёрами,ну или типа групповухи там. А так, что бы на тебя при этом смотрели и ты на других, реально мне хотелось.
Автор, прям рада за Вас, искренне.
Безлім на все• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
То навіщо ви зайшли в цю тему?
Чтобы задать вам вопроос. Вы же предложили всем задавать вам вопросы? Или вы надеялись только на восхищённые отзывы и вопросы ,которые вам нравятся?)
Вам телефонограмма• 09 июля 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Борисфенка?
Ага )
Федорино Горе• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Вам детективи писати.
Таких писателей в каждой теме. Могли бы миллионерами стать на своей фантазии.

ЖивунаБагамах• 09 июля 2023
Вы там трахались или просто наблюдали за другими?
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Ага )
Молодец женщина)
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляФедорино Горе
Автор, прям рада за Вас, искренне.
Да,там різні варіанти є. Можна просто прийти подивитися. Порадитися в сауні. Є басейн з піною. Джакузі. Шведський стіл. Бар.Все входить у вартість квитка
Хата на мати• 09 июля 2023
Ответ для vihola
8 оленів стояло дивилось, чекали що почнете їх по черзі приймати.
Розчаровані пішли, а останній все не здавався).

Якщо чесно я цього не розумію).
Чого б не набратись там якогось позитивного, творчого досвіду.
Підтримувати чистоту, стати пунктуальним, квіти на балконі вирощувати, гортензію посадити в саду. Українські жінки 20 років тому навчились в Польщі пекти пухкі пампушки, в Італії готувати пасту.
А ви з чим додому приїдете?)
Будете розказувати як німці вас в кутику на рушничку?
Оце брідятіна...
То її особисте життя. Як хоче, так і живе/ спить/ їпеться.
Вона зробила тему для тих, кому цікаво дізнатися більше. Хоч це ізврати, хворі чи просто розкуті.

Вона НЕ запитувала, чи добре зробила, не агітує нікого, просто розповідає про свій досвід.

А тут ще нахвалюють тих, які залишили ’дууууже смішні’ коментарі з претензією на сарказм та іронію.
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляФедорино Горе
Автор, прям рада за Вас, искренне.
У каждого своя мечта. У вас своя была мечта жизни, почему не воплотили
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Трахалась зі своїм при інших.
Дама_с_караваем• 09 июля 2023
Ответ дляКотомафия
Лол
Федорино Горе• 09 июля 2023
Ответ дляЗакусенец
Эх...где мои годы молодые...
автор Закусенец • 09 июля 2023
Ответ дляФедорино Горе
Эх...где мои годы молодые...
Да, і дівчатам вхід 15 євро. Супер пропозиція за такі гроші.
Меряю линейкой• 09 июля 2023
Автор, наскільки велике приміщення? Типу ці 420 людей як на дискотеці, прямо натовпом чи все таки якось розсипані і непомітно для великої купи людей?
Шкідлива молекула• 09 июля 2023
Ответ дляХата на мати
Оце брідятіна...

Я особисто писала не для вас коментарі, а для тих, хто зайде в тему і здатний зрозуміти трохи більше.