Сосиска_Втесте• 09 июля 2023
Тільки купила такий бюстгалтер
Ніде не замовляла онлайн і не гуглила
Просто сфоткала собі в галерею
І вже реклама тут як тут
Магія 🫣
Просто сфоткала собі в галерею
І вже реклама тут як тут
Магія 🫣
Сосиска_Втесте
• 09 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Автор, а новую социальную сеть Цукера опробовали уже? ))
Навіть не чула )
Я далека від цього
Сосиска_Втесте
• 09 июля 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
У меня тоже часто такое бывает)
І ще цей нік - Сосиска в тісті
А я сьогодні їла Київську перепічку )))
І вдома є сосиски. Купувала в Сільпо на днях
А я сьогодні їла Київську перепічку )))
Сосиска_Втесте
• 09 июля 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
У меня тоже часто такое бывает)
Правда, згадала, що тут в темі про сукню і яку білизну під неї відповідала десь з годину тому
Ищу Аленя• 09 июля 2023
Та ж реклама!!! Ви зупинилися на фото, Гугл зарахував що вам таке буде цікаво. От дивина!!!
LoveYouOrNot• 09 июля 2023
Це локальна реклама кідстафу - товари з преміум вітрини. То не Гугл реклама.
Вони рандомно рекламуються)
Аннуитет• 09 июля 2023
я никогда не интересовалась грибком на ногтях,но фейсбук перейти по любой ссылке постоянно навязывает эти уродские фото
Сосиска_Втесте
• 09 июля 2023
Ну якщо у випадку з бюстом ситуацію ще можна логічно обґрунтувати, то з сосискою точно співпадіння.
КликОЛЬКА• 09 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Вони рандомно рекламуються)
Её можно отключить как-нибудь ?
LoveYouOrNot• 09 июля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Её можно отключить как-нибудь ?
Думаю ні, то ж кідстаф свій сайт рекламує.. То щось нове.
Сосиска_Втесте
• 09 июля 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Автор, а як вам цей бюст, теж на нього дивлюсь?
На фото з реклами не зовсім такий.
Під відкриті сукні, топи, сарафани. Я вже не перший раз купую його, Інтімісімі.
У мене є бежевий, і чорний
Потребую апгрейду• 09 июля 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
На фото з реклами не зовсім такий.
У мене є бежевий, і чорний
Не відпадає коли спека?
Боюсь що десь загублю)
Хочу купити
Боюсь що десь загублю)
Хочу купити
Галя-краля• 09 июля 2023
сидела думала, что надо не забыть купить пищевую пленку в магазе, думала не вслух, через пять минут на фейсе реклама пищевой пленки и кнопка купить онлайн.
Сосиска_Втесте
• 09 июля 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Не відпадає коли спека?
Боюсь що десь загублю)
Хочу купити
Боюсь що десь загублю)
Хочу купити
Та ні) Він з силіконовими вставками. Без кісточок. Мені підходить
Попельшка• 09 июля 2023
Как же задрала эта реклама товаров с премиум витрин, и отключить ее нельзя. Бесит страшно.
Вся в кредитах• 09 июля 2023
Ответ дляПопельшка
я иногда смеюсь с нее - на премиум витрине жуткие тряпки на полу
Айпишница• 09 июля 2023
Я Вам интереснее покажу) Друг собирает деньги, старинные и новые, разных стран. Просто обсуждали, лично, не по тел. Он приносил и показывал коллекцию. Ничего не гуглила, нигде не искала, в мессенджерах не обсуждала. Просто разговаривали, а рядом лежал телефон. Вот такая реклама потом)
Тихомандражная• 09 июля 2023
я вам больше скажу, если говорить возле телефона о какой покупке/вещи...то вуаля...у вас появляется реклама, проверено
Сосиска_Втесте
• 09 июля 2023
Ответ дляТихомандражная
При умові, якщо тел включений та розблокований