09 июля 2023

Менструальна чаша

Дівчата,виручайте.Як навчитись нею користуватись?Післязавтра їду на море,і так вийшло ,що йде затримка і менструація почнеться на морі.Придбала менструальна чашу.Але вона не розкривається всередині.Як навчитись їх правильно вставляти?Може хто знає де дізнатись?
Міняйловна 09 июля 2023
А тампон
Мюллерная 09 июля 2023
Відео в гуглі
автор Карапулька 09 июля 2023
Ответ дляМіняйловна
А тампон
Дуже масивні виділення .Не варіант,а мука
Заліковий троль 09 июля 2023
я б не експерементувала на морі
автор Карапулька 09 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
я б не експерементувала на морі
Тоді взагалі не купатись?
Заліковий троль 09 июля 2023
Ответ дляКарапулька
Тоді взагалі не купатись?
а раніше як купались?
Максимальна кількість крапель не рятує?
вентиляторная 09 июля 2023
Я вообще не представляю, как её вставить и высовывать , как и за что там хвататься
Заліковий троль 09 июля 2023
Ответ длявентиляторная
Я вообще не представляю, как её вставить и высовывать , как и за что там хвататься
а якщо прилягти, нічого не перельється?
Капитошечка 09 июля 2023
У кодної жінки індивідуальна форма піхви, тому шукайте. Мені допомагає вказівним пальцем зробити повне коло навколо обідка, коли чаша всередині, це дає змогу зайти повітрю, щоб чаша розкрилася.
Крайня невістка 09 июля 2023
Ответ дляКарапулька
Дуже масивні виділення .Не варіант,а мука
Раз в час меняйте
Міняйловна 09 июля 2023
Ответ дляКрайня невістка
Раз в час меняйте
После каждого захода в воду меняла
Безсовісна кума 09 июля 2023
Може не ваш розмір? Чи надто м´яка? У мене є Мелуна і є дешева з аліекспрес. Різниці в користуванні не бачу . Користуюсь 7 років, періодично змінюючи на нові(десь раз на 2-3 роки)
Капитошечка 09 июля 2023
Ответ длявентиляторная
Я вообще не представляю, как её вставить и высовывать , как и за что там хвататься
Вона гнучка, її треба скласти вдвічі вздовж і відпустити всередині, щоб вона розкрилася.
Безсовісна кума 09 июля 2023
Ответ длявентиляторная
Я вообще не представляю, как её вставить и высовывать , как и за что там хвататься
Там є хвостик))
Капитошечка 09 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
а якщо прилягти, нічого не перельється?
Ні, якщо розмір правильний, то обідок щільно прилягає до стінок піхви.
автор Карапулька 09 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
а раніше як купались?
Максимальна кількість крапель не рятує?
Раніше вираховувала місячні.Збився цикл
Капитошечка 09 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Там є хвостик))
В мене відірвався :)))
Аое розкриту її виймати боляче, треба скласти всередині і складену виймати.
Raffaello mommy 09 июля 2023
Сайты есть где показывают, очень хорошая штука
Raffaello mommy 09 июля 2023
Ответ длявентиляторная
Я вообще не представляю, как её вставить и высовывать , как и за что там хвататься
Очень удобная и хорошая штука
Безсовісна кума 09 июля 2023
Ответ дляКапитошечка
В мене відірвався :)))
Аое розкриту її виймати боляче, треба скласти всередині і складену виймати.
Мені не боляче
Капитошечка 09 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Мені не боляче
Ух...
Кофе в лобби 09 июля 2023
Я згинаю як на цьому малюнку, всередині відпускаю, вона розкривається, а потім за хвостик ще тягну трохи вниз-вверх, щоб зайняла своє місце. Я дуже задоволена нею. На прокладках/тампонах економія, не парить, завжди є. Але я працюю з дому, не знаю як я б її мила загальному туалеті
elegante 09 июля 2023
Обычно , как впихиваете тампон , так и сжав чашу вставляете ее , там проследить чтоб выпрямилась . Через 4 часа повтор и чистка , на ночь не оставляете ее в себе .
Звоночек 09 июля 2023
Супер штука. Користуюся нею і задоволена. Спочатку згинаю як вище на картинці показано, вставляю, трохи прокручую, вона випрямляється і прилягає до стінок піхви.
Неодноразово купалася з чашею у водоймі, все було добре.