Біле пальто• 10 июля 2023
Поштовхи 22 тиждень, локалізація
Всім привіт! Дівчата, опишіть, будь ласка, де саме ви відчували поштовхи 20-24 тиждень (рибка проплила, булькання, попкорн і тд).
Перша вагітність, переднє прикріплення, нарешті на 21 тижні зʼявились схожі відчуття в стані спокою, але зазвичай по лінії трусиків, по центру.
А у вас як було? Дякую.
Герцогиня• 10 июля 2023
С первым ребенком в 20 нед. Чувствовала типа спазма ниже пупка. Со вторым раньше, 17-18, сначала трепетание мгновенное, позже как будто изнутри постучали. 😄
Кундалина• 10 июля 2023
Перша вагітність, вперше відчула поштовхи в 16 тижнів. Так, дійсно по лінії трусів, зліва.
МамОмужа• 10 июля 2023
С 20 недели только чувствовала. Как мышца слегка подергивается, такое легкое, приятное потягивание
Накладні мюслі• 10 июля 2023
У меня было в районе правого яичника. Потом уже к центру перемещалось.
После 6 мем уже везде чувствовала )