Брехушечка• 10 июля 2023
Golden tile дійсно погана плитка? Крива? Якого виробника вибрати щоб не по 1000
Брехушечка
• 10 июля 2023
Потрібен керамограніт на підлогу
Подобається Церрад, тубадзін або парадіж
Але цінник на неї від 1000 грн
600*600 треба
Але цінник на неї від 1000 грн
600*600 треба
Пффф 100%• 10 июля 2023
Погана. Ну як,погана, в нас керамограніт. Його основний великий мінус - дуже пористий. Якщо крапля чаю капнула потрібно миттєво прибрати, а то буде слід.
Вилосипедниця• 10 июля 2023
Якщо подобається беріть, взагалі по якості це тільки ті хто її вкладати будуть можуть нервувати🤪 або ціну підняти, а ви ніяк не побачите якість. Мені інтеркерама подобається ( ложили декілька їх колекцій так мастер каже що є непогана а є погана, не рівна)
Маргарита-8944• 10 июля 2023
Голден Тайл, Церсаніт, Інтеркерама - мені найбільше Інтеркерама подобається)
Голден Тайл - сама бюджетна буде. А поверхню вибирайте - не пористу на дотик, а гладеньку
Маргарита-8944• 10 июля 2023
До речі - ще є Аллоре (Виробництво Епіцентр) - у них взагалі ціни ще нижче
Брехушечка
• 10 июля 2023
Ответ дляМаргарита-8944
А опочно?
Брехушечка
• 10 июля 2023
Ответ дляМаргарита-8944
Мені треба така шоб практична, гладенька і колір піску
Маргарита-8944• 10 июля 2023
Також нічого, але Опочно зараз виготовляють більшість в Україні, якщо країна походження - Польша - то краща за якістю) Але дорожча ніж Голден Тайл)
Мамина квіточка• 10 июля 2023
Ой автор какая кривизна вы её и не увидите , у меня така в одной квартире лежит.
Часто криворукие плиточники на это съежают и рассказывают про кривизну шоб цену себе набить
Маргарита-8944• 10 июля 2023
Ответ дляБрехушечка
Подивіться Інтеркерама :
Брехушечка
• 10 июля 2023
Ответ дляМаргарита-8944
Подивіться Інтеркерама :
Тільки зносостійкість в неї не 4 клас
Маргарита-8944• 10 июля 2023
У Голден Тайла також не 4 класс)
Для житлових приміщень достаньо 3 класу.
КучМала• 10 июля 2023
Автор, трижды укладывали плитку. Первые два раза ездили с плиточником на склад, он выбирал не кривые. Плитка, кстати ,была итальянская и испанская, довольно дорогая. В третий раз брали плитку попроще и сами, без плиточника. Он, конечно, немного поворчал, но уложил. Так вот на мой любительський глаз никакой разницы в результате не было. Все ровно . Так что это зависит от мастерства плиточника. И кривая просто усложняет ему работу.
Брехушечка
• 10 июля 2023
Ответ дляКучМала
Вы меня успокоили
Потому что он назвал конкретных производителей а они все польские..
Не потяну