Ацетилсалициловая кислота• 10 июля 2023

Как бы Вы поступили? Сын и дочь. Завещание

Если сын болен ментально. Не совсем больной, но и не норма.
Правильно ли будет сделать завещание на имущество на дочь.
Я не хочу чтобы моя дочь делила наше нажитое имущество с чужими людьми. Он подпишет всё что угодно и может сложится нехорошая ситуация.
Я_з_Франека• 10 июля 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Це незаконно.
Аборти дівчатам, які від нього завагітнюють, робити законно? Чи хто має тих дітей виховувати? З великою ймовірністю вони успадкують діагноз.
Також він може і зґвалтувати, не зрозумівши ’ні’. Хто тоді відповідатиме?
автор Ацетилсалициловая кислота • 10 июля 2023
Ответ дляЦигарний шланг
ну це суті не змінить, дочка буде в безпеці, а сина і з тієї кімнати турнути можуть((( Плюс, ще не факт, що вона зможе щось купити.

У Вас одна нерухомість? Немає можливості купити якусь невеличку квартиру? Це може бути квартира сина, але за будь-які фінансові операції буде відповідати опікун. Опікун успадкує цю квартиру при умові довічного догляду. Плюс ця квартира може здаватися в оренду, якщо будуть якісь фінансові труднощі чи буде потреба поселити підопічного в будинок підтриманого проживання..
Це б був хороший варіант. Так Ви не обтяжите дочку і будете спокійні за майбутнє сина.
Є ще нерухомість, проте під час війни важко на щось надіятися((
Борисфенка• 10 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Будем надеяться на лучшее, да?
У меня не одна квартира
Будемо. Але ваша задача відправити сина в 10-й клас і слідкувати, щоб стосунки з дівчатами не зайшли далеко.
А витрачати кишенькові гроші на дівчат - це нормально, якщо саме це вас раптом стало хвилювати.
S-290479• 10 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Будем надеяться на лучшее, да?
У меня не одна квартира
Тогда вам легче. Идите к юристу.
Мотористка• 10 июля 2023
а ктг будет за ним смотреть конда впс не станет?
может на дочь но стем чтобы половину стоимость имущества она ему както вернула
например оплачивала пансионат или чтото подобное
Хропочка з гривкою• 10 июля 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Я просто кажу, що це незаконно.
Борисфенка• 10 июля 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Я просто кажу, що це незаконно.
Якщо виражена розумова відсталість, законно.
У випадку авторки - дискутабельно, вона сама не знає, що з сином.
Ответ дляЯ_з_Франека
Це не спадкове
Ответ дляБорисфенка
Він вже закінчив школу
Борисфенка• 10 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Він вже закінчив школу
Ви ж казали, 9 класів закінчив?
Ответ дляБорисфенка
Ви ж казали, 9 класів закінчив?
Так. В Україні. Ще продовжує числитися в училищі, тому атестат буде по закінченню училища.
На привозе• 10 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Да. Уже девушка собирается приехать к нам. Может не эта, но другая точно доедет. Я должна быть во всеоружии и не подставить собственную дочь
Они будут делать мне внуков сказал.
Хочу поехать в Украину, проконсультироваться и возможно написать завещание.
Ой,блин рано ещё о таком думать, я молода. Но это жизнь и мне страшно
Кстати, если на момент вашей смерти сын будет пенсионером, инвалидом ( нетрудоспособным), то ему положена обязательная часть, не впжно, что в завещании
Пожарник• 10 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Они будут делать мне внуков сказал.
Якщо дівчина приїде, то принаймі розкажіть їй про діагноз. Бо молоді дівчата можуть не розпізнати.
Раніше батьки таких женихів навпаки з радістю одружували і на дружину навішували відповідальність. Моя тьотя так в 18 заміж вийшла, не знала про діагноз чоловіка, довго не прожили. А інша родичка все життя з ментально нездоровим чоловіком прожила, одному з їх дітей теж хвороба передалася, а тепер ще й у внука аутизм.
Щебетуха• 10 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Думаю да, руками без проблем
Сколько ему лет?
Ответ дляЩебетуха
Сколько ему лет?
18 скоро
Электричка• 11 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Это да, а что с завещанием делать?
А от тут дуже цікаво виходить, бо якщо син інвалід, то попри заповіт, йому все одно виділяється обов´язкова доля у вашому майні.
автор Ацетилсалициловая кислота • 11 июля 2023
Ответ дляЭлектричка
Інвалідність треба з 18 оформлювати, в нього тільки до 18.
І це довга та сумнівна процедура.
Наскільки знаю з легкою уо не дають інвалідність.