короткопамятна• 11 июля 2023

Про повістку чоловіку

Діачата, як зробити так, щоб чоловіка забрали на фронт? Допустимо, він приїжджає в місто N, на одну з адрес (наприклад:Садова 16,35). Куди телефонувати, щоб його точно прийшли і забрали? І щоб він не дізнався, що то я викликала. Знаю, які будуть коментарі здебільшого, але якщо є що по ділу сказати - то пишіть.
Иванка Бур• 11 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Дорогого? Я вже вище писала, погортайте! Подробиці не буду писати, але він перший мені смерті бажав, і не тільки в думках.
Я навіть на знаю, скільки кому виплачуюють. Вище написала, бо цікаво.
Я читала, но при этом вы живы и можете от него уйти, что мешает?
автор короткопамятна • 11 июля 2023
Ответ дляМетелик
Так уходите от него, зачем отправлять человека на войну?
Піду. Звичайно. Не так просто піти, якби хотілось. Тому це один з радикальних методів.
автор короткопамятна • 11 июля 2023
Ответ дляИванка Бур
Так у меня опыт) не личный, проф, потому я сразу ловлю такие моменты
Як профі - ви пролетіли)
І ті, що за «матрьошку пишуть» - теж
І за троля - також.
Я спитала по ділу, не знаєте - не фантазуйте.
Gvenna• 11 июля 2023
Ответ дляФрикаделька
Що він таке зробив?
Мабуть аліменти не платить.
Электричка• 11 июля 2023
Ця троліха в одному і тому ж стилі пише. Перед цим було про ВПО куди настукати. Відповіді одного стилю.
Иванка Бур• 11 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Як профі - ви пролетіли)
І ті, що за «матрьошку пишуть» - теж
І за троля - також.
Не, не пролетела, вы дальше сами это подтвердили)))
Фрикаделька• 11 июля 2023
Ответ дляGvenna
Мабуть аліменти не платить.
За таке не вбивають.
Иванка Бур• 11 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
А что сложного?
автор короткопамятна • 11 июля 2023
Ответ дляМетелик
Автор, не берите грех на душу) Вы бы хотели что б с Вами так поступили?
Який гріх? Я агностик
Він би так і поступив, чи вбив би, чи до в‘язниці відправив би (правда, немає за що, та з його слів - знйде).
автор короткопамятна • 11 июля 2023
Ответ дляИванка Бур
Ну да, а новости тоже не читаете?)
Не читала стосовно виплат. Я читаю новини про успіхи контрнаступу, 3ОШБр моніторю, наприклад.
автор короткопамятна • 11 июля 2023
Ответ дляИванка Бур
Ну правильно, когда разведетесь выплат и не будет 🤷
Нехай і не буде, тільки б якби він з миром розлучився і назавжди зник з нашого життя
автор короткопамятна • 11 июля 2023
Ответ дляИванка Бур
Я й пішла від нього, ми окремо живемо.
Леди Репях• 11 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Ну да, наверняка ж на содержании у такого плохого мужа?)
Автор, постыдитесь.
автор короткопамятна • 11 июля 2023
Ответ дляЭлектричка
Ні
автор короткопамятна • 11 июля 2023
Офіційно - я не пішла від нього. Документи не подавала, а в дійсності - живемо окремо. В різних містах. У нього своє життя. В житті дітей він ніякої участі не приймає.
автор короткопамятна • 11 июля 2023
Ответ дляЛеди Репях
Автор, постыдитесь.
Ні, нічого ми від нього не отримуємо. Треба тільки офіційно подати документи. Він сказав - ніякого розлучення і погрожує.
автор короткопамятна • 11 июля 2023
Ответ дляИванка Бур
А что сложного?
Погрози.
Він думає, що це все несерйозно, я йому пробачу всі його вчинки, всі друзі- знайомі думають (і він так усім говорить), що ми окремо, бо в нашому місті небезпечно. По суті, ради дітей - я так і зробила, виїхала, але і повертатись не стала, бо знаю що знову все почнеться. Тому, для себе в душі - я пішла від нього. Для когось це маячня, але не можу повністю описати що в мене на душі, і всі подробиці.
Иванка Бур• 11 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Погрози.
И что? Пусть угрожает, как это мешает на развод подать?
автор короткопамятна • 11 июля 2023
Ответ дляИванка Бур
Мені цікаво, але той факт, що хоч якийсь плюс буде - це добре. Якби ви знали цю людину - ви б того ж бажали). Ви чи фільмів не дивилися, чи що? про коварних дружин!)) передивіться «Інша жінка» 2014 р. , з Камерон Діаз, або «У ліжку з ворогом» з Дж. Робертс, чи «Досить з мене» з Дж. Лопез ( не знаю чи вірна назва фільму)., може зрозумієте мене.
автор короткопамятна • 11 июля 2023
Ответ дляИванка Бур
Наслідки розлучення. Не фінансова сторона.
Метелик• 11 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Я й пішла від нього, ми окремо живемо.
Так что Вы от него хотите? Отдельно живете и все равно на войну посылаете(
Иванка Бур• 11 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Автор, я за 12 лет в бракоразводного столько насмотрелась и наслушалась, что могу сотню сценариев написать)
автор короткопамятна • 11 июля 2023
Ответ дляИванка Бур
Вірю)
Иванка Бур• 11 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Их нет, кроме дележки имущества и вопросов по детям. Но вы же не наркоманка и не алкашка? Значит детей не отберут
автор короткопамятна • 11 июля 2023
Ответ дляМетелик
Це перше, що на думку прийшло. Я образ не забуваю.
автор короткопамятна • 11 июля 2023
Ответ дляИванка Бур
Ні, не алкоголічка, і не наркоманка.
Але він це може зробити. Я вірю в те, що в нього нічого не вийде, але знаючи, що в нього є зв‘язки де- інде(( він же мені цим і цими людьми погрожував не раз. Може я дурна і повелась? Може це й складно зробити?
Міні-бікіні• 11 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
А чем он провинился? Я своего вывезла заграницу, т к. он меня содержит.
Это в бебибоксе,что ли, вывезли?
автор короткопамятна • 11 июля 2023
А от знаєте, дівчата, я почитала коментарі і збагнула, що жіноча солідарність - то тільки у фільмах) Якби ви знали, через що й пройшла або якби ви опинились на моєму місці - ви б і не таке писали. Я не бажаю, щоб ви мені співчували, чи жаліли (ні одна! ні одна з моїх подруг не знає фінішу наших відносин з чоловіком). Я все приховувала і раніше, та деякі речі не змогла фізично, тому деякі в курсі, але тільки минулого.
У кожного своє життя, своє минуле, ніхто не знає, що на нього очікує завтра.. Чи прилетить ракета, чи загине хтось із рідних, чи буде твоє життя таким, як учора. Я теж думала, що якось переживу, якось та буде. Але коли мене добили, морально, найсильніше за все моє життя ( а мені за 30), то перепрошую, та дах їде. І задумайтесь, чи не поїде у вас він завтра??? Ви впевнені? Дякую, хто хоч щось зрозумів.
Туся муся• 11 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Автор, а если муж выживет? Причем, одним куском, без особых повреждений? И придет за вами? Вы об этом подумали? Только уже не с угрозами, а с ПТСР-ом и умеющий убивать. Хорошо подумайте, очень хорошо. А то перспектива провести последние часы, лишаясь конечностей по одной фаланге - вполне реальна. Более того, знаний такмеда обычного бойца хватит, что бы держать вас в сознании до конца. Очень, очень хорошо подумайте, стоит ли идти на такую конфронтацию с человеком?
Чудовий каламбур• 11 июля 2023
Какая дичь,испанский стыд. В такие моменты хочется,чтоб и женщин также забирали.