короткопамятна• 11 июля 2023
Про повістку чоловіку
Діачата, як зробити так, щоб чоловіка забрали на фронт? Допустимо, він приїжджає в місто N, на одну з адрес (наприклад:Садова 16,35). Куди телефонувати, щоб його точно прийшли і забрали? І щоб він не дізнався, що то я викликала. Знаю, які будуть коментарі здебільшого, але якщо є що по ділу сказати - то пишіть.
Бубль Гум)• 11 июля 2023
Ответ дляНаивная Хо
Матрьошки навчились Гугл-транслейт користуватись?
Вы о себе?))))))))
Бубль Гум)• 11 июля 2023
Ответ дляКидаю курити
она так уверена что он ей переводить будет?🤔
Алименты высчитываются с официальных доходов автоматом
Галя-краля• 11 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Дівчата, якщо комусь все- таки буде щось по ділу написати - дякую
Усім, хто хейтерить скажу: кращий захист - це напад. Ви не уявляєте, що він зі мною робив і що може зробити (моя смерть - не виключення).
Знаєте, є такий тип людей: перверзний нарцис, аб‘юз зараз по - модному називають. Але таких аб‘юзів ви ще не зустрічали. І не раджу.
развестись не?
и что вы позволили с собой делать
Давно без алко• 11 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Автор, по делу:
Тим, що Ви підете або зателефонуєте до військомату - там навпаки можуть зрозуміти, що такі на фронті не потрібні і точно до нього не прийдуть і повістку не принесуть. Тобто навпаки зробите.
Хлопцям такий непотріб не потрібен в окопах.
Свекруня• 11 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
А чем он провинился? Я своего вывезла заграницу, т к. он меня содержит.
Спасибо поржала с вас
Это ж надо додуматься так написать
Мужик её содержит, но ОНА ЕГО вывезла!
На руках что ли своих вывезла или таки ОН СВОИ ЗАРАБОТАННЫЕ ДЕНЬГИ ОТДАЛ чтобы его выпустили?
Это ж надо додуматься так написать
Мужик её содержит, но ОНА ЕГО вывезла!
Свекруня• 11 июля 2023
В военкомат идите говорите вот такой то и такой то скрывается от призыва, будет по такому адресу в такое то время
Тушьмушьнюшь• 11 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
А от знаєте, дівчата, я почитала коментарі і збагнула, що жіноча солідарність - то тільки у фільмах) Якби ви знали, через що й пройшла або якби ви опинились на моєму місці - ви б і не таке писали. Я не бажаю, щоб ви мені співчували, чи жаліли (ні одна! ні одна з моїх подруг не знає фінішу наших відносин з чоловіком). Я все приховувала і раніше, та деякі речі не змогла фізично, тому деякі в курсі, але тільки минулого.
У кожного своє життя, своє минуле, ніхто не знає, що на нього очікує завтра.. Чи прилетить ракета, чи загине хтось із рідних, чи буде твоє життя таким, як учора. Я теж думала, що якось переживу, якось та буде. Але коли мене добили, морально, найсильніше за все моє життя ( а мені за 30), то перепрошую, та дах їде. І задумайтесь, чи не поїде у вас він завтра??? Ви впевнені? Дякую, хто хоч щось зрозумів.
А я понимаю , я-дочь такого папочки . После 17 лет совместной жизни с моей мамой , он женился на другой , но продолжал террорить нас . Моей старшей 16-летней сестре разбил нос, почему не докладывает , где была мама и с кем , меня в нервном припадке чуть не удушил , а маме всё угрожал , что наймёт мордоворотов - они изнасилуют её жесточайшим образом , потом убьют, порежут на куски и разбросают в лесополосе. Каждый его приезд ’к детям’ , а по сути - чтобы маму лишний раз запугать и унизить , заканчивался моими слезами и трясучкой от страха . Один раз я не пошла в школу, и слава Богу , так он разбил маме межбровку (потом зашивали ) и всё хотел пробить живот отвёрткой , в страшной борьбе я таки выскочила на улицу и обратилась за помощью к людям , которые вызвали полицию . Много всего было (((, хорошо , что прошло . В Вашем случае, автор , этот человек должен быть для Вас официально чужим ! . Развод и побольше катать на него заяв , ещё такие сцыкуны очень смелые со слабыми женщинами и писяют от настоящей силы , подумайте об этом . Наш монстр отвалился от предупреждений на работу и нескольких разговоров с участковыми , а то герой был , сверкая голыми пятками по снегу , перепрыгивая все препятствия на пути - ограждения , заборы , чужих собак, частные дворы - это надо было видеть .
Творю чудеса• 11 июля 2023
Та найміть зразу кіллера, нащо ціс складнощі? Автор, ви себе вбивцею не відчуважте, думаєте він повернеться з війни?
Невісточка ж• 11 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Я не в курсі, а що вдові виплачують? Серйозно. Я ж не буду писати дружинам тих, хто загинува. Та їх майже й не знаю, тільки з хлопцями спілкувалася. У однієї знайомої у чоловіка було поранення, то щось отримували, не питала скільки, я так зрозуміла, що у всіх різні виплати, дивлячись де і при яких обставинах, бо вона говорила що якась буда президентська премія, бо якийсь був серйозний бій(((( думали, що не виживе.
Ох ви і непідготовлена
Брехня на брехні...
Ответ длякороткопамятна
Автор, я вас дуже розумію. Пішла, коли дітям було 2 і 4, думки про нього викликали таку агресію, що я постійно прокручувала в голові, як я бітою дроблю його голову. Я була така слаба і беззахисна морально, і ніхто не розумів, не міг підтримати, захистити, порадити. Моє життя нічого не вартувало в його очах, все, щоб я не робила, все осуджено, принижено, обезцінено. Я готувалась до розлучення рік, він тероризував, бились за дітей ще років 5. Мріяла, щоб він зник і ніколи не бачити. Заздрила тим, кого просто кинули і не чіпали.
На жаль, спілкування з перверзним нарцисом отруює і щоб випливти з цього, треба змінювати себе і діяти. Підвищувати свою самооцінку, не боятись давати отпір, зникати з його життя не тільки фізично, а й морально відвязати свої думки від нього. У мене пішло 6 років на це, але життя з чорного стало білим, я сильніша в такі люди більше не дивляться в мій бік, бо будуть принижені та розтоптані. Я розумію, що ви відчуваєте, це дуже важкий темний шлях, але попереду світло
Скокмоно - стокнуно• 11 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Ні, нічого ми від нього не отримуємо. Треба тільки офіційно подати документи. Він сказав - ніякого розлучення і погрожує.
Через суд вас розлучати без нього
Що значить документи ? Куди і які ?
Пишіть заяву в суд, вас розлучать
При чому тут фронт ?
Що значить документи ? Куди і які ?
Пишіть заяву в суд, вас розлучать
При чому тут фронт ?
Скокмоно - стокнуно• 11 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Спасибо поржала с вас
Это ж надо додуматься так написать
Мужик её содержит, но ОНА ЕГО вывезла!
Это ж надо додуматься так написать
Мужик её содержит, но ОНА ЕГО вывезла!
Може, вона інвалідність на себе зробила
Або через інвалідність своєї мами вивезла
І таких випадків багато
Всех анонимов аноним• 11 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Автор, є одна вправа. Після неї він відчепився він мене і все потроху стало налагоджуватись. Нарциси дуже бояться бути засоромленими. Вам треба на листочку виписати 5 жахливих речей про нього, які знаєте ви та він, які він ніколи не хотів, щоб дізнались інші. Якась темна правда, страшна. І ці речі є в нього, тому що у нарцисів дуже сильні травми з минулого. Виписуєте 5 жахливих речень і наступного разу, коли він вас чіпає, випалюєте йому, можна завчити напам’ять, якщо по телефону, то читати з листочка. Не бійтесь, до ви будете дивно виглядати, це неважливо. Він сфокусується на тому, що ви сказали, і буде настільки травмований, що буде уникати вас будь-яким чином, тому що буде боятись бути засоромленим ще раз. Мені це дуже допомогло. Він бігав схопившись за голову по школі, де вчились діти і ніколи більше мене не чіпав
Завтра не пью• 11 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Автор, спочатку вам співчувала, а потім прочитала ваше «москальською» і одразу розуміння до вас пройшло , відштовхнули! Не така ви бідна овечка , більш прикидаєтесь
І чоловік вас забезпечує повністю , тому і не розлучаєтесь з ним
Відкушу все що стирчить• 11 июля 2023
Автор, берите все в свои руки. Идите Вы, а он пускай о детях заботится. И выплаты вы ж будете высылать. А если умрёте, возможно вашим детям, когда то дадут выплаты. Ну не дадут, так может будут льготы по поступлении хоть.
Вкаблучках• 11 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Ну то уявіть, що він зробить, коли героєм з птср повернеться.
Або інвалідом.
Ви його здорового кинути не можете.
Можете ще гірше собі наробити.
Або інвалідом.
Ви його здорового кинути не можете.
Можете ще гірше собі наробити.
НЛОша• 11 июля 2023
Ответ дляИванка Бур
А что у нее в голове, если она его туда отправить хочет? Никто абсолютно не хочет отправить дорогого человека туда добровольно.
Не зная обстоятельств, не следует судить. Вот пример моих знакомых. Муж, жена, двое детей. Он пьет запоями, работает периодически. Она тянет на себе по сути всю семью. В очередной свой запой он решил поджечь дом, на то время внутри были жена и дети. Все спаслись к счастью. Но у жены нервы сдали. Она буквально упросила военкома прислать повестку и забрать мужа хоть куда. Забрали.
Иванка Бур• 11 июля 2023
Ответ дляНЛОша
Т.е. лёгким путем ваша знакомая не пошла? Ну там 2 ребенка не рожать или просто развестись не вариант?)