Хтось відпочивав в Верховині? Як вам?
Ответ дляk1488
Дуже хочу
А особливо - до Дземброні) Але молодша так погано дорогу переносить( все відкладаю, а дороги там - ох…. особливо зараз, як затоплює/розмиває
Розкажіть що там в Дземброні. Перший раз чую, через тиждень хочемо з дітьми в той бік поїхать. Може розкажете де там краще зупинитись і які розваги. Дякую
Ответ дляGlucose
Ніяких розваг в Дземброні нема. Туди їдуть заради малолюдного місця, дивних краєвидів ті гірських прогулянок/походів. З Дземброні починається маршрут на гору Піп Іван, або більш легкі прогулянки до Дземброньских водоспадів та Вухатого камня
Ответ дляk1488
Дуже хочу
Так, дороги не дуже, але їздили туди-сюди без проблем. І ще майте на увазі, що там КПП. Не знаю, як туди проїжджають без попередження зараз, але наш кмпинг заздалегіть подавав туди списки усіх гостей
Ответ дляO-Yumi
Круто це саме те що нам треба. Їдемо відпочивати з дитиною. Розваги не потрібні
Ответ дляАринка23
Головна розвага там — сплави по Чорному Черемошу. І якщо дитина любить ходити, раджу прогулятися до водоспадів і Вухатого камня та по хребту Кострич. Маршрути не складні, але треба вміти та любити ходити по горах. П`ятирічний онук, який зазвичай ходити не любить, дойшов до водоспадів без проблем
Ответ дляO-Yumi
Скажіть будь ласка, а як заклади харчування там? Які сподобалися?
Ответ дляАринка23
Ми особо не ходили по закладах. Лише в Верховині були в корчмі ’У Мойши’. Непогано. Смачно та гарний краєвид. Ще у Ворохті є суперове місце — Високий Грунь. Його точно раджу, якщо там будете. В кемпі Білий Слон в Дземброні можна їсти — смачно. А так — там всюди смачно та відносно недорого
Ответ дляO-Yumi
Нас це влаштовує) А що за кемпінг, можна зі своїми наметами приїхати на пару днів?
Ми тиждень тому повернулися з Верховини, сподобалося. Краєвиди чудові. Дивлячись де жити, але ходити все одно доведеться багато. Не бачила там дитячих майданчиків, не звертала уваги, моїй 12. Є пристойні заклади щоб поїсти. Забиралися на полонину, їздили на рафтинг (до речі до дземброні). А на Шпиці та Говерлу так компанія і не зібралася. У верховині багато хат-музеїв, але туди попасти тільки групами (хіба що ви до когось приєднаєтесь(
Ответ дляO-Yumi
Дякую:)