Відірву та викину• 11 июля 2023
Перш ніж допомогти родичам 10 міліонів разів подумайте….
Я просто висказатись.
Живу за кордоном, прилизно рік тому двоюрідна сестра виявила велике бажання переїхати в цю ж країну з сім‘єю, дуже і дуже попросили від мене допомоги в цьому. Я погодилась, оформила документи і вони приїхали, вона чоловік і діти 8. 14 і 17 років. Я відразу сказала що жити в нас вони не зможуть аж ніяк, їм все підійшло, сказали що самі влаштуються, знають що буде важко і тд.
Коли вони приїхали я винайняла їм апартаменти на місяць через airbnbщоб було хоч кудись приїхати, зустріла, повністю забила холодильник бо з дороги, без машини, щоб на це все не відволікатись. Почали тут оформляти документи, я їх всюди возила, оформили все що могли, купили сімкарти і тд. Оформила дітей в школу в яку вони обрали, помогла їм винайняти житло що дуже і дуже тут не просто, а також через благодійні асоціації вдалось зробити їм безкоштовну оренду на 6 місяців.
Роботу особливо ніхто не шукав, чоловік підробляв за кеш хоч і мали дозволи на роботу, через ту ж асоціацію їм не раз пропонували різні роботи, ясно що низькокваліфіковані так як з мовою не дуже. Через ту ж асоціацію влаштувала їх на мовні курси, на які ніхто не ходив особливо. Вчора дізнаюсь що я така сяка, нічим не допомагаю, що була зима а я не поцікавилась чи діти мають що взути, їсти. Сестра юрист, а їй пропонують літаки прибирати, термін безкоштовної оренди минає, орендна плата поза 2 тисячі, а я живу в будинку і навіть не пропоную нічого поки вони на ноги стануть. Саме, це формулювання мене просто вивело з себе. Але я заспокоїлась, взяла себе в руки і нормально подзвонила запитати чи це правда, чи справді вони вважають що я не допомогла, що я ще щось маю зробити.
Так, вони дуже на мене ображені, гроші закінчуються, працювати немає де, а я нічим не цікавлюсь. Я спокійно сказала що як і коли я зробила, для чого і які в них були варіанти рухатись далі, їй все не підходить. Пообзивала мене, потім ще чоловік її мене набрав, теж додав, запитав чи можна подумати я не знаю як важко на роботу добиратись без авто. Чесно, сижу і просто всі слова їх на репіті, в голові не вкладається як так можна.
Полонянка SexShop-а!• 11 июля 2023
Ответ дляНічого вдягти
Ні не зобов´язана.
Варто всього лиш увійти в ситуацію людей і не хизуватися тим, що знайшли роботу, яка людям не підходить.
Я так розумію жінці не 20 років, їй сісти на велосипед і педалювати з 10-к миль туди назад отак з ходу не варіант. Громадський тренспорт, теж не завжди вихід.
Можна обурюватися чому завгодно, тому ще не цінують, тому, що обмовляють, тому що не хочуть вчити англійську, але не тому. що не хочуть їздити на роботу по 2 години у компанії бомжів.
Всі чудово зназають, принаймні, хто у США, хаби у Вашингтоні, Атланті, Солт-лейк сіті, Чикаго, Калі, Нью-йорку, ще пару міст такого ж гатунку. Де до аеропорту паяти і паяти з якогось більш-менш пристойного району (де школи не 1, 2) Це не якесь захудале містечко, де з одного кута можна запросто прокататися на велику до іншого кута. Це відстані, це різні люди, досить специфічні люди у громадському транспорті, інколи один на один. Не всі можуть відразу у це заглибитися.
От саме в цій ситуації дивуватися немає чому, на мій погляд.
І? Автору терміново купити двум трутням машину? Поселити до себе, взути і вдягти їх дітей? За ті гроші що заробляє миючи літаки? Смішно, ага. Нехай жіночка підніме зад разом зі своїм чоловіком і плчинає жити своє життя без костилів - самі нехай шукають ту роботу, до якої не треба їздити з бомжами, самі заробляють на машину тощо. Задовбали халявники, яких всі повинні жаліти і розуміти.
Вічний двигун• 11 июля 2023
Ответ дляВсе і одразу
Это не проблема автора. Все нюансы должны были быть со стороны родственников.
И автора в том числе
Она участник процесса
Вічний двигун• 11 июля 2023
Ответ дляНічого вдягти
Ні не зобов´язана.
+
Люди попали в другую реальность.
И принятие ситуации может занять время.
Автор почемуто решил, что имеет полное право рассказывать кому где работать и обесценивать образование и работу тех, кто приехал. При этом никто не просил искать работу, но убирать самолёты таки человек обязан идти.
Люди попали в другую реальность.
И принятие ситуации может занять время.
Вічний двигун• 11 июля 2023
Ответ дляНічого вдягти
Ні не зобов´язана.
Я выше писала, какое у меня было не принятие ситуации больше года.
И у всех это занимает разное время. Но нет, надо обосрать с ног до головы ибо не оценили порывов
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Дуже дякую. З-х кратна сумма річної оренди, то це я позумію приблизно 3000х12х3? Для мене це дуже багато :(.
Я думаю можна і дешевше знайти.
Вам потрібна виписка з українського банку.
Можна в борг взяти, зробити виписку і віддати. В них немає доступу до ваших банківськіх рахунків. Тому вірять бумазі . Головне сплачувати оренду вчасно. І не гратися так з державними органами
ВільнаНазавжди• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
+
Люди попали в другую реальность.
И принятие ситуации может занять время.
Люди попали в другую реальность.
И принятие ситуации может занять время.
Вы уже стали сами додумывать, что и как было?😂
Не їм після шостої• 11 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я думаю можна і дешевше знайти.
Дуже дякую
Подмигашка• 12 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
А я вижу, что люди растерянны, что думали, что скоро вернутся, поэтому не занимались интеграцией.
+ да, ну не все хотят и могут работать физически и в этом нет ничего плохого.
Вас эта ситуация тоже особо не красит, зачем все это выносить в массы?
Чарівна сестриця автора власною персоною.
Ну шо не так?• 12 июля 2023
Ответ дляСмешнюча
О у меня дальняя родственница вчера набрала, что с подругой приедут ко мне ночевать, потому что я живу возле аеропорта и у меня большой дом
блин, на свете море волшебных... я раньше была как вы, спйчас попустило. Люди только завидуют и пользуются. Пусть возвращается в Украину, задолбали дармоеды. А еще сообщите этому грамотному что вам звонил, что вы сдадите его, что он в черную работает. И пошлите на три веселых пусть гребут.
А что вы ответили той родственнице?
Подмигашка• 12 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
А навіщо ви пишете: я зробила через благодійну організацію? Це ж не ви зробили..
Ага, воно само зробилося
Подмигашка• 12 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Читаю ваші дописи у цій темі і запитання виникає - ЧИМ ви читаєте? Та нехай хоч 30 років приймають ситуацію - автор тут до чого? Вона вичерпно все описала у стартпості - її попросили допомогти. Допомогла чим змогла чітко окресливши межі своєї допомоги. І виявилась поганою - не цікавиться чи діти вдіті/взуті і тд і тп.
Повинна цікавитись? Я вже років 20 в Америці на сейлах собі купую одяг та взуття з пересилкою в Україну воно мені дешевше ніж в нас виходить.
Усе що ви пишете що автор не повинна робити - вона й не робить - і ЗА ЦЕ її облили поза очі а потім і в очі гімном. І так, це - неприємно. Як мінімум очікування - елементарне ввічливе ’дякую’ хоча б за те, що їх включили до цієї програми виключно завдяки автору.
Най хоч раз• 12 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
Ага, воно само зробилося
Благодійниками воно зробилося. А не авторкою.
Подмигашка• 12 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
А благодійників хто знайшов, хто клопотав? Чи якщо автор в це не грошима вклалася то вже не рахується? Сім´я приїхала реально на все готове. Таких сімей - одиниці. Решта гребвть все самі, усі шишки самі набивають. І як правило це - самі мами з дітьми. Одиниці виїхали повними сім´ями.
НетЕщеНаверное• 12 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
А благодійники толпами за родственниками автора бегали, локтями друг друга расталкивали?
Или всё же автору пришлось потратить своё время и свои силы чтобы найти того, кто согласится помочь?
Почему родственники сами это не сделали, если всё так легко и просто?
Най хоч раз• 12 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
А навіщо рахувати що це зробила автор, якщо реально житло та мовні курси надала організація, а не автор, яка просто знайшла ту організацію?) Ну от чого ця дитяча брехня?
Допомогла з благодійниками - молодець, а додавати собі їхні заслуги - це смішно.
ВільнаНазавжди• 12 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
А вы пробовали в принципе найти квартиру в аренду безработным беженцам? даже за деньги?
Подмигашка• 12 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Автор же не рахунок їм виставляє. Перерахувала усе, що робила. Ви, бачу, така ж чарівна як родичі автора. Подібні вашим дописи ще тисячі людей заставлять замислитись про формати допомоги. Якби мені хтось надав допомогу ТАКОГО роду - особисто я була б дуже вдячна та молились би за здоров´я та добробут автора та її родини.
Навіть якби були якісь нюанси мені неприйнятні. Хочеш зробити як треба - робити усе сам. За допомогу просто подякуй. Словами достатньо. А поливати брудом та вимагати ще там чогось - то вже повне днище.
Що ж вони взуття та одяг своїм діточки через благодійність не робили? Якщо все так легко та просто. Риторичне питання. Сиділи на попі рівно та чекали, що знову автор все зробить.
Най хоч раз• 12 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
А навіщо вам це? Невже авторка змогла це зробити і зробила?
Так ні, це зробила благодійна організація.
Най хоч раз• 12 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
Просто знаю таких людей як автор, що брешуть в усьому.
Ну подумаєш - трошки перебільшили.
Знайшли мовну школу - ну ок, не авторка, а благодійники, подумаєш!
Знайшли житло - ну яка різниця що то благодійники знайшли!
Возила півроку на авто - ну подумаєш що то було тричі, але ж протягом півроку!
І так далі.
А за реальну допомогу звісно ж треба бути вдячним. За реальну.
Ну подумаєш - трошки перебільшили.
І так далі.
Подмигашка• 12 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Ну подумаєш - трошки перебільшили.
І так далі.
Ну подумаєш - трошки перебільшили.
І так далі.
Удалено администрацией...
Най хоч раз• 12 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
Удалено администрацией...
головне щоб таких як ви в моєиу житті було менше. а то покажуть дулю з маком, а потім усім розповідають, як вдягли з золото та діаманти
Подмигашка• 12 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
От і добре. Тримаймося подалі одне від одного і всі будуть щасливі.
ВільнаНазавжди• 12 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
С чего вы это взяли? Во-первых, внимательнее прочитайте стартпост, во-вторых, например, в Германии моя подруга должна была сама найти квартиру, и поверьте, там надо несколько собеседований с владельцем пройти и вообще, уговорить арендодателя сдавать за оплату государством или благотворительной организацией
Най хоч раз• 12 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Будь уважніше і перечитайте повідомлення авторки. Мова про США і житло надала благодійна організація, яку знайшла автор.
ВільнаНазавжди• 12 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Ну подумаєш - трошки перебільшили.
І так далі.
Ну подумаєш - трошки перебільшили.
І так далі.
Если все так просто, почему приехавшие сами всего этого не сделали, а ещё и имеют какие-то претензии?
ВільнаНазавжди• 12 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
У вас плохо с понимаем прочитанного?
«помогла їм винайняти житло що дуже і дуже тут не просто, а також через благодійні асоціації вдалось зробити їм безкоштовну оренду на 6 місяців»
Най хоч раз• 12 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Не знаю. Я сама це зробила, за порадою з чатів тематичних.
Най хоч раз• 12 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
У вас плохо с понимаем прочитанного?
Це у вас проблеми зі сприйтняттям. В США це саме так і працює - спонсорська організація виступає гарантом і сама оплачує житло.
Відірву та викину
• 13 июля 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Дякую. Якщо була б можливість хоч місяць пожити бкзкоштовно, було б чудово. Будемо узнавати на місці з приводу такого варіанта. Ні на які плюшки не розраховуємо, сподіваємось тільки, що вдасться страховку оформити безкоштовно, читала, що є така можливість.
Ви в який штат збираєтесь?