Відірву та викину• 11 июля 2023

Перш ніж допомогти родичам 10 міліонів разів подумайте….

Я просто висказатись.
Живу за кордоном, прилизно рік тому двоюрідна сестра виявила велике бажання переїхати в цю ж країну з сім‘єю, дуже і дуже попросили від мене допомоги в цьому. Я погодилась, оформила документи і вони приїхали, вона чоловік і діти 8. 14 і 17 років. Я відразу сказала що жити в нас вони не зможуть аж ніяк, їм все підійшло, сказали що самі влаштуються, знають що буде важко і тд.
Коли вони приїхали я винайняла їм апартаменти на місяць через airbnbщоб було хоч кудись приїхати, зустріла, повністю забила холодильник бо з дороги, без машини, щоб на це все не відволікатись. Почали тут оформляти документи, я їх всюди возила, оформили все що могли, купили сімкарти і тд. Оформила дітей в школу в яку вони обрали, помогла їм винайняти житло що дуже і дуже тут не просто, а також через благодійні асоціації вдалось зробити їм безкоштовну оренду на 6 місяців.
Роботу особливо ніхто не шукав, чоловік підробляв за кеш хоч і мали дозволи на роботу, через ту ж асоціацію їм не раз пропонували різні роботи, ясно що низькокваліфіковані так як з мовою не дуже. Через ту ж асоціацію влаштувала їх на мовні курси, на які ніхто не ходив особливо. Вчора дізнаюсь що я така сяка, нічим не допомагаю, що була зима а я не поцікавилась чи діти мають що взути, їсти. Сестра юрист, а їй пропонують літаки прибирати, термін безкоштовної оренди минає, орендна плата поза 2 тисячі, а я живу в будинку і навіть не пропоную нічого поки вони на ноги стануть. Саме, це формулювання мене просто вивело з себе. Але я заспокоїлась, взяла себе в руки і нормально подзвонила запитати чи це правда, чи справді вони вважають що я не допомогла, що я ще щось маю зробити.
Так, вони дуже на мене ображені, гроші закінчуються, працювати немає де, а я нічим не цікавлюсь. Я спокійно сказала що як і коли я зробила, для чого і які в них були варіанти рухатись далі, їй все не підходить. Пообзивала мене, потім ще чоловік її мене набрав, теж додав, запитав чи можна подумати я не знаю як важко на роботу добиратись без авто. Чесно, сижу і просто всі слова їх на репіті, в голові не вкладається як так можна.
Нічого вдягти• 11 июля 2023
Ответ дляротцвеники
у них є прекрасна можливість знайти таку роботу, яка їм підійде і автор за них порадіє.
Моя подруга у Флориді вже 5 років таку шукає) немає нічого вартого її уваги. Правда її утримує чоловік. Якщо чоловік не проти, то чому б ні?)
Це правда.

От ви раціонально дивитеся на ситуацію.
автор Відірву та викину • 11 июля 2023
Ответ дляротцвеники
Та от в тому і весь прикол, мене теж прекрасно міг забезпечувати чоловік, але я пішла прибирати літаки так як я розуміла зо це моя адаптація, мій шлях який за мене ніхто не пройде і дуже правильно я тожі зробила
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляВідірву та викину
Чесно кажучи зараз можна, але залежить хто ці люди і яким складом. Я особисто знаю людей які приїхали маючи 3-5 тисяч, ну але тут дуже багато факторів має збігтись.
Житло? Діти= гарна школа. Гарна школа однозначно дороге житло. 3-5 тис. Це навіть на місяць не вистачить. Хіба шо в спонсора жити.
Готелі дорого. Тиждень проживання від 700 до 1300 це мінімум.
Житло. Зняти, як мінімум оплатити оренду за 1 і останній місяць + депозит.
Депозит на електрику. Підключення інтернету.
Про купівлю вилок, тарілок і кастрюль … краще промовчати
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
В США и местные в 17 лет подрабатывают прекрасно
З 15 дозволено.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляВідірву та викину
Ви в США?
Да
автор Відірву та викину • 11 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Да
Ви напевно спали як і я
Можна запитати як давно і ким працюєте?))
Леди Г• 11 июля 2023
Ответ дляРожайтретьего
ох ты ж, блин. Я думала такое только в кино бывает. Автор обнимаю Вас. И да, иногда чужие люди бывают роднее кровных родственников
Это пока они чужие. Станут поближе, будет то же самое.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Сделай хоть на миллион и один раз откажи на пять копеек - будешь неблагодарной скотиной. Знакомо , автор ? Уж лучше быть ’скотиной’.Пусть сами выгребают , не волнуйтесь , жрать захотят - спесь поубавится . Живите только для СЕБЯ!
Тут справа не в «жрать захотят». Їх якщо примусово виселять, а з цим тут не церемоняться, то надовго закріпиться ярлик неблагонадійні орендарі.
Їм можуть взагалі житло не здати.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
А навіщо ви пишете: я зробила через благодійну організацію? Це ж не ви зробили..
Супер.🤦🏻‍♀️ Так підіть і зробіть через благодійну. Хто тим родичам забороняє домовитись через благодійників. Он оренда безкоштовна закінчується. Куди звертатись вони вже знають. Думаю автор від усієї душі їм успіхів побажає.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Благодійні організації самостійно надають перекладачів.
Я теж все це проходила і чудово це розумію.
Тут всюди перекладача нададуть. Навіть в банку. Тількі попросіть. Так шо, всім форумом бажаємо вдачі родичам автора)
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляПомеха справа
Не пойму.
В чем проблема, для развитого человека, снять жилье без знания языка? Когда существует переводчик??
Ви коли небуть закордоном житло знімали на довгий термін?
Чи чисто зі спортивного інтересу тут пишите, в образі «А баба Яга проти»?
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Вы выезжали с Украины?
В 2022 году многие выезжая думали, что это не надолго
Та родичі автора бігли не на початку війни… чи ви прочитаний текст не розумієте? В них ще піврічна безкоштовна оренда не закінчилась. 4-5 місяців в країні. Це вже осознаний вибір країни.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Я с вами не согласна.
Помогала и буду помогать
А хіба вам хто забороняє?))
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Взрослый мужик в любой стране, без знания языка это дешевая рабочая сила. Не все готовы после офиса работать физически и не у всех есть на это здоровье.
То нехай в Україні в офісі сидить. Но чогось же вибрали найважчу для переїзду країну
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Вот поэтому и говорю, что люди растерянные. Не все очень быстро понимают, что надо начинать что-то делать уже вчера, а не завтра. Понимаете?
А автору очень хочется, что б они делали то, что хочет она.
Півроку це не вчора і навіть не завтра. Це 6 місяців. Достатньо, щоб і видихнути і до тями прийти.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Какая разница куда?
Это не имеет никакого значения
Дійсно. Всього то 10-12 годин перельоту з дітьми..
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Ну автор на себя взяла обязательства самостоятельно.
И на курсы записала и то сделала. Ее кто-то об этом просил? Нет, но пои этом она расстроена, что люди не делали то, что хочет она.
Для начала нужно людей оставить в покое и не проявлять никому ненужную инициативу. Люди сами разберутся в том, что им делать дальше. И только тогда начнут шевелиться.
Я понимаю какое у людей состояние и понимаю что не все могут начать быстро что-то делать, должно прийти понимание происходящего. У некоторых это занимает не один месяц.
100% погоджуюсь. Треба було авторові виклик зробити і все, умити руки. Хай би приїздили, шукали житло, перед цим мінімум пару тижнів пожили б готелі. А потім місяць-півтора б пробігали б з оформленням документів. Особливо це супер, коли мови не знаешь, а всюди треба попередньо запис брати. 3 дітей- без страхування сумна на лікування відразу взлітає в 300 разів.
От хто проходить цей шлях самостійно, той до тями приходить за лічені години, а не півроку «потерянным» живе.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Взрослые люди, сами разберутся, поэтому нечего автору совать нос с чужую семью и заставлять жить так, как хочет она
Так їх он вже виселяти будуть, бо нічим за житло платити. Чого ж і далі ниють авторові? Ач яка негідниця, машину їм не купила, дядько пішки на роботу ходити не хоче.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Автор, можно честно? А вы сама приехали в страну не на голое место, как я поняла из ваших ответов, вы писали, что могли не работать. Я не хочу осуждать ни вас, ни ваших родственников, просто если человек относительно легко устроился - вышла замуж за местного, или ехали с мужем на работу по контракту, то думает, что и другие так же легко адаптируются. Ваши родственники неправы, что кому-то про вас говорили, то, что вы написали, но может тот человек тоже приукрасил.
Я приїхала на голе місце. Друзі, які оформили спонсорство живуть в штаті за 5 годин льоту. Подивилась кілька російськомовних блогерів, вибрала людей, зв’язалась з ними, розпитала про місто, житло, і інші питання.
Найбільша допомога була це мене в аеропорту зустріли і до готелю привезли. Все інше сама, без жодної допомоги.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляПушкининиана
віходит одинокая женщина не сможет там позволить себе ребенка?
Чому не може, може. Но багато Но. Перше це мова і освіта. Якщо в вас є С1 і американський диплом.
Або який рівень ви хочете отримати. Житло біля шкіл з рейтингом від 7 мінімум вдвічі дорожче ніж біля шкіл з низьким рейтингом. Так само і оточення сусідів різне.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
До свидание.
Я в стране, где нет пособий. Поэтому можете уняться.
О, я знаю хто ви. Ізраїль?
Не їм після шостої• 11 июля 2023
Ответ дляВідірву та викину
І должность її це юрист в санаторії. Тоже мені цаца.
Бляха, я дуже тверда і сильна людина, але не спала цілу ніч, все в голові крутила
Автор, а що правда реально знайти безкоштовно житло хоч на пару місяців?
Вічний двигун• 11 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
О, я знаю хто ви. Ізраїль?
Нет
Вічний двигун• 11 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Быстрее, чем добраться машиной до Албании
Вічний двигун• 11 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я отходила дольше, но при этом жила за свои деньги в чужой стране, но принятие доилось 1 год и 2 месяца. Если б не было денег, вообще б не знаю, то было б со мной и детьми, потому что психологическое состояние было ужасное и я иногда просто хотела утром не проснуться
Полонянка SexShop-а!• 11 июля 2023
Скажіть, що вся ця чудова родина вже в чс у вас.
Вічний двигун• 11 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
У вас спросить забыли. :))
ВільнаНазавжди• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
а вы давно куда-то добирались по Европе из Украины?
Вічний двигун• 11 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Да, вот в Албанию приехала на машине. Почти 20 часов в дороге. Поэтому долететь в сша быстрее.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Ну может людям и мало, что тоже нормально. Они же не договаривались изначально о том, какую помощь окажет им автор и на что им рассчитывать в дальнейшем, верно?
А это надо четко оговаривать еще до переезда, что б как минимум люди понимали, что их ждёт в чужой стране.
Як цікаво виходить. А з якого дива автор взагалі повинна дітей родичів одягати?
Вона їм вудку дала. Рибу ловити це вже справа батьків.