Ліньки гуглить• 11 июля 2023
В Яремче дождь. Куда пойти с детьми?
пані Солоха• 11 июля 2023
На той базар до тої річки що на мостику
Де ресторан без єдиного цвяха
Якому вже 60 р
Де ресторан без єдиного цвяха
Якому вже 60 р
Леді Душка• 11 июля 2023
ми минулого тижня повернулися звідти. Зараз постійно дощ?.. В нас кожен день до обіда без дощу було. До обіда встигали обійти все що планували за 3 дні - тропа Довбуша, Зоопарк, Карпати в мініатюрі, Прибій, Дівочі сльози (в 10м ще є Чоловічі сльози), Набережна на Пруті (рекомендую, діти бігали по воді там).. І паралельно ще гуляли по лісу. Рекомендую вам пройтися від ’карпат в мініатюрі’ наліво вгору дорога йде - тудою, дуже гарні краєвиди будуть, і по вул.Петраша спуститеся. Потім вздовж Прута над самою річкою до Прибою виходите.
Ліньки гуглить
• 11 июля 2023
Ответ дляЛеді Душка
У меня двухлетка, вот думаю - там с коляской реально?
Moon shine• 11 июля 2023
Нікуди. Сидіти в номері чи йти по колибах. Я туди 3р з Моршина на екскурсію їздила Яремче-Буковель-Ворохта. Взагалі не розумію як там тиждень чи 2 можна сидіти з дітьми. Скукота. Піти нікуди. Природа.красиво..але це день.два..а далі? Як на ексурсію то норм. Чи якщо їде парочка дорослих, романтика- теж добре...з дітьми там просто вовком можна завити.
Moon shine• 11 июля 2023
Там ще біля річки і мосту ринок.але ціни завал.все це саме в Моршині чи Трускавці дешевше майже у 2р. Ті самі шкарпетки.сопілки.лопатки...мед з горіхами.до речі...то не мед, а розтопленмй цукор з горіхами.
Moon shine• 11 июля 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Вот как-то так… но я так понимаю, что все быстро меняется?
Звичайно. В моршині теж сьогодні пасмурно і йде дощ.але нічого...
Ліньки гуглить
• 11 июля 2023
Ответ дляMoon shine
Нет, ну у нас хорошая придомовая, детский бассейн, площадка… но дело в погоде
Oksana0612• 11 июля 2023
Дощ постійно не льє. Але так, в Карпатах часто дощ, потрібно бути готовим до цього.
Moon shine• 11 июля 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Ви перший раз? Липень - дуже дощовий місяць. І якщо є сонце то це повезло. Як каже мій масажист- в нас літа немає, якщо порахувати сонячні дні,то місяць набереться. В Карпатах літо зовсім не таке як ми звикли- воно дощове і дощ може йти щодня.а ще може похолодати так, що куртки доведеться одягати
Moon shine• 11 июля 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
Найсухіший місяць і найсонячніший - жовтень. А літо....ну таке..як повезе. Але дощі дуже часто. Я їжджу 8років підряд. Було таке, що 2тижні йшов дощ. Проходили в куртках.джинсах. частіше було так- що дощ через день. І лише 1 раз в лмпні за 8років 20днів не було жодного дощу.
Oksana0612• 11 июля 2023
Ответ дляMoon shine
В Моршині з Трускавцем, теж знудитися можна, глухомань ще та. Якщо звичайно не лікуватися їхати. Особливо, Моршин.
Moon shine• 11 июля 2023
Ответ дляOksana0612
Ви помиляєтеся. Зараз зовсім по іншому Роблять дитячі свята. На вихідних влаштували шаховий конкурс. Басейни є. Батути і гоцалки.самокати є. Дітей дуже багато. Повідкривпли купу дит.майданчиків. зоопарк є. Це не той Моршин що був колись. Навіть до війни так не було. Кіно. Учора концерт влаштували прямо на вулиці. І якщо колись тут був самий пенсіон,то зараз зовсім протилежне
Oksana0612• 11 июля 2023
Ответ дляMoon shine
Я не помиляюсь, я живу тут ( в районі) вже майже 40 років. Батутами, басейнами і кіно не думала, що можна когось здивувати. В Моршин і Трускавець в табори їздила все дитинство.
Moon shine• 11 июля 2023
Ответ дляOksana0612
Ну і ціни. Я винайняла 2 к квартиру з ремонтом в центрі за 350 грн. Знайшла на місці. В інеті немає такого і ходимо в їдалтню за 120 грн на день з людини. Зтепер.цінами це дешево і ми не голодні. Є і м´ясо і риба. Порції середні. Докуповую лише ягоди.і йогурти/кефір.печиво. Східниця дуже дорого. Продзвонила - від 500 грн за добу найпростіше
Moon shine• 11 июля 2023
Ответ дляOksana0612
Та цим не здивуєш. Але дитям розвага є. Якби було погано, то сюди б не їхали. Я поїхала заради лікування. Але в бюветі люлей мало.а на вулмцях багато. Значить люди поїхали не лікуватися, а просто відпочивати. Приватні готелі забиті.
Oksana0612• 11 июля 2023
Ответ дляMoon shine
Я тільки в Східницю, і маму з бабою на 20 днів відправила.
Oksana0612• 11 июля 2023
Ответ дляMoon shine
Так ми не про ’погано’. Ясно, що їдуть куди ще поїдуть))
Леді Душка• 11 июля 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
тоді никуди. В такому віці я б їхала туди тільки з розрахунку сидіти в номері)
Глаза_в_3_карата• 11 июля 2023
Ответ дляпані Солоха
На той базар до тої річки що на мостику
Де ресторан без єдиного цвяха
Якому вже 60 р
Де ресторан без єдиного цвяха
Якому вже 60 р
То водоспад Пробій
Ліньки гуглить
• 11 июля 2023
Ответ дляЛеді Душка
Ну мы не такие, сидеть не будем