Пустощі-веселощі• 11 июля 2023

Постільня білизна практична в подобову оренду, який взяти колір?

Знімають на добу
Чи буде проблема з білим страйп сатином?
Може молочний взяти? Як краще порадьте
Пацелуйнитуда• 11 июля 2023
Лише білий!З власного досвіду .
Показушница• 11 июля 2023
Белый.
КошкинДом• 11 июля 2023
беріть білий. За добу-пару нічого не трапиться, прати - можна відбілювач додати як треба. Виглядає гарно.
Дівчина заглядєніє• 11 июля 2023
Молочный выглядит грязным. Белый, его и отбеливать проще и этот цвет выглядит чистым, в отличие от цветного
автор Пустощі-веселощі • 11 июля 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ось кольори
автор Пустощі-веселощі • 11 июля 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
Лише білий!З власного досвіду .
Шо білий легше стірається?
Дівчина заглядєніє• 11 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Ось кольори
Белый, вам реально проще с ним будет. Это кажется, что он самый маркий, а по факту самый легкий в уходе. Не зря отели именно белое закупают
Не пью, не курю• 11 июля 2023
Только белый. Часто пятна крови и спермы, их с отбеливателем стирать.
Пацелуйнитуда• 11 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Шо білий легше стірається?
І в кисневому порошку можна замочити -нічого не станеться, і билизною полити пляму -теж нічого не облізе .
автор Пустощі-веселощі • 11 июля 2023
Я думалп замахаюсь з білим
Часто краплі крові залишають клієнти… або розливають суп/борщ/їжу в постіль носять…
От шо в такому разі робити? Як його стірати?
Русланка з гілки• 11 июля 2023
Тільки білий. А де замовляєте? Підскажіть контакти, я б собі один замовила. Чи це тільки опт?
Не пью, не курю• 11 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Я думалп замахаюсь з білим
В кислородный отбеливатель т70 град замочить. Или перекисью на пятно крови, если не отошло
Оч@ров@Шк@• 11 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Я думалп замахаюсь з білим
так на білий ви зможете відбілювачем крапнути на пляму і вона відійде, а на кольоровий, то замахаєтесь затирати плями, потім ще пляма від затирання залишится, гемор ще той
tarveldy• 11 июля 2023
Білий, аби мати можливість прати в агресивних рідинах
Не пью, не курю• 11 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Я думалп замахаюсь з білим
И непромокаемую простынь на матрас советую, они бывают и на диван.
Дівчина заглядєніє• 11 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Я думалп замахаюсь з білим
Перкарбонатом на высоких градусах или кислородные отбеливатели. Будете пятна на бежевых и цветных выводить, будут издали видны места как отбеленные. А на белом этого не видно
автор Пустощі-веселощі • 11 июля 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Дуже дякую за пораду
90x60x90• 11 июля 2023
Серый
ЛюблюДевчонок• 11 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Я думалп замахаюсь з білим
Вы как маленькая. Перкарбонат и на 90 градусов (ну или 60 хотя бы). Белое останется белым. Цветное цвет потеряет быстро
Успокойся_Успокойся• 11 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Шо білий легше стірається?
Так. Налагать легче.
Кольоровий після десятка раз буде виглядати вже погано. Та і плями не виведете. А білий так і залишаться білим. Якщо правильно прати.
Червона ікорка• 11 июля 2023
положено только белый
Успокойся_Успокойся• 11 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Я думалп замахаюсь з білим
З кисневим відбілювачем.
Кольоровий при цьому ви не зможете відіпрати без втрати кольору.
Герцогиня• 11 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Шо білий легше стірається?
Білий - бо будь який відбілювач можна додавати до прання і за високих температур прати. Колір від плямовивідника може піти плямами і викинете той комплект.
Герцогиня• 11 июля 2023
Ответ дляПустощі-веселощі
Я думалп замахаюсь з білим
А молочний як від борщу збираєтесь прати?