Водійка хімарса• 11 июля 2023

Порадьте проктолога 18 лікарня з контактами чи приватна

Порадьте з власного досвіду проктолога,бажано з контактами.Цікавить приватна чи 18 лікарня.Головне щоб безболісний огляд,аноскопія.Київ
Tatyana_1975• 11 июля 2023
Найкращий - Пугач В´ячеслав
http://proktolog.kiev.ua/about
Перевірений особисто - врятував від операції (я тут вже не раз описувала свій досвід), радила тут, дівчина потім дякувала. Колегу взагалі врятував.

Tatyana_1975• 11 июля 2023
На сайті всі контакти, ціни.
З десятків лікарів в різних сферах, з якими стикплась, його раджу дуже
автор Водійка хімарса • 11 июля 2023
Ответ дляTatyana_1975
Найкращий - Пугач В´ячеслав
http://proktolog.kiev.ua/about
У відпустці зараз
автор Водійка хімарса • 11 июля 2023
Можливо і приватна,щоб комфортний прийом і діагностика.Бо була у лікаря в поліклініці-просто 2 хв пальцевий огляд і все
Вилами по Воде• 11 июля 2023
Ответ дляTatyana_1975
Найкращий - Пугач В´ячеслав
http://proktolog.kiev.ua/about
Реально толковый ? Я что то,ну не как не решусь на консультацию с проктологом (
Невидимка Майя• 11 июля 2023
У 18-й лікарні можу порадити Яремчука Ігната. Була в нього на прийомі, все пройшло безболісно
автор Водійка хімарса • 11 июля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Контактів немає ?Як умови прийому?І як потрапити
Пенсіонер• 11 июля 2023
Луцик Андрій Петрович
Tatyana_1975• 11 июля 2023
Ответ дляВилами по Воде
Так. У мене діаметрально протилежні дві ситуації були. Мені сказали, що терміново потрібна операція, вже, бо капець буде. Він мене оглянув, і си не курс анатомії прочитав, пояснюючи, чому мені зовсім не потрібна операція. Призначив копієчне лікування з поясненням по кожному препарату. Проблема більше жодного разу не турбувала. Пройшло 7 чи 8 років вже.
А от колезі треба була термінова операцвя, вона поки походила по іншим лікарям. Коли потрапила до нього, він відправив її в цей де день оперуватись (опкрував не він). Вона однією операцією не відбулась, бо надто затягнула

Ухахайкина• 11 июля 2023
Я там оперувалась у лікаря Ткаченко Федот Геннадійович
Він наче десь ще в приватній приймає лікарні
Марика-bf42• 10 августа 2023
Ответ дляПенсіонер
Луцик Андрій Петрович
А він хіба в Україні?