alenkaaaa• 11 июля 2023

Дитячий нейрохірург

Вітаю!Порадьте будь ласка досвідченого дитячого нейрохірурга, який може якісно проаналізувати знімки мрт.Радять фахівців інституту Ромоданова, але там запису немає ,жива черга …я так розумію приїдеш і не факт ,що попадеш до лікаря (((
Milanochka85• 11 июля 2023
з середньою донькою ходила ось до цього спеціаліста, була дуже задоволена консультацією
https://new.dobrobut.com/ua/doctors/ziabchenko-vad...
приймав раніше тільки по середам саме у Добробуті, як зараз-не знаю.
в інституті дійсно дуже великі черги, з маленькою дитиною їх дуже тядко вистояти

автор alenkaaaa • 11 июля 2023
Ответ дляMilanochka85
Дякую вам за пораду !