Неновая почта• 11 июля 2023
Реально дорослі діти не мають претендувати на майно батьків?
Сім‘я не моя, але небайдужа мені, тому хочу почути ваші думки.
Чоловік, дружина і двоє доньок. Дружина домогосподарка, чоловік приватний підприємець.
Перша донька вийшла заміж і живе з чоловіком. Молодша не заміжня.
Чоловік, батько дітей помирає, і мати виганяє молодшу доньку з хати на заробітки закордон.
Хоча у дворі є дві хати, нова на 2 поверхи, стара одноповерхова і частка землі на іншій вулиці під продаж.
Виганяє зі словами «коли ти вже даш мені пожити. Збирай речі»
Та скитається по закордонах прибиральницею.
Дома в неї немає..
Просто послухаю вас. Бо я в цьому не розуміюся
Батько дівчат б цього не допустив, але його нема і мати творить таке
Дома в неї немає..
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
37 років
Працювала в магазині продавцем
Але більше 10 років на заробітках
Не може і на пару днів приїхати додому, як її виганяють
Працювала в магазині продавцем
Але більше 10 років на заробітках
Тобто бвришня років 10 сиділа на шиї в матері? То в мами ще терпіння велике було.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Вона може подати на суд і отримати свою частку
З який причин подовжить термін позовної давності? Сона не знала, що батько помер? Чи що вона не знала?
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Дві хати і частка землі. Ви уявляєте щоб вигнати звідусіль?
І ви з чоловіком, а вона одна
25 років жінкі працювали закордоном, утримували сім’ї в Україні. Половина заходу України побудована на зароблені саме жінками гроші.
Хай перестає нити а вже і працює. За 10років га маленьку квартиру вже можна заробити.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляБез QR коду
про содержать речи не идет.
по закону дочери имели право на имущество, но не смогли им воспользоваться.
мне одно непонятно - если у родителей есть возможность помогать детям, зачем они намеренно хотят усложнить им жизнь, отказывая в базовых вещах типа крыши над головой и нормального образования?
не проще было просто не рожать?
Я думаю мама сподівається, що молодша дитина прийде до тями і почне ворушитися. Але ні, майже в 40, подовжує строїти з себе маленьку дівчинку, якій всі винні.
Крапипопка• 11 июля 2023
Ответ дляПомогалочка
Так на заработки для этого и ездят. Заработать на квартиру, машину и тд
Коли одна працює,майже вся зарплата йде на оренду і харчування,а часто дійсно вся.
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Якщо вона була прописана, то значить автоматично вступила у спадок.
Мати не могла сама вступити.
Чого це. Заповіт, і всі інши гуляють вальсом
Ну ниче се• 12 июля 2023
Ответ дляКрапипопка
Тогда снимают комнату,а не целую квартиру,одному гораздо проще чем семейным.
Неновая почта
• 12 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А в чому проявлялося те що сиділа на шиї?
Жила в окремій хаті, купила туди меблі, готувала собі окремо. І 95% року була закордоном на роботі.
Де ви тут бачите що на шиї сиділа?
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июля 2023
Ответ дляГоловний кошак
Если дочка была зарегистрирована вместе с отцом, то правило шести месяцев не работает. Она считается принявшей наследство автоматически, надо только оформить официально у нотариуса.
Ви щось про заповіт чули?
Ну ниче се• 12 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Де ви тут бачите що на шиї сиділа?
Автор в третий раз спрашиваю,сколько стоит дом в вашем селе?
Неновая почта
• 12 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вона не строіть з себе дівчинку якій винні. Вона мовчки зібрала речі і виїхала назад.
Це я цікавлюся що належить законом моїй сестрі, бо вона в складній ситуації опинилася
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Мати не працювала ні дня
Хто заважає донці знайти шию і не працювати?
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июля 2023
Ответ дляГоловний кошак
Даже если и была совершеннолетней, но была зарегистрирована и проживала вместе с покойным отцом, то она тоже приняла это наследство автоматически.
Не пишіть дурню
Неновая почта
• 12 июля 2023
Ответ дляНу ниче се
Та я без поняття.
В глухому селі старенька хата без водопроводу і каналізації 13 тис дол
Наше сучасне, з супермаркетом, ресторанами, двома школами, спортзалами і хати з умовами, новим ремонтом відносно, коштують в рази дорожче.
Ну зараз пошукаю якісь оголошення і скажу
Крапипопка• 12 июля 2023
Ответ дляLady Shop
Вы рассуждаете как молодые люди ,мне 56 лет и скажу свое мнение.Мы с мужем много лет занимались бизнесом,у нас хороший новый дом и два помещения как доходная недвижимость(на пенсию не рассчитывали).Детям дали хорошее образование и купили по квартире (однокомнатной) с ремонтом.Так как воспитывали в строгости,то учились хорошо,сейчас и сын и дочь руководители в своей сфере. Старший сын накопил денег и обменял свою квартиру на большую ,но женившись он почти с нами не общается .Дочь не замужем,часто приезжает к нам ,каждый день созваниваемся ,и мы с мужем объявили свое решение,что вся наша недвижимость останется тому кто будет досматривать одного из нас.Это считаю честно.А на счет вашей знакомой считаю мать в связи с этими трудными событиями просто нуждается в психологической поддержке.
Рекомендую Вам оформити це все на доньку,щоб була у цих словах юридична сила.
Неновая почта
• 12 июля 2023
Ответ дляНу ниче се
35 тисяч дол старезний, депресивний будинок після бабусь стареньких
Неновая почта
• 12 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не пишіть дурню
Тут вище адвокат про це писав
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Я не можу написати це тут
Бо можуть читати знайомі
Ясно. Не придумала ще😂
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июля 2023
Ответ дляГоловний кошак
Не тільки важко отримати дозвіл , а ще дуже дуже дорого.
Друге в приоритеті. Є гроші- дозвіл в кармані
Неновая почта
• 12 июля 2023
Ответ дляНу ниче се
50 тис доларів!
Це жесть..
Ну і ціни у нас..
Я і не знала
Ми колись частку землі купили по головній за 30 тисяч, під руйнування. Тому в принципі так і є.
Це жесть..
Ну і ціни у нас..
Я і не знала
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июля 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Якщо була прописана - вважається автоматично прийнявшею спадщину. Нехай бере документи і іде до нотаріуса та оформлює спадщину.
Через 8 років? Ви адвокат від Бога))
Адвокат Пономаренко• 12 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Через 8 років? Ви адвокат від Бога))
ні не через 8 років, а відразу після смерті, а офомлення спадщини це вже інше. Я ту тні до чого. Це Цивільний кодекс
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июля 2023
Ответ дляOksania_mama
Люди, которые гонят на ту выгнанную дочь! Вы не поняли, что там мать такая мегера, что могла реально психологически загнобить младшего ребенка, у которой теперь в 35 ’выученная беспомощность’, из-за которой она ни семью не создала, ни жилье не купила! Вы много людей знаете, которые зубами себе выгрызли достаток, или у вас классический ’комплекс выжившего’, то есть помните 1 успешный случай себя-любимого, и в упор не видите 1000 неуспешных?!
Ситуация ’мать не пускает домой’ вообще не нормальна! При этом указано, что дочь не воровка/наркоманка, а обычная женщина, которая собственную мать боится, как это вообще довести ребенка надо было?!
Еще раз напоминаю, что ПО ЗАКОНУ дети ИМЕЮТ ПРАВО на имущество, и закону абсолютно насрать на личные качества ребенка.
Так что пусть дети или требуют от матери полюбовного разделения, или идут в суд и не обращают внимания на кудахчущих, что мамочка святая, надо ей все оставить и молча сдохнуть в канаве.
Я лично вообще не понимаю, на что старой бабе надо 3 хаты, на 3х юных любовников-мулатов? Она с собой в могилу эти хаты заберет?
Трындец...
Дійсно. Вже пора тій мамці на кладовище перебиратись, ти ба яка, в двоповерховій будівлі сама жити хоче.
Безталанна донька 20 років закордоном працює, і на хатку в селі заробити не стусана. Теж мати винна.
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июля 2023
Ответ дляпьЯНА
Или 40-, молодааая девушка...
Вчера была тема про мать-одиночку с сыночком 26-ти годиков, которых злая мама выписывает из квартиры.
50- літня;)
Адвокат Пономаренко• 12 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не пишіть дурню
ви не розумієтесь на спадщині, зовсім
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Нехай віддасть їй пусте приміщення з часткою землі (третій об‘єкт), вона продасть і житиме окремо. Це для неї батько заробив, просто не знав що помре. Як так що мати її кидає у злидні, а сама на трьох об‘єктах?
Щось мені здається, що ви і є та ображена донька.
Неновая почта
• 12 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
двоповерхову ніхто від неї і не просить. дві пустуючі ще є. Для вас це норма так з дітьми вчиняти?
Неновая почта
• 12 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
ні, не я
але її маман мене дратує, я зла на неї і переживаю за сестру
МАМА НИКИТКИ-2• 12 июля 2023
Ответ дляКрапипопка
Ще раз. Половина західної побудована за кошти жінок. І вони ще сім’ї свої тут утримували, працюючи покоївками чи прибиральницями.
Адвокат Пономаренко• 12 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви щось про заповіт чули?
а у мами автора він був?