Неновая почта• 11 июля 2023

Реально дорослі діти не мають претендувати на майно батьків?

Сім‘я не моя, але небайдужа мені, тому хочу почути ваші думки.
Чоловік, дружина і двоє доньок. Дружина домогосподарка, чоловік приватний підприємець.
Перша донька вийшла заміж і живе з чоловіком. Молодша не заміжня.
Чоловік, батько дітей помирає, і мати виганяє молодшу доньку з хати на заробітки закордон.
Хоча у дворі є дві хати, нова на 2 поверхи, стара одноповерхова і частка землі на іншій вулиці під продаж.
Виганяє зі словами «коли ти вже даш мені пожити. Збирай речі»
Та скитається по закордонах прибиральницею.
Дома в неї немає..
Просто послухаю вас. Бо я в цьому не розуміюся
Батько дівчат б цього не допустив, але його нема і мати творить таке
Молчалка• 11 июля 2023
Вона повинна оскаржити вступ у спадок своєї матері, навіть через 8 років. Якщо вона проживала разом з батьком (свідчення сусідів) або ще краще - була прописана за тією ж адресою (протягом певного часу - заьіда чи то 6 міс чи 3 роки) - то має законне право на спадок. Як і старша сестра. Матері - 50% по шлюбу, решта 50% ділиться на всіх спадкоємців першої лінії - дружину, дітей, батьків. Тобто у неї право на макс 1/6 майна.
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляМолчалка
Половину матері?
А половину на трьох : знову мати (?), сестра і вона? Чи просто сестра і вона?
Батьки померли.
Ну ниче се• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Половину матері?
Батьки померли.
Да,жена тоже наследница.
Молчалка• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Половину матері?
Батьки померли.
Друга половина знову ділиться на матір і на дітей. Відновлювати спадкову справу або оскаржувати вступ матері через суд
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А должна была на шее у матери сидеть, серьёзно?
Прибирає бо життя змусило, а не працює бо життя змусило) я це мала на увазі
Звісно що має працювати
Латвийские_Номера• 11 июля 2023
Ответ дляНаивная Хо
Просто не досматривать потом такую маму
А если ваши дети вас досматривать не будут? Возьмут пример с вас.
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляЯжбоматуся
так она уже скитается по заграницам или ей только угрожают?
Вона роками закордоном, але могла приїзджати на місяць-два додому. А зараз навіть на тиждень мати не приймає
Муркошечка• 11 июля 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Ну хотілось би і матір послухати.
Бо в тому що діти дорослі живуть окремо, ще й гроші заробляють то не трагедія а норма життя.
Ви так трагічно все описали.
Мені дивно бо моя донька сама з радістю поїхала за кордон і шаленіє від того що заробляє гроші і має насичене життя а не прозябає біля мамки
Ну значит ей на заработках лучше, чем с вами
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Просто так никого никогда не выгоняют их дома!
Уявіть, виганяють. Старша сестра на боці сестри. Причина «мати хоче жити сама і для себе»
Це старша сестра і розповідає, з молодшою я не спілкуюся (час віддалив нас якось, не сварилися)
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляЯжбоматуся
а кем мама работает, что сама может содержать 2 этажа. это же все отопить надо? двор, убирать, косить?
Підробіток має по роботі чоловіка малий і старша допомагає
ТочноБудет• 11 июля 2023
Дети должны жить отдельно от родителей и точка, во благо самих же детей
Подача у мамы хромает, конечно, можно было помягче, но в целом все правильно
Дочка должна пройти сепарацию
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
В сенсі??
Вигнати доньку з хати і мати претензії за недогляд?
Ото наглість)
Латвийские_Номера• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
В сенсі??
Ото наглість)
А чего наглость. Ей не понравилось, что мать выгнала. А ее детям тоже что-то не понравится и они уже будут иметь пример наглядный, как не досматривать.
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляТочноБудет
Дочка должна пройти сепарацию
Нехай віддасть їй пусте приміщення з часткою землі (третій об‘єкт), вона продасть і житиме окремо. Це для неї батько заробив, просто не знав що помре. Як так що мати її кидає у злидні, а сама на трьох об‘єктах?
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
А ви б доглядали матір, яка вас вигнала на вулицю?
Серйозно?
Через страх що діти приклад візьмуть?
От тільки чесно
ТочноБудет• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Дочке нужно повзрослеть, потому что она бесит даже с ваших слов.
Вступает в наследство, получает все, что ей положено и делает, что хочет.
Но нет, доця прется заграницу как маменька велела.
Марс атакует• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
А як це вона мала зробити? Батько помер раптово. Серце і все..
після смерті його мала подаввти документи на спадок?
Бачу ви тоже розумом не виділяєтеся,така як ця особа про яку поради просите.
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляТочноБудет
Погоджуюся
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляМарс атакует
Я не стикалася з такими ситуаціями. Чого ви мене ображаєте?
Латвийские_Номера• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Серйозно?
Через страх що діти приклад візьмуть?
От тільки чесно
Да досматривала конечно. Мама есть мама.
Сколько дочке было, что ее выгнали ? Работала или нет на момент изгнания ?
Бессмертный пони• 11 июля 2023
Ответ дляOksania_mama
Нехай подає в суд, це насправді просто і не страшно))) Є сайт щось типу ’urist.ua’, там безкоштовно можна отримати консультацію і зразок позову, якій можна переробити під себе.
Ще почитає там усі відповіді і зможе саму себе в суді представляти майже професійно
Человек не подозревал , что нужно открывать наследство и 8 лет чухал репу - и вдруг будет представлять себя в суде ?
Бабця в мештах• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Никто ж не знает , что умрет . Все ж бессметные .
Бабця в мештах• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Вы живете в информационном вакууме ? Даже на этом форуме темы наследства всплывают с завидной регулярностью .
Ну ниче се• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Наследства ей положено 1/6 ,а не 1/3.
Сколько стоит хата в вашем селе,если она за 10 лет на нее не заработала?
Ну ниче се• 11 июля 2023
Ответ дляБабця в мештах
По несколько раз в день,я б сказала)
автор Неновая почта • 11 июля 2023
Ответ дляБабця в мештах
Я в них не заходила. А навіщо?
А не витпчаю час на те що мені не знадобиться в житті
Ну ниче се• 11 июля 2023
Ответ дляНеновая почта
Я в них не заходила. А навіщо?
Никогда не знаешь что пригодится
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляБолтушка Му
Да после смерти отца , дочке полагается такой же % недвижимости что и матери .
Якщо немає заповіту.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляПомогалочка
Да понятно, что в случае бы искала ответ.
Хотя живя с матерью, возможно бы просто верила, что это навсегда семья моя, хз...
А возможно девушка была еще маленькая, подросток, тогда она и додуматься бы не могла.
Діти автоматом наслідують за батьками. Мати не змогла б обійти її зі спадком.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 июля 2023
Ответ дляОтчебучкина
Всі пишуть про оформлення спадку, але ж це за умови, що будинок був у власності батька. А якщо власник мати?
Спільно нажите майно? Ні?