Прагматик флегма• 11 июля 2023

Заїзд на ВДНГ

Заїхали на територію ВДНГ, майже на цілий день. Перший день сплатили 400 грн, другий - 500. При цьому висить обʼява при вʼїзді, що за втрату талона 260 грн штрафу. Тобто дешевше втратити талон і сплатити штраф? +У них на сайті висять зовсім інші розцінки
Белая и пушистая• 11 июля 2023
А вы спросили, почему 500, а не 200?
автор Прагматик флегма • 11 июля 2023
При заїзді ніде не зазначений тариф, тільки штраф за втрату. Були на вихідних. На сайт я зайшла тільки сьогодні і взяли сумніви
vinika• 11 июля 2023
Как 400 и 500, если сутки 200?
ФсеСама• 11 июля 2023
Заїхали,це як?
автор Прагматик флегма • 11 июля 2023
Ответ дляvinika
Как 400 и 500, если сутки 200?
Я про це ж. Або на сайті застаріла інформація, або нас розвели. Може хтось знає їх актуальні розцінки?
автор Прагматик флегма • 11 июля 2023
Ответ дляФсеСама
Заїхали,це як?
Офіційно, через шлагбаум, на машині
Сама купляю квіти• 11 июля 2023
Ответ дляФсеСама
Заїхали,це як?
Машиною. Взагалі не проблема.
Божа кульбабка• 11 июля 2023
йдіть до адміністрації або шукайте телефони, ви паркувались ззовні перед головним входом?
ФсеСама• 11 июля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Офіційно, через шлагбаум, на машині
А навіщо туди на машині заїзджать?
Ми свою лишали на стоянці і йшли туди гулять,чи я щось не розумію
Божа кульбабка• 11 июля 2023
всередині парковка дорого коштує і можливо тому немає розцінок, а ззовні - як у будь-якому трц
автор Прагматик флегма • 11 июля 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Ні, заїхали через шлагбаум
Божа кульбабка• 11 июля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Ні, заїхали через шлагбаум
ну ось, завезти попець до самої прогулянкової зони - вартує
автор Прагматик флегма • 11 июля 2023
Ответ дляФсеСама
А навіщо туди на машині заїзджать?
Ну, у нас діти тренуються, важко перти все спорядження на собі. А потім залишилися гуляти. Але раніше точно не було таких цін
Божа кульбабка• 11 июля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
на тенісному корті? бо льодовий стадіон закритий на літо,
ви ж на цілий день, а не тільки на тренування
автор Прагматик флегма • 11 июля 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Ні, ролики
ФсеСама• 11 июля 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Машиною. Взагалі не проблема.
У мене питання, навіщо туди машиною заїзжать,ми якось без машини там гуляємо,
автор Прагматик флегма • 11 июля 2023
Ответ дляБожа кульбабка
У мене питання про актуальні розцінки. Бо на сайті одне- по факту інше. Можливо хтось знає, або нещодавно відвідував. Бо через qr код вибивалася ціна, яку сказали на виїзді.
автор Прагматик флегма • 11 июля 2023
Ответ дляФсеСама
Вище написала. Нам так зручно. Вам - ні
ФсеСама• 11 июля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Вище написала. Нам так зручно. Вам - ні
На сайті значить старі ціни,якщо вам так зручно,то платіть,хіба ж я проти.
Квітка папороті• 11 июля 2023
На самому талончику ніби були розцінки.
Там картою платить дешевше ніж готівкою
Безкоштовно було 15 хв і виїхати тре там де заїхав
НашлаПерепискуМужа• 11 июля 2023
Керівник НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ’ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ’ Мушкін Євген Олександрович. Він є в Фейбуці. Відповість на Ваше питання. В цьому форумі його немає.
автор Прагматик флегма • 11 июля 2023
Ответ дляКвітка папороті
На самому талончику ніби були розцінки.
Там картою платить дешевше ніж готівкою
Ні, на талоні тепер тільки інфо про штраф. Є qr код, який перенаправляє на оплату. Сума готівкою і картою вийшла однакова
автор Прагматик флегма • 11 июля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ну може раптом..) Дякую
автор Прагматик флегма • 11 июля 2023
Ответ дляФсеСама
Дякую)
Люблю ВалЄру• 11 июля 2023
а може охоронець наживаеться так ?
автор Прагматик флегма • 11 июля 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
а може охоронець наживаеться так ?
Тоді в qr коді була б інша сума. Я от подумала, в ті дні була Країна мрій, може підняли ціну у звʼязку з фестивалем. Ну або просто підняли, а на сайті не вказали