Кукусикиииииии• 12 июля 2023

Так не хотіла жити за кордоном,а тепер не хочу повертатися додому

Поїхали на відпочинок з дітьми,а потім до друзів,діти 1 і 8 років,меншу народжувала в Україні,на початку війни,було важко вдома,але навіть думки не було,лишити чоловіка,ми з центральної України,вдома почала приймати антидепресанти,бо важко переносила вибухи і всю ситуацію в країні,через два тижні за кордоном я почала нормально спати у ночі,не боятися нічого вдень і почала розуміти,що мені тут добре і я не хочу повертатися додому,є можливість влаштуватися на роботу,але не зможу потім назовсім повернутися в Украіну(лише на певний час,якщо на завжди,то потім буде заборона на вʼїзд в цю країну,розумію,що і без сімʼї лишитися не хочу,бо це не життя,але і повертатися знову в ті жахіття страшно,раніше і думки не було,щоб жити за кордоном,відпочивати так,але не жити,але зараз зовсім інакше
маминаБубочка• 12 июля 2023
Выйдете на работу и попустит) Страдать безделием везде лучше, чем работать на нелюбимой работе)
А_мій_самий_самий• 12 июля 2023
Жити треба там, де комфортно, життя - одне.
Бавовна• 12 июля 2023
В Европе жить комфортнее, если жить есть за что
автор Кукусикиииииии • 12 июля 2023
Ответ длямаминаБубочка
Ну так,з однорічною дитиною я точно страждаю «безделием»
автор Кукусикиииииии • 12 июля 2023
Ответ дляБавовна
Та є за що жити,проблема не в тому
маминаБубочка• 12 июля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Выйдете на работу - поймете, что дома лучше. Ну если Вы имели нормальную работу до декрета. И если Вы не айти.
ДелайКак_Я• 12 июля 2023
Съездить к мужу, сделайте третьего... Потом его заберёте
Бавовна• 12 июля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Та є за що жити,проблема не в тому
Многим не за что...
АнтиТанкист• 12 июля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Та є за що жити,проблема не в тому
А в чём проблема ? За границей вам с двумя детьми безопасно спокойно, есть где жить и на что. Ну так и живите до конца войны в Европе. Обговорите это с мужем , если он нормальный и вас с детьми любит и ему ваша безопасность важна он и так вас поддержит.
А_мій_самий_самий• 12 июля 2023
Ответ длямаминаБубочка
Якраз навпаки, нова робота, нові можливості , можна почуватися більш захищено
Бавовна• 12 июля 2023
Не каждый муж будет готов ждать без семьи окончания войны. Знаю минимум две распавшиеся семьи среди знакомых
Єдина Країна• 12 июля 2023
Ответ длямаминаБубочка
Я работаю. Поняла, что дома это ужас , а не зарплата. Я преподаватель в университете сша
автор Кукусикиииииии • 12 июля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Вже не одна сімʼя так розпалася,я розумію,що це не життя,бо є багато прикладів навіть в нашій родині,на словах це одне ,а на практиці буває по різному
Єдина Країна• 12 июля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Сколько лет будет это ’до конца войны’?
Колдунья-вещунья• 12 июля 2023
Хто ставить дизлайки автору, ви - мазохісти? Чи ви підтримаєте розкладання бюджету, барабани та флейти в укриття за мільйони? Або може ви пишаєтесь суддями? Рахувати не перерахувати..
автор Кукусикиииииии • 12 июля 2023
Ответ дляБавовна
І я про те
Колдунья-вещунья• 12 июля 2023
Ответ длямаминаБубочка
Ні, одне задоволення - повітряні тривоги
Aishiteru• 12 июля 2023
Важко щось рекомендувати, бо без чоловіка за кордоном то не повноцінне життя, а з чоловіком вдома вам некомфортно… Єдине що можу порекомендувати - зняти житло дуже близько до кордону і жити там з чоловіком, як не крути біля Мукачево, наприклад, трішки спокійніше чим в центральній.
Колдунья-вещунья• 12 июля 2023
Ответ дляБавовна
Многим не за что...
А як це стосується автора?
Колдунья-вещунья• 12 июля 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Из личного опыта? Или дети для вас как домашние животные?
автор Кукусикиииииии • 12 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Чоловік не може поїхати з нами навіть в інше місто
Элька-Карамелька• 12 июля 2023
Ответ дляЄдина Країна
Но дома и расходы в 10 раз меньше. И нет таких налогов, страховок, пенсионного, пары кредитов, дома в ипотеку в хорошем районе, тк там нормальная школа, садика за 2 тыс дол, обязательных двух машин в семье, если вы не в NY. И тд и тд
Здесь зп 3,5-4 тыс дол - это высокий уровень жизни для семьи 3-4 чел. В Штатах нам хватало впритык 12 тыс, с учетом в его выше написанного.
Aishiteru• 12 июля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Тоді краще ще трохи за кордоном залишіться. Як розшатаєте психіку довго будете до кучі збирати. Не кожен чоловік готовий бути з депресивною.
Колдунья-вещунья• 12 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
А где вы сейчас?
Так точно!• 12 июля 2023
Ответ дляКукусикиииииии
А як тоді на роботу виходити?
Фрекен бок• 12 июля 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Я как раз над таким планом работаю)))
автор Кукусикиииииии • 12 июля 2023
Ответ дляТак точно!
А як тоді на роботу виходити?
Тут садочки з 9 місяців
Элька-Карамелька• 12 июля 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
А где вы сейчас?
В Украине
Єдина Країна• 12 июля 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я плачу аренду, содержу себя с ребёнком, купила авто с салона, слетали в отпуск в доминикану , ещё и немного отложила. Что из этого я могла себе позволить в Украине на зарплату препода +подработки за 9 месяцев?

Тут совсем не тот уровень жизни, не надо про расходы, они намного больше соответствуют доходам, чем у нас
ДелайКак_Я• 12 июля 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ахаха, что так задело?