Я не чарівниця вам• 12 июля 2023

Як похудіти/який спорт можна при випадінні матки?

Дуже хочу схуднути, але стрибати не можеа, бігати теж, а як тоді? Можливо в когось вже був такий досвід?
Куратор дебошей• 12 июля 2023
Скільки вам років ? Опущення чи випадіння ?
вре_Динка• 12 июля 2023
А плавання вам можна? Пілатес з реформером?
Ну і харчування в першу чергу
Обнимашкина• 12 июля 2023
Ходити? Багато-багато. З 2 літрами води
Сарафанное радио• 12 июля 2023
Автор, начните с хотьбы.
Немного в ускоренном темпе.
Минимум 10 тыс шагов в день
Через полтора месяца увидите результаты
ХтоЯкщоНеЯ• 12 июля 2023
Диета, убрать быстрые углеводы, сахар , ходить немного больше
Протру пилюку• 12 июля 2023
Можно на дефиците калорий просто похудеть. Даже без спорта.
ЗновЗдоров• 12 июля 2023
Випадіння матки??? Куди вона у вас випадає?
графиняВишенка• 12 июля 2023
Мне тоже нельзя прыгать, бегать и динамические нагрузки.
Вам нужно к нормальному тренеру хотя бы для начала, чтобы подобрал что Вам можно и покрщал как правильно все делать. И первое время контролировал процесс. Потом привыкнете и сможете сами.
Розумна Губка• 12 июля 2023
Я без фіз нагрузки схудла на 30 кг. Теж проблеми по гінекології і слабість.
Ходила 10 тис кроків+малі порції 3 рази в день без перекусів+лежала на ліжку, піднімала попу і качала сідниці до болі і так декілька разів на день.Це все.
Лепетун• 12 июля 2023
Кардио. На дорожке постепенно увеличивайте скорость и подьем. Считаете пульс. В интернете есть информация о зонах пульса, ознакомьтесь и вперед, но ходьба не меньше часа должна быть
GIN2012• 12 июля 2023
Можу порадити спеціально розроблений сбалансований кофейний напій. Виробництво Ізраїль за останніми технологіями. Відеоролік від лікаря в особисті можу скинути.
автор Я не чарівниця вам • 12 июля 2023
Ответ дляGIN2012
А нащо він треба? Лікує?
GIN2012• 13 июля 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А нащо він треба? Лікує?
Подивитесь ролік від лікаря і отримаєте відповіді