Гербарія сушу• 12 июля 2023
Східниця, яку ви пили воду
Дівчата, тільки приїхали в Східницю, цікавить яку ви пили вода для жовчного, підшлункової і нирок. Можете написати номер джерела, обʼєм і за скільки до/після їди? Я розумію, що нам лікар назначить, але хочу порівняти. Бо часто чую, що лікарі назначають джерела, які поруч біля готелів.
3@йk@• 12 июля 2023
1, 18, 3 до еды по 150 мл теплую чередовать Еще глицериновую в парке Николая. После еды содовую
Эта_Шикарна)• 12 июля 2023
Ту, яку лікар призначив, виходячи з анамнезу кожного члена сім´ї. Мені, наприклад, взагалі неможна її пити. Чоловік та діти пили різну за призначенням
3@йk@• 12 июля 2023
Вода похожа вся, кроме железной, глицериновой и содовой, просто есть сильнее или слабее.
3@йk@• 12 июля 2023
Мы жили возле парка и нам удобнее всего было пить глицериновую, хотя в интернете написано, что она только для умывания
Маргарита и Мастер• 12 июля 2023
25,26- 200 ml за 40 мин до еды, если кислотность желудка норм, если повышена, то через час после еды