Файна дівка• 12 июля 2023
Сколько вы смогли бы просидеть на работе ничего не делая?
К примеру сидите на работе - именно сидите на неудобном стуле изо дня в день ничего не делая, но можно в телефоне просидеть, другими своими делами заняться нельзя , максимум телефон, книга нет, но вопрос сколько так можно выдержать взрослому человеку?
Результат:
вже голосів:
36 (56.25%)
Бесконечно
9 (14.06%)
День
9 (14.06%)
Неделю
6 (9.38%)
Месяц
4 (6.25%)
Год
ЖенаАйтишнеГа• 12 июля 2023
Ответ дляДА да да
Я играю в игру на телефон. Мне на неё надо минимум 6-8 часов в день.
И есть выбор - сидеть на работе в телефоне или дома от семьи это время отрывать.
Плюс ещё советчицу почитать.
Мне даже 8 часов на работе мало
Плюс ещё советчицу почитать.
Мне даже 8 часов на работе мало
А в шо Ви таке граєте?
мені звіт приходить щотижня скільки в телефоні сижу, то близько 4 годин, і я думаю ого як багато, ну це і Ютуб, ІГ, і порадниця рідненька. А якщо ще ігру в 6 годин приплюсувати, то взагалі б не вилазила)
Ума Палата• 12 июля 2023
Це мій страшний сон - як немає чого робити, я просто засинаю. Взагалі міняю роботу кожні 3-5 років, бо завжди хочу вивчати щось нове, а на старому місці стає нудно.
Королева ганделику• 12 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
Ну и сколько так изо дня в день?
Да хоть всю жизнь. Вы хотите работать по быстрому, стоя на заводах по 12часов?
Королева ганделику• 12 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
Я к тому и веду разговор, что тупо это не так то просто
Как можно скучать с телефоном и наушниками?
Марія-98cd• 12 июля 2023
По своему опыту могу сказать что однообразие могу вытерпеть от месяца до полугода
Конфиденциальность• 12 июля 2023
Ответ дляаромат Жука
Не повірите, але так!
Причому дофіга таких сидунів є, в деяких місцях і з/п досить непогана
Лиш з вулиці туди не беруть нікого - шо й очевидно.
Бюджетні контори - такого повно,, бюджет пиляти - потрібен піпл, розписувати видатки, менший ризик влипнути
Я в госструктурах никогда не работала,просто не представляю как сидеть по 8-9 часов в день,ни хрена не делая))
Линусик 2641• 12 июля 2023
Ответ дляДА да да
Зп 11 тыс. Укртелеком
У Вас вакансии есть?
Возьмите меня пожалуйста
ДА да да• 12 июля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А в шо Ви таке граєте?
Уже 6 лет играю в empire & puzzles
Линусик 2641• 12 июля 2023
Ответ дляСонечко
Від темпераменту залежить і від попередніх умов роботи. Я б так могла безкінечно (зараз в колл центрі працюю з безперевним потоком дзвінків і чітко регламентованими перервами, до стільця і так ’прив´язана’).
Також з радістю обере таку роботу той, хто весь день на ногах чи працює фізично.
Але знаю людей, які б так не змогли і не хотіли.
Які обов´язки у кул центрі? Вакансії є?