Мусик Пусик• 12 июля 2023

Костюм дитячий спортивный next повномірні?

Дитина 6,5р
У них пише 122 -7р
В мене дитина росла але худенька ) думала взяти 128 уже, мабуть великий буде
Хто знає там розмір в розмір йде?
Ціна хороша, 730грн костюм )) на базарі дорожче
В школу потрібно
Акуна_Матата• 12 июля 2023
Оріентуйтеся на зріст, а не вік. В них полномірні, але для дитини все одно краще взяти трохи с запасом
автор Мусик Пусик • 12 июля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Візьму мабуть 128 ) будуть великі вшию, краще чим впритик ))

А трусики там хорошої якості?
...аяприкольная• 12 июля 2023
128 буде великим
долой_лама• 12 июля 2023
Ответ дляМусик Пусик

А трусики там хорошої якості?
так, хорошої
взагалі завжди орієнтуюсь виключно на зріст. діти не бувают одного й того ж зросту, всі різні.
в некст беру все розмір в розмір.
Вічний двигун• 12 июля 2023
Некст - чи не єдине, що замовлю розмір в розмір згідно зросту. Такий добрячий повномір, якщо не великомір.
автор Мусик Пусик • 12 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
В дитини зараз зріст 120-122
Краще мабуть 128, трохи вшию думаю
Акуна_Матата• 12 июля 2023
Ответ дляМусик Пусик

А трусики там хорошої якості?
Хороші. І прінти там гарні
долой_лама• 12 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
я собі інколи беру речі на 152-158 з дитячого розділу. майки, топи, реглани. дешевші за дорослі.
долой_лама• 12 июля 2023
Ответ дляМусик Пусик
В дитини зараз зріст 120-122
Краще мабуть 128, трохи вшию думаю
буде велике
як ви вшиєте спортивний костюм?
взагалі то в них дуже легке повернення, і гроші повертають швидко.
автор Мусик Пусик • 12 июля 2023
Ответ длядолой_лама
буде велике
як ви вшиєте спортивний костюм?
Я інколи беру 128, як який виробник
Боюсь поки буду верстати то розберуть ) а ціна шикарна за костюм
долой_лама• 12 июля 2023
Ответ дляМусик Пусик
Я інколи беру 128, як який виробник
я багато років там купую речі.
завжди на той зріст, що вказано. і в моєї дитини достатньо довги руки та ноги, астенік. одного разу тільки не пощастило з джинсами, виявились закороткими і одночасно великими у поясі, хоча модель була слим. ну то може випадково так пошили.
Квітка Миру• 12 июля 2023
Костюм в школе почтим не одевали, вот штаны нужны точно. Толстовки носим часто, рч нравится качество. У нас костюм с минни 122, могу дать замеры
Квітка Миру• 12 июля 2023
Длина штанишек 70, рукав от воротника 55 где то, ситшот реглан. Все в некст беру по росту и все ок
Квітка Миру• 12 июля 2023
Ответ дляМусик Пусик
Я інколи беру 128, як який виробник
А покажите фото, это мальчику?