Нога на ногу• 12 июля 2023

Мати вважає мене поганою , бо я хочу вивезти дітей за кордон

Друзі в іншій країні запропонували безкоштовно будинок , для нас з дітьми ( в мене їх троє)
І я вирішила виїхати ,ми з Києва ( я розумію що бойових дій немає , можна жити ,але інколи страшно за дітей , коли чуєш вибухи )

Моя мати каже що це дурна ідея , у старшої дитини ( 10 років ) тут школа , друзі
Йому буде дуже важко , бо він не знає мову .
Що наших дітей більше не приймають лояльно за кордоном , можуть бути проблеми .
І ще в іншій країні він піде в 3 й клас , а тут в 4
Що я знущаюсь над дитиною

Я її стараюсь не слухати , але воно осідає і я починаю сама вірити в це .

Дуже важко прийняти правильне рішення ( але тепер для сім’ї я ворог . Вони навіть зі мною не спілкуються
Красный Смех• 12 июля 2023
Мама хочет с вами
Красный Смех• 12 июля 2023
А у вас план, автор? Куда, с чем, где, с кем? А то может мама має рацію :)
Семенівни сусідка• 12 июля 2023
А что говорит отец детей?
Я Вас не боюся• 12 июля 2023
Будинок це добре, а жити за що збираєтеся, сумніваюся, що з 3-ма дітьми ви на роботу підете.
энциклопУдия• 12 июля 2023
Їдьте, я як у відпустку їздила і не розуміла наскільки я тут у стресі.
курасаны• 12 июля 2023
Бесплатно - это не навсегда. Что потом? План есть? У вас образование/работа будет заграницей?
Эта_Шикарна)• 12 июля 2023
Как надоели эти инфальтильные доци , да прими ты сама уже решение! Не ищи кругом виноватых. Честно, достали темы о зверюгах мамах.
Танго утрьох• 12 июля 2023
Залежить чи ви плануєте там залишитись, чи ні. Якщо не плануєте, то я не бачу реальної потреби виривати дітей з їхнього середовища, а потім знову повертати.
Лгин• 12 июля 2023
ну и чего бояться в Киеве?
Единорог помог• 12 июля 2023
Ну выехали - а дальше? У вас трое детей, рано или поздно вас попросят с пособия на работу - что будете делать? Дом бесплатно - это круто, но он может в любой момент стать платным...
автор Нога на ногу • 12 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Звісно
Просто не розумію її дій
Мене це бісить
І хочеться щоб вона теж вірила , що це правильне рішення)
А не казала що їй так шкода тих дітей
madam_maren• 12 июля 2023
А моя мама наоборот хочет чтобы семья уехала за границу, а я не хочу уезжать...
За ким я буду?• 12 июля 2023
Согласна с вашей мамой. Ехать надо было полтора года назад.
автор Нога на ногу • 12 июля 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Я їду з чоловіком
Сенс теми не в тому , за що я їду і тд
А чому вона ввважає що діти бідні , нещасні .
Бо тут їм було б набагато легше
Галя із Дарниці• 12 июля 2023
Я вже друге літо в Італії продовжу з дітьми, восени додому. В нас школи в Україні, потрібно ходити. Будинки, квартири, машини с України. Мені тут добре.
автор Нога на ногу • 12 июля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
Какого пособия ?
У мужа там будет робота
Мы уже все эти вопросы решили
автор Нога на ногу • 12 июля 2023
Ответ дляЛгин
ну и чего бояться в Киеве?
А вы думаете те люди которые пострадали от прошлых тревог и осколков
Они чего-то боялись ? Или нет ?
Ирина_Б_• 12 июля 2023
а на что вы будете жить? и на счет того что детям будет сложно это да, но может и нет. Попробуйте, вернуться всегда успеете
Бла бла бла• 12 июля 2023
В сад маму. Какая разница, что она думает? У вас своя семья и своя голова. Не хватало еще, имея троих детей, жить мозгами мамы, которая нос сует куда не следует.
Галя із Дарниці• 12 июля 2023
Давайте мами телефон, зараз ми її переконаємо, якщо ви ради не можете дати.
Единорог помог• 12 июля 2023
Ответ дляНога на ногу
Какого пособия ?
У мужа там будет робота
Мы уже все эти вопросы решили
Если так, то проще, конечно. Если решили и так будет - то езжайте, но мама права - детям какой-то период будет сложно. Как и вам))
Лгин• 12 июля 2023
Ответ дляНога на ногу
Они чего-то боялись ? Или нет ?
ну полтора года же Вы не боялись, а сейчас что случилось? что из-за этого надо полностью менять уклад жизни своей и детей
автор Нога на ногу • 12 июля 2023
Ответ дляБла бла бла
Да меня это бесит
Звонить мне по 100 раз в день и рассказывать , что я не благодарная и издеваюсь над детьми
И послать же в пень нельзя , мама все таки
Но бляха я не пойму ее логики
Что я должна делать тут ? И почему детям тут лучше
madam_maren• 12 июля 2023
Может она просто хочет с Вами уехать...
Галя із Дарниці• 12 июля 2023
Автор, з Києва треба дерти, страшно там))
Бринзолетта• 12 июля 2023
Вам давно есть 18, зачем вы слушаете маму и позволяете ей лезть в вашу жизнь. Это решение ваше и отца ваших детей. Где он, кстати? Он с вами хочет ехать?
scorpionxnk• 12 июля 2023
Ответ дляНога на ногу
Я їду з чоловіком
Сенс теми не в тому , за що я їду і тд
Бо тут їм було б набагато легше
У Києві дійсно краще дітям.Моя дочка 12 років після 6місяців життя в Італії з низького старту рвонула в Україну.І зараз вивезла на море на канікули на 2 місяця-ниє майже кожен день -навіщо вона їй та Італія треба-поїхали до Києва.І да,ми з окупованих територій, живемо на зйомній квартирі,своє житло під роками.
ВыФсеВрете• 12 июля 2023
Ответ дляНога на ногу
Звісно
Просто не розумію її дій
Мене це бісить
А не казала що їй так шкода тих дітей
А чому вона має вірити, що це правильне рішення. Якщо воно може бути і неправильне.
Будинок - це ще не все. Це 25% справи.
А інше?
Комунальні послуги взимку вони теж за вас платитимуть? Скільки часу? Як ви це прийматимете? Це уже значні суми! Як показує досвід, три-чотири місяці й друзі заводять інакшу риторику, бо це їхні реальні гроші.
Їжа і утримання, проїзд.
Соціалка вкрай мала. Роботи є не кругом і не дуже високооплачувані, там страшна конкуренція зараз. А де нема черги - там є вагомі причини! З трьома дітьми та їхніми графіками ви будете дуже обмежені у виборі роботи.
Якщо працюєте онлайн, це ще варіант.
Далі: школа. Виривати на короткий час - дуже хибне рішення. В Україні школи з вересня офлайн. Вам уже треба приймати рішення чи переводити дітей в Оптиму або аналоги (якість навчання низька й складно поєднувати дві школи в різних країнах), чи ні.
Якщо так - які подальші перспективи? Лишатися? Супер, це хороший вибір, але він тягне певні наслідки.
Не лишатися? Тоді виїздили щоб що?
На місяць на відпочинок? Ну, так це нк переїзд.
Там-тарарам• 12 июля 2023
Ответ дляЛгин
ну и чего бояться в Киеве?
Спросите у родственников около 200 людей, погибших в Киеве
Миссис Буркул• 12 июля 2023
Ответ дляНога на ногу
Звісно
Просто не розумію її дій
Мене це бісить
А не казала що їй так шкода тих дітей
Ну оно правильное , ? план у вас есть жизни там ?