Королева краси• 12 июля 2023
Як підготуватись до поїздки за кордон?
Поїздка на 5 днів через Польщу до Австрії і назад.
Вперше їду машиною через кордон. З дитиною.
Що має бути, окрім страхування, зеленої карти?
Аптечка, вогнегасник то само собою.
Весёлая морковка• 12 июля 2023
Не має бути тонування на авто на лобовому і передніх дверцятах.
Продумуйте ночівлю, коли краще бути на кордоні, на якому краще. Польськи митники часто навіть бутер з ковбасою змушують викидати.
Весёлая морковка• 12 июля 2023
Ответ дляEllo
а дозвіл на вивіз дитини від батька зараз потрібен?
ні. Свідоцтво про народження дитини
КохайтесьЧорнобровi• 12 июля 2023
Ответ дляEllo
Нет.
Fashion_besties• 12 июля 2023
На кордоні з Польщею можна провести 5-8 годин і це у середньому. Обирайте маршрут де найменші черги, перевіряйте черги у той же день як перетинатимете, ситуація може змінюватися.
Перевірте список заборонених речей, перевіряють дуже ретельно зараз.
Якщо будете їхати у темряві невеличкими дорогами через села і поля пильнуйте диких тварин, їх багато там.
ПочтальЁнша• 12 июля 2023
Роздрукована зелена карта
Мене в Молдові питали про дозвіл від батька на дитину , в мене був, бо я не люблю стояти пояснювати чи нагадувати типу «зараз закон є…»
Питали СК грошей везу
Королева краси
• 14 июля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Не забудьте в Австрії купити віньєтку для платних доріг.
Ще в Чехії треба купити