Я не Тролль• 12 июля 2023
Проблеми з сайтом Booking.com. Не можу зайти, перекидає на бізнес і висне
Може хтось мав таку проблему і знає як її вирішити?
Звичайний акаунт, зараз ввожу пароль/пошту, перекидає на І просто висне нікуди не впускає(( В підтримку написала, але тиша. А у мене "горить" питання броні((
СпайдерВумен• 12 июля 2023
Попробуйте почистить кеш. Если ноутбук нет, попробуйте с анонимной вкладки
Я не Тролль
• 12 июля 2023
Саме сайт. З телефону ок. А сайт навіть сторінку не відкриває(( чистала все. Просто вантажиться і все((((